Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hazelcim cnm lütfen böyle yapma eşinin sperm testi zamanındada çok üzülmüştün kendine stres yapma tatlım bence testlerinde hiçbişi çıkmıcak.lazer epilasyona bende gidiyorum hemde 2 sene 2 aydır.tam 12 seans oldu genital bölgem azalma çok ama seans üstünde 3-4 ay geçince gene çıkıyolar.bu işler uzaun zaman alıyo sen onunla kıyaslama cnm.

slm kızlar bir iki gündür çok sık giremiyorum bu gün doktora gittim bhcg 242 çıktı pazartesi 106 ydı. yani şimdilik bir sorun yok.ama kalp atışını duymadan bişey diyemeyiz dedi.

Son düzenleme:
Canım hayırlı olsun. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. kaç haftalık?

ponısponcum sımdılık normal seyredıyor.rabbım saglıklı bır sekılde kucagına almayı nasıp etsın ınsallah senın ve butun hamılelerın amin

absynth ınsallah canım ya ınsallah senın dedıgın gıbı olur ve guzel haber alırım yarın dr. dan.arıycam telefonla ogrenıcem ınsallah mutlu bır sekılde yazarım

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

:lepi:sarısheker..........-::CüvCüvugur geıtırır inşallah bize)

:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme : -BEBİŞ GELIYORRRRR:CüvCüv:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme BEBİŞ GELİYORRR:CüvCüv:
:lepi::Ponispon------21 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRRR:lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRR:lepi:

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
impaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------12. deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
ekin_09--------------------------9 Temmuz----------------1. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Hazel82-------------------------20 Temmuz--------------5. deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme

Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
melike---------------------------24 Temmuz----------1. deneme
esteem---------------------------24 Temmuz-------------1. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme

Ronya-----------------------------? Temmuz----------10. deneme
bizard------------------------------? Temmuz-----------? deneme
Ozlemyalcinkaya-------------28 Haziran-----------? deneme

karan1----------------------------? Temmuz------------1. deneme
Abysnth-------------------------? Temmuz------------? deneme

:Saruboceq::Saruboceq:

önerilerin için saol canım. şu an eşim proxeed plus,evicap,klomen,estervit C, HATAY dan getirttiğimiz çakşırın suyunu içio. Allah izin verirse her şey yoluna girer die umut ediorum. Bu cumartesi tekrar spermiogram testi yaptırcak. KIZLAR dua edin inşallah güzel sonuç alırız. :Saruboceq:

DıĞer tetlere gerek duymadı bunu gÖrÜnce ama ben perŞembe cuma dıodum haftaya baŞka bır yerde baktırıcam..

Doktor kıstlerın var hafıf derecede dedı. Nasıs artık.. Dedım bunlar gıder mı kendılıĞınden gıtme z dedı. Kadınların yÜzde 10 unda olurmuŞ. Bunlardan da yÜzde 60 ı normal yollardan gebe kalabılırmıŞ.. Ama sızlerden ultrasonda rahımde bıŞıler gÖrÜpte sonra temızlendıĞını sÖlÜodunuz. Bana doktor nası senın gÖ z rengın deıŞmıcekse bunlar da gıtmıcek dedı. Zate dıĞer hafta baŞka bı yerde baktırıcam her Şeye bıda! Şımdılık bıŞı yappamayız dedı. ılaÇ bıŞı vermedı. Daha erken deneyın olmassa gebelık ılerde baŞka yollara baŞvurabılırız dedı. Yanı gene de gebe kalabılır mıŞım tabıı eŞımde de sorun yoksa. O da haftaya artık baktırcak. Daha Önce de ÖĞrensem yapacak bıŞı yokmuŞ.. Denemeye devam..
BaŞka doktor Şart . Ünı.hastanesı ya da devlette bakalım.

düne göre stresim azaldı ama tedbirli olmakta fayda var. rahim tamamen temiz deil. ben asıl size bişi danışıcam içtenlikle fikirlerinizi söledinizi biliorum arkadaşlar. ben başka bi doktora gitmeden bu gittim doktora rahim filmi çektirmek istiorum. bu daen son yapılan bişi belki de . ama şimdi bakmıcaklar erken dicekler 1 yıl dicekler. bu doktor da öle dedi ama istiosan bakarız dedi en son. ben baktırmak istiorum. bi sakıncası yoktur di mi. baktırım i ,i se i i dir.sizce?

denizzz durumm böle yazdıklarım pek okunaklı olmadı ama. anlaşılmıştır. hafif derece die kistler olur mu. kist deek pco demek deil mi?

önce rahim filmi yaptırım. sonra sil baştan konnrtrol düşünüorum başka yerde. ii ce netleşşsin . şu anda yapacak bişi yok erken daha dio deneyin dio.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…