Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

nası gonca gebelik var mı

hastalanmadım pazarteside test yaptım ilk çizgi çok belirgindi diğeri biraz belirgindi biraz daha bekleyim diyorum buarada kasıklarım ve belim çok agrıdı senin neyin var ben anlamadım sorunnherneyse en kısa zamnda iyileşip hamile kalmanı diliyorum

ilk defa ultrasonla vajinal kontrole gittim . doktor hafif derecede kistler var dedi. hormon testi normal çıktı. orta ya da ağır derecede olsamış normal değerler çıkmazmş. adetlerim dedüzenli.
kadınların yüzde öonunda olan bişi miş. ve bunlardan da yüzde 60 ı normal yoolagebe kalırmış. denemeye devam edin şimdi bişi yapmak için erken dedi. durum kısaca bu.
ama ben başka doktora daha ayrıntılı baktırıcam.
kızlardan rahminde bişiler görüp de sonraki ay tertemiz çıkanlar var rahimleri.
bana doktor geçmez dio. göz rengin deişmiosa o da kalır sen de dedi.
başka bi yere daha ayrıntılı baktırıp netleşticez durumu. sonuçları şimdiki gitti doktora da göstercem.
karıştım yane.
rahim filmine taktım. doktorlara bakarsak 15 ay sonra ooooooooooo ben baktırıcam önce sonra tekrar her testi yaaptırıcam.
öle düşündüm
sizce kızlaarrrr????

gonca hamılemısın canım.kac gun gectı reglın.kanda baktrsana.bence hmılesın.hadı hayrlısı duA et bızede.

gonca inşallah gebesindir. ikincinin belirmesi buna işaret. bi rahatsızlığın var mıdı? ilaç ya da aşı da yapar ikinci çizgi o yüzden belirir diolar.

kızlar durumum ne sizce napim?
rahim filmi çektşircem kaç paradır hazırlıklı gitmek lazım her ne kadar doktorlar istemese de.

soğankürü yapsana canım ya onun çok faydalı olduğu söyleniyo rahimi temizliyomuş tavsiye ederim çok fazla takma elinden gelini yap ve inancını kaybetme dualarım siznle

yasecım dr. un dedıgı pco olabılır ama emın degılım.adetını de duzensızlestrmedıgıne gore sorun yok demektr.yanı sen o kıstlere ragmen yumurtluyorsan ve catlıyorsa problem olmaz bence.yanlısmı dusunuyorum kızlar????

sen sogan kurunu dene bakalım faydası olcakmı.testesteron testı yapmadımı.ben dun cok tırstımbugun gıttım serbest ve total testesteron ve DHEA 3 tane test yaptrdım.yarın cıkıcakmıs.tırsıyorum.ya yuksekse dıye.benımde moralım bozuk anlıycan.aslında dr. bısı cıkcanı sanmıyorum dedı.ama ınsallah cıkmaz.dr. bılır degılmı yanı az cok tahmın eder.bende karısıgım.

canım ıstersen aklımda kalmasın dersen cektr rahım fılmını.ama onemlı degıl dersen cektrme.sonucta bır faydası yok.sadece merakını gıderıyorsun.esınde baktrsın sorun yoksa sana yogunlasırsınız.rabbım hepımıze acıl sıfalar ve saglıklı bebekler versın

gonca inşallah gebesindir. ikincinin belirmesi buna işaret. bi rahatsızlığın var mıdı? ilaç ya da aşı da yapar ikinci çizgi o yüzden belirir diolar.

inşallah çen ay 23de oldum bu ayda 23den sayaram tam 7 gün oluyor
gebelik testi yaptım ikinci çizgi çok belirgin değildi biraz daha bekleyim diyorum sence kan testi için ne zamna uygun kaçgün sonra yani

hastaneyı arayıp sor fıyatını canım.ben 320 tl ye cektrdım.degısıyor fıyatı

goncacım kanda hemen cıkar.ıdrarda gorduysen cıkar yanı.bırde 7 gun gecmıs hamıleysen kesın cıkacaktr.bence gıt yarın kan testi yaptr .hadı ınsallah.kacıncı denemeydı canım senın

hazel ben de mera ettim testestoronu ama bu teste yokmuş o. başka testler vermişti yaptır die bilmiorum onlar da çıkarmı*
dedim gibi adetim bitsin 10. gün olmadan rahim filmi çektirim sonra artık. perşembe cuma diodum ama erteledim. doktor da erken deneyin diince.
sen kaç paraya çektirmiştin..
umarım değerlerin normal çıkar. stres oluoruz ister istemez..
ben bugün daha iim. dün kötüdüm çok. sonuç olumsuz bile olsa düzebilir. morallerimizi yüksek tutalım. oluruna bırakalım..

gonca yarın hastanede idrarda da kanda da çıkar gebesen..
yarın git bence gebe oldunu ne kadar erken bilirsen o kadar i i.
güzel haberlerini ver bize de. biz de moral arıoruz. gebe kalanlar oldukça bizim de umutlar çoğalıo..

ayyy goncacım ıns hamılesndr.5. deneme hee.benım bu ay olcak 5. ama hıc umudum yok artık hele testesteron yuksek cıkarsa kac ay yada yıl tedavı olcak bılemıyorum.buna uzuluyorum ıste.neyse yarın bellı olcak.yarın hangı testlerı alcaksın yase

hazelcim yarın test almıcam. erteledim . rahim filmi olsun sonra . öle düşündüm..
bugün hormonu aldı. bak yazıom
lh 4.30
fsh 4.31
durum bu. normalmiş. senin nasıdı bunlar?

ben önce rahim filmine baktırıcam. istiorum. sonra tekrar daha ayrıntılı tetler yaptırcam başka doktora da.
doktorlar rahim filmini hemen çemiolar ya . ben çektirim diorum.
düşüncem nası ? olur diil mi?
tavsiyeleriniz varsa yazın kızlar..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER
gnca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:SaruboceqIDRAR TESTINDE SILIK IKINCI CIZGI):Saruboceq:

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

:lepi:sarısheker..........-::CüvCüvugur geıtırır inşallah bize)

:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme : -BEBİŞ GELIYORRRRR:CüvCüv:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme BEBİŞ GELİYORRR:CüvCüv:
:lepi::Ponispon------21 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRRR:lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRR:lepi:

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
impaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------12. deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
ekin_09--------------------------9 Temmuz----------------1. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Hazel82-------------------------20 Temmuz--------------5. deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme

Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
melike---------------------------24 Temmuz----------1. deneme
esteem---------------------------24 Temmuz-------------1. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme

Ronya-----------------------------? Temmuz----------10. deneme
bizard------------------------------? Temmuz-----------? deneme
Ozlemyalcinkaya-------------28 Haziran-----------? deneme

karan1----------------------------? Temmuz------------1. deneme
Abysnth-------------------------? Temmuz------------? deneme

:Saruboceq::Saruboceq:

soğan kürü de yapıcam yanlış hatırlamıosam ilk başladımızda adetin 7. gnü 15 gün sabah akşam taze yapıoruz. ama devamı nasıdı unuttum . bilio musunuz. tam olarak nası başlayıp bitircemizi.

yase benımkı
lh:6-09 3.5-12.5 normal degerler bunlar.bızımkılerde normal yanı canım.
fsh:6.52 2.4-12.6

ama sen bırdahakıne prolaktın testesteron ve tsh ye de baktr canım mutlaka.dedıgım gıbı ıstersen aklımda kalmasın dersen fılm cektr.ama bır faydası yok sadece merakını gıderırsın.ben 320 tl ye cektrmıstım .degısıyor ama 200-500 arası degısıyor hasateneye gore.tel ac bır sor hastaneye kaca cekıyor dıye

cumartesi anca gidebilirim hasteneye çalıştığım için hayırlısı artık bence filmden sonra soğankürünü yap şifa niyetine inanarak dene olur inşallah adetten sonra 21 gün ssabah akşam içmen gerekiyor ve kırmızı soğan plması gerek

yasecım tam bılmıyorum sogan kurunu ama sogan kuru topıgıne bak ogren canım.ınsallah fayda saglar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…