Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

dur canım bekle bence senin bebeginin olması bizlerden daha yüksek.keşke bende halalarıma cekseydim hepsinin cok fazla cocugu var.bence kendini böyle şeylerle stres yapma alakası bile yok.ne güzel birşeyinde yokmuş en kısa zaman olur sen merak etme.sadece sıkma canını oluruna bırak.zaten korunmayı bırakınca cogu kadında hemen gebelik gercekleşmiyor canım.kiminde ilk ay kimde 3 4ay kimisinde de 1 seneye kadar sürebiliyor.o yüzden biran önce olmasını istiyorsan kafana takma.kendini rahat bırak olacakmı acaba diye düşünme.hadi canım inş bu ay güzel haberlerini alırız hayırlısıyla :Saruboceq:

ponisponcugum kusura bakma kafayı yedim sanırımsempatiksalakcinni nuberrayla konuşmuştuk biz haklısın.ayyy he valla hemen kerteriz ne güzel olur kız hiç gülecegim yoktu allah iyiligini versinkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Günaydın arkadaşlar,Tüm anne adaylarını kutlarım. Allahım sağlıklı bir şekilde kucağınıza almaya nasip etsin inşallah.

günaydın arkadaşlar...mirmirmirmirmirmirmirmir

Canım günaydın ya sorunu şimdi gördüm indir o programı sen tekrar ve kurarken hep ileri diyorsun ya son dediğinde tıklı bir yer var run diye o tıkı kaldır sonrada son de süresi kalkmış oluyor normalde bir ay sonra ücretle alıyorsun programı eğer kurduğun türkçe değilse ben yine anlatırım şuan işteyim ama çok güzel ya aralıklar var ovl. döneminden önce döllenme olursa kız ovl. testinden sonra olursa erken en yüksek dönem falan . farklı yani diğer hesaplayıcılardan netteki daha sağlıklı düzenli ise adetler

günaydın hanımlar nasılsınızhihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

bu arada ne programı kızlar merak ettim.

arkadaşlar her umutsuzlugumda şunu aklıma getirip tekrar kendimi iyi hissediyorum sizlerle paylaşmak istedim

Hz. Musa'ya A.s. kavmi sormuş. Ya Musa Rabbine sor bakalım bu dağın altında altın var mı demişler. Hz. Musa peygamberde Rabbine sormuş ve hayır cevabını almış ve kavmine burad altın yok demiş. Fakat onlar inanmamışlar ve belki vardır diye günlerce dağı kazmışlar kazmışlar kazmışlar....Sonra bir gün kazdıkları yerde bir sürü altın bulmuşlar. Hemen Musa peygambere gidip hani burda altın yoktu bilemediniz siz demişler.

Hz. Musa peygamberde -Ya Rabbi hani burda altın yoktu şüphesiz ki ben kavmime yalancı çıktım demiş. Rabbimizde: - Ya Musa orada altın yoktu fakat kullarım öyle azimle, öyle umutla, öyle heyecanla dağı günlerce kazdılarki kıyamadım ve onlara istediklerini verdim buyurmuşlardır.

bu benim yüreğme öyle dokunur ki... yani insan kaderini dua ile değiştirebiliyor. birşey olmayacaksa bile ümitle bekleyişin sonunda kazılan dağlarda altını bulduruveriyor Rabbim.inş bizlerede bir gün bebişlerimizi verecek.biz azimle devam edelim dualarımızı hiç bırakmayalım Allahım elbet bir gün mükafatını verecektir...

Allahım sağlıklı sıhhatli büyütsün göbüşünde :)Çok sevindik darısı başımıza olsun

oooo superrr.gercekten dogru.rabbım hepmızı en kısa zamanda anne yapsın ınsallah anşallah saglıklı bebekler versın bıze aminnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlarrr faran gelmedımı hıc.ne yaptı acaba.bırakmasın bızı.bebısı nasıl acaba.dun dr. a gıtcektıler.yksa besık bakmayamı gıttılerkaydirigubbakcemile3

kızlar yaaa çok sevindim bu topik nasıl da uğurlu gelmiş herkese böyle darısı bizim başımıza. bu arada benim 12. denemem. 5 günüm falan kaldı. evde tadilata başladık o kadar yoruluyorum ki var mı yok mu düşünmeye bile halim kalmıyor. Allah hayırlı zamanda getirsin. Hepinizi kocaman öpüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…