Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

posnisponn hayırlı ugurlu olsun canıma.s. ne olur bizleri unutmayın bol bol dua bekliyoruz lütfen.hamilelerin duası kabul olurmuş:Saruboceq:

slm canım iyilik işim vardı cıktım şimdi gördüm yazını.nasıl olsun canım öyle ugraşıyorum valla klomene başladım birde hayıt tohumu içiyorum sabahlarıda ac karnına arısütü,bal,polen karışımından yiyorum hayırlısı bakalım.bu ay olmasını gercekten cok istiyorum çünkü 6 temmuz benim dogum günüm.27 temmuzda evlilik yıl dönümümüz.3 agustosda eşimin dogum günü.eşime cok güzel bir hediye vermek istiyorum allahımın izni ile inş olur:Saruboceq:

saol canımcım hepimiz inş.rabbim evlat için acılan elleri boş bırakmasın hayırlı evlatlar nasip etsin.bekleyecez başka caremiz yok.eşinde biran önce iyileşir ve hemen o ay hamiş olursun inş.göbegin kocaman şişer inş.gögsünü gere gere gezersin inş.valla hepiniz için dua ediyorum rabbim inş kabul eder

amin canım amin rabbım ellerımızı bos cevırmesın ınsallah amin:Saruboceq::Saruboceq:

aslında ben şimdiye kadar kaç günde adet oluyordum bilmiyorum 2 aydır hesabını yapıyorum 28 veya 29 oldu bakalım inşallah bu ay hamiş kalırız benim için bu ayın önemi daha büyük 19 temmuz yani benim adet olma günüm evlilik yıldönümümüz umarım olmamda kocama dünyanın en muhteşem hediyesini veririm:Saruboceq:

gözün aydın canım..sağlıklı bişekilde kucağına alırsın inşallah bebeğini ...

ponisponnnn çokkkk tebrik ederimm ayyyy hamişler dua edin darısı başımızaaa.....

posnisponn hayırlı ugurlu olsun canıma.s. ne olur bizleri unutmayın bol bol dua bekliyoruz lütfen.hamilelerin duası kabul olurmuş:Saruboceq:

duaların sizinle kızlar darısı tüm isteyenlerin başına.hayırlısı neyse o olsun kızlar.sırada sen varsın deniz diğer ay senden bekliyorum gelişme..

özlemcigim aynıyız:dance: benimde 27si ile 30 temmuz arası adet olmam gerek ve evlilik yıl dönümümüzde 27 temmuz.ayyyyyy inş canım ya bu ay koçişlerimize büyük bir hediye versek ne güzel olur dimiiii:Saruboceq:

duaların sizinle kızlar darısı tüm isteyenlerin başına.hayırlısı neyse o olsun kızlar.sırada sen varsın deniz diğer ay senden bekliyorum gelişme..

ahhh canım benimmm inş.bu ay ikimizinde 2 yumurtası olmuştu ikiz olsa falan dedik hatırlıyormusun seninki tutmuş bak benimki foss cıktı.Allahın izni ile inşbu olur ama gercekten canı gönülden dua et ne olur:Saruboceq:

hadi bakalım inş Rabbim bizi aynı günde başka bir mutluluk daha yaşatır artık tamamen aile oluruz ben artık çok sıksıldım akrabaların birinin bebeğini sevsem ayy canım inş seninde birgün olur demelerinden o sözü duymamak için artık çocukların yüzüne bile bakmıyorumsenağlama

inşşşşşşşşşşşşşş.Allahın izni ile olacak canım sende dua et.canım benim sen hiç birşeyi kafana takma bende yaşıyorum senin dediklerini ama kimse umru deyil artık sende takma en kısa zamanda bebişinle olsun canım.kaçyıllık evlisin bu kacıncı denemeniz birde sizde bi problem varmı.kusura bakma cok soru sordum

1 yıllık evliyiz daha yeni denemelre başladık bakalım dr hiçbişeyimin olmadığını söyledi tüm testleri yaptırdım 3 farklı hastanede aslında ben bisüre daha düşünmüyordum master yapıyorum fakat benle evlenen herkes hamile kaldı hayatta ilk defa kendimi kötü hissettim.birde benim halalarımın çocuklaarı hep tedaviyle oldu bende onlar gibi olursam die korkuyorum kız halaya benzermiş ya o nedenle.hayırlı ve tez zamanda bebişlerimiz bizimle olurlar umarım

yanlış hatırlıyorsun cnm ben hiç yumurta takibi yapmadım.gönlümden kocam duaa ediyorummm bir kızın olsun benim oğluşum olacakya.hemen beşiğe düşmeden kertelim :)şaka bir yana inşallah canım gönlünü ferah tut.

iyi geceler kızlar yorucu bir gündü uyku vakti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…