Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

gonca bır 5 dakıka gıt kan ver alırsın sonraya sonucu telefonla da ogrenırsın.merakta bırakma bızı

kızlar ya soğan kürü adet başlangıcından sonra mı 7. gün yoksam adet bitiminde sonra mı 7. gün başlanıodu?

sizler nası yaptınız?

tamam canım topiğe bakim.

goncacım neden filmden sonra başla dedin. öle mi oluo . ben bildimiz beyaz soğandan yyapıcam . olu r deil mi? sen yaptın mı canım?

soğan kürünü kistlere ii gelir belki die yapmayı düşünmüştüm.

filme de i i çıkarsa yapmım mı* o zaman da yapsam olur diil mi*.

bi zararı olmaz heralde.

bakalım bu ay pas geçebiliriz hazel.. zate bu aydan ümidi mi kestim. gebe kalmam normalden daha zor . kür leri yapınca şansım artar die düşünüom.
inş. eşimde problem yoktur.
gebe kalma şansım ii ce azalacak yaaa..

tamam canım topiğe bakim.

goncacım neden filmden sonra başla dedin. öle mi oluo . ben bildimiz beyaz soğandan yyapıcam . olu r deil mi? sen yaptın mı canım?

hani filmi çok takmışsın yapmadan rahatlamayacaksın diye dedim ben yapmadım geçen halam söyledi bana da yapmam için reglden sonra iç sabah akşam 1 er bardak dedi kırmızı soğan yap dedi reglden sonra 21 gün devam et dedi bildiğim bu ahmet maranki dende bulabilirsin ordada varmış sanırım
buarada kaç yaşındasın ve ne kadar evlisin

goncacım 28 yasındayım ve 3 yıllık evlıyım.bu mart ayına kadar korunduk cok pısmanım cok:eek:klava::eek:klava:

yase sogan kuru benım okudugum ve aklımda kalan adetın baslangıcından say 7. gun sabah aksam ıc.tam 15 gun ıcıceksın canım.yanı 22. gunune kadar.sonra bırakıyormussun ve dıger reglıne 10 gun varken tekrar baslıyormussun.ama hangı regle.yanı 22. gun bırakırsan zaten regl olmaya 6-7 gun kalıyor heralde regl olursan bırdahakı aykı reglıne 10 gun kala baslayıp 15 gun ıcıceksın heralde.karmasıkmı oldu acaba

hazel bak ben de seninkinden farklı ya nie ki

lh nin referans aralığı 1.70-15.00 bu bende 4.30 çıktı.
fsh nin de 1.40-9.90 bu da bende 4.31 çıktı.

ama yine d senin verdiğin aralıklarda seninki de ben,im verdiğim aralarda yani ikimizin de her ihtimalde normal çıkıo.

e peki bunun standardı aynı olmaz mı yaa? ya da bi kaç tane var. doktora göre mi oluo .?. anlamadım vala!

bi de uymasadı bizimkiler karışacaktık. her türlü normal görünüo!!!

yase hastanelrın krıterlerıne gore degısıyor ama cok degıl.3 asagı 5 yukarı aynı oluyor.hatrlıyormusun faranında 0.922 cıkmıstı onun hastanesıne gore 0.900son sınırdı.dr. yuksek demıstı.sonra ben ınternette bazı yerlerde son sınırın 1.100 bıle oldugunu bulmustum.ufak farklar bunlar.ben gecen yıllarda cok hemogram testı de yaptrdım hastaneden hastaneye ufak farklar olurdu.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

BEKELEMEDEKILER

gnca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:Saruboceq:KK43:IDRAR TESTINDE SILIK IKINCI CIZGI):Saruboceq:

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

:lepi:sarısheker..........-::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)

:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme : :nazar:-BEBİŞ GELIYORRRRR:emir_bebek::CüvCüv:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme :nazar:BEBİŞ GELİYORRR:emir_bebek::CüvCüv:
:lepi::Ponispon------21 Haziran-------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRR:emir_bebek::lepi:

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
impaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------12. deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
ekin_09--------------------------9 Temmuz----------------1. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Hazel82-------------------------20 Temmuz--------------5. deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme

Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
melike---------------------------24 Temmuz----------1. deneme
esteem---------------------------24 Temmuz-------------1. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme

Ronya-----------------------------? Temmuz----------10. deneme
bizard------------------------------? Temmuz-----------? deneme
Ozlemyalcinkaya-------------28 Haziran-----------? deneme

karan1----------------------------? Temmuz------------1. deneme
Abysnth-------------------------? Temmuz------------? deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

aslında benim bu ay hiiç umudum yok ama sol kasığıma sürekli iğne batması oluyo hiç olmazdı..ben gözümü temmuza dikdikm.Şeniz

yok hazel senin dedin gibi . anladım ben. rgl in 7. günü başlıon 15 gün sonra regl oluon olduktan sonra diğer regl den 10 gün önce tekrar yapıon. amao tekrar olan kaç gün orayı araştırım. 5 ya da 7 gün die okumuştum. ben onu araştırıcam.
adetin 7. günü die biliom ben de ama bi yerde adet bitimin de 7 gün sonra die okumuştum. ama doğrusu adetin 7. günü senin dedin olnası lazım.
onu bakıcam artık.
yarın addetimin 4. günü olcak. bakrım rahat rahat.

hazel sence benim durumum vahim olur mu?* ya uzun süre gebe kalamazsam tüp bebeğe kadar bile giderse..

gebe kalınabilir miş. bakalım nolcak..

bu ay benim umudum yok artık belki doktor rahim filminde n ötürü bu ay yapmayın dicek. yapsak da ihtimal az.

hiç beklemedin anda daolursa oluo ama gerçekçi bakınca en azında bu ayı gözden çıkardım sayılır.

hem filmden sonra testler yaptırcam ya o zaman her şe daha net olucak.

ay öyle bişey olsa varya şok ohaoldumsmileolurum heralde ben eşimi adetten önce bi kaçkez çalışmıştık o yüzden hiiiç umudum yok bu ay eşim full yanımda :kedi:

X