Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

BEKELEMEDEKILER

Ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme:Saruboceq:
Ozlemyalcinkaya-----------28 Haziran--------? deneme

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

:lepi:sarısheker..........-::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)

:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme : :nazar:-BEBİŞ GELIYORRRRR:emir_bebek::CüvCüv:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme :nazar:BEBİŞ GELİYORRR:emir_bebek::CüvCüv:
:lepi::Ponispon------21 Haziran-------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRR:emir_bebek::lepi:

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
impaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------12. deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
ekin_09--------------------------9 Temmuz----------------1. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Hazel82-------------------------20 Temmuz--------------5. deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme

Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
melike---------------------------24 Temmuz----------1. deneme
esteem---------------------------24 Temmuz-------------1. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

farancım korkma artık.hamılseın sen hem bu akıntın ıyıye ısaret.ben bıryerde okumustum.hamılelıkte bu akıntı bebegı koruyan bır akıntıymıs.bısı olmaz yanı.sen hamılesın artık rahat ol tadını cıkar.tabı dedıgın gıbı gec dollenmede daha az bı akıntı olabılıyor da erken dollenmede daha yogun oluyormus.dogrudur

farancım korkma artık.hamılseın sen hem bu akıntın ıyıye ısaret.ben bıryerde okumustum.hamılelıkte bu akıntı bebegı koruyan bır akıntıymıs.bısı olmaz yanı.sen hamılesın artık rahat ol tadını cıkar.tabı dedıgın gıbı gec dollenmede daha az bı akıntı olabılıyor da erken dollenmede daha yogun oluyormus.dogrudur[/QUO

hayırlı olsun farancım allah tamamına erdirsin hailelkde akıntılar normal hormonel değişiklere baglı korkma rahat ol:CüvCüv:

kızlar mesela hani adetimizi ayın 2 sinde bekliyoruz mesela olmadık ne zaman test yapmamız gerekiyo?

merhaba arkadaşlar ben de sizin uğurlu topiğinize katılıyorum belki bana şans getirir diye. benim de bu ay 6.denemem her ay heyecanla bekliyorum sonu hep üzüntü hep ağlama oluyor. Allahım inşallah bizi duyar bize sağlıklı bebekler nasip eder. AMıN

canım şöyle bir durum varmış. Adet beklediğin gün test yaptın diyelim, eğer çift çizgi çıktıysa zaten hatalı olma durumu yok. Tek çizgi çıktıysa eğer, 2 -3 gün daha beklemek doğru sonuç vermesi açısından gerekiyormuş.

ımpaladeniz, canım seni bilmem ama, ben galiba 2 gün kaldığında kesin test alıp yaparım. Benim günüme daha 10 gün var. Nasıl bekleyeceğimi hiç bilmiyorum.

merhaba arkadaşlar ben de sizin uğurlu topiğinize katılıyorum belki bana şans getirir diye. benim de bu ay 6.denemem her ay heyecanla bekliyorum sonu hep üzüntü hep ağlama oluyor. Allahım inşallah bizi duyar bize sağlıklı bebekler nasip eder. AMİN

Hoş geldin canım, Allah bizim hakkımızda hayırlı olanı versin. Her işte bir hayır vardır diyorum ben. Allah neyin ne zaman olması gerekitğini en iyi bilendir. Biz dualarımızı eksik etmediğimiz sürece ümitsizliğe kapılmamalıyız.

ımpaladeniz, canım seni bilmem ama, ben galiba 2 gün kaldığında kesin test alıp yaparım. Benim günüme daha 10 gün var. Nasıl bekleyeceğimi hiç bilmiyorum.
ya benim 4 gün var şu anda. içimi bilsen şimdi koşup alıp yapasım var. ama çıkmayacaksa da boşu boşuna moralimi bozarım diye korkuyorum. bide testler ne kadar bilgisi olan var mı?

inşallah ekin. Zaten beklemekten başka yapacağımız yok. senin ilk bebek mi olacak.

Hayır canım, 2 defa 8 haftalık düşük olayı yaşadım. İki gebeliğimde planlı olmamıştı. Hatta ikinci gebeliğime eşim ve ben çok şaşırmıştık. Planlı olarak bu ilk denememiz. Hakkımızda hayırlısı.

ya benim 4 gün var şu anda. içimi bilsen şimdi koşup alıp yapasım var. ama çıkmayacaksa da boşu boşuna moralimi bozarım diye korkuyorum. bide testler ne kadar bilgisi olan var mı?

canım bence bekle çünkü olsa bile bir hafta geçince pozitif sonuç veriyo testler idrar ile yapılan gebelik testleri 2-3 lira bide erken gebelik testleri var onlarda 30-35lira diye biliyorum umarım o mutlu haberi alırsın ve bizimlede paylaşırsın...

Canım. seni o kadar iyi anlıyorum ki, dediğim gibi benim 10 günüm olmasına rağmen böyle düşünüyorum. Senin düşüncelerini tahmin etmemek imkansız. Ama en azından sen gününden bir gün sonra yap derim ben. Test fiyatları ise 2 TL. civarı.

e öyleyse ucuz valla ben enaz25-30 tl dir diyodum. bakalım sabredebilirsem beklerim yoksa ki çöpe gitsin 3-5 milyonum önemli değil.

Hayır canım, 2 defa 8 haftalık düşük olayı yaşadım. İki gebeliğimde planlı olmamıştı. Hatta ikinci gebeliğime eşim ve ben çok şaşırmıştık. Planlı olarak bu ilk denememiz. Hakkımızda hayırlısı.

hadi hayırlısı inşallah :CüvCüv: hep güzel haberlerimizi alırız:

X