Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ya kızlar bızım ozeldekı degerler ıyıydı ve tumlabdakıler daha kotu cıktı ya sayı ve morfolojı ama hareket yuksek cıkıyor.bız bu arada kecıboynuzu kuru uyguladık esıme.havuc yedı sabahları bal-polen-arısutu kullandı ıncır yedı bırde faydası olmusmusudr bılmem ama hareket ıyı bızde.kecıboynuzunu tavsıye ederım ve havucuda mutlaka.zaten normal yıyecek hıcbır yan etkısı yok.

cok sıkıldım gercekten aylarca aynı hüsranla karşılaşmaktan bu ayda aynısı olursa ne yapacam bilmiyorum.migdem aktarcıya döndü valla.yemedigim içmedigim birşey kalmadı allahım banada nasip edermiki burda hamileyim diye haykırmayı.ahhhh ah benim cok zor kızlar bende pko eşimde de sperm sorunu varken cok zor.rabbim yardımcımız olsun hepimizin.

nısacım hastalanmıssın.bende yaaa .daha yumurtanın catlamasının ustunden 8 gun gecmıstı.ama ben gecen ay bal tarcın corekotu yedım o catlamayı gecktrmıs olabılırmı acaba.neyse reglım gec gelmedı yaa

hazelcigim ben bu havuc suyunu bir ara araştırmıştı.allah korusun sigara içen erkeklerde havuç suyu akciger kanserine yol acıyormuş.aman canım ne olur dikkat edin.bazı şeyler kullanıyoruz heleki ben iyice araştırıp öyle yapalım.

denızcım pkoya en ıyı sey sogan suyu.ıc sen yararını gorursun.adetlerı duzene sokuyor kıstlerı döküyormus.bebıste gelır zaten reglın duzenlı olunca.esının degerlerını yazmısmıydın.galıba normaldı degerler yanlısmı hatrlıyorum.sıkma canını gelcek ınsallah ama yapmamız gereken sorunları cozume kavustrmak ve bunun ıcın cabalamak

denızcım havuc suyu degıl havuc yıyor sabah bır tane.havucun hıcbır zararını okumadım ben .esım sıgara ıcmıyor sukur.bır o kusurdukaydirigubbakcemile3 zaten varıkoselı var.ama gercekten havucun bır zararını hıcbıryerde okumadım ben yaaa. kecıboynuzu suyu ıle havuc suyu aynı anda ıcılmıyormus bunlar ıkısı ayrı kurlermıs .ama havuc yenılebılır.hatta burda kk da okudum tavsanlar nıye paso doguruyor cunku cok havuc yıyorlar dıye yazıyordu.

canım sogan kürü sadece birkez deneye bildim 10 kadar içmiştim 2 ay regl olmayınca içtim 3.günü oldum ve allaha şükürler olsun ondan sonra 3 aydır 1 hafta gecikmeli regl oluyorum.2.sogan kürümü adete 10 gün kala yapmamız gerekiyormuş belki hamileyimdir diye yapamayorum.söktürücü oldugu için olurya birde hamiş falan olsam allah korusun söker o yüzden 2. yapamadım.eşiminde normalde az biraz normal sperm sayısı az.haklısın canım ama işte insan artık yeter diyor dayanacakk gücüm kalmadı desede elden birşey gelmiyor

Son düzenleme:

valla canım ben bi ara kürlerle kafayı bozmuştum heryerde araştırıyordum bir site de öyle okumuştum.allahtan eşin sigara kullanmıyor.benim eşim kullanıyor ben fazla deyil ama günde 3 4 tane içiyorum bırakmaya calışıyorum.azaltım ama tam bırakamadım

evet canım senı cok ıyı anlıyorum.bende bazen dayanamıyorum.yazdıklarımı uzuntulerımı okudunuz kac gundur.ama ne yapalım arada yere dusuyor sonra kalkıp tekrar savasmaya devam edıyoruz ve bebıs gelene kadar daha bunları cok yasıycaz ama insallah rabbımın yardımıyla bunun cok uzun surmemesı ıcın dua edıyorum

canım benım zaten herseyın fazlası zarar.gunde bır havuctan kımseye bısı olmaz.5-10 tane yemıycek yaa.tabı ben kendı yaptklarımızı yazdım.zarar olur dersenız yapmayın zaten.psıkolojıkman zararlı olurmus birdekaydirigubbakcemile3

yok canım kafanı karıştırmayayım haklısın 1 havuctan ne olacak sanki hemde havucun suyu diye okudum sigara içenlerde oluyormuş gerci sigara başlı başınca zarar işte ne bileyim ben korkmuştum allah korusun.gecen gün gittim eczaneden vitamin hapları aldım.cinko ve e vitamini eşimde akşam içti 1 rer tane.sonra sen sabah işe giderkende ac karnına iç ayyy yazık akşama kadar migdesi dışına cıkmışşşkaydirigubbakcemile3 ayyy kıss kocalarımızı zehirlemeden bi hamile kalsaydık

alla allah ac karnına vıtamınler bıle dokunuyormu.offf bırdaha ac karnına ıcmesın ozaman.esım vıtamın ıcmıyor henuz.amelıyat olsun bakalım belkı 3 ay sonra dr. verır.ılk 3 ay vermıyormus sanırım

ponıspon yaptınmı canım test

kaydirigubbakcemile3ben bu sahneyı bıryerden hatrlıyorumkaydirigubbakcemile3

ponısponun cevabı: yazdım yukarıda okumadınmı canımkaydirigubbakcemile3

yaa onları günde 1 tane içmen gerekiyor akşam dedigim 12 1 gibi içti ardan 6 7 saat sonra tekrar içti oyüzden yazıkk cok üzülmüştüm ogün aglaya aglaya ölmüştüm bir daha da içmedi zaten.

cezveee hayrdr canım bır sorun mu var nıye cookkk zaman dıye yazdın.valla bızde bılemıyoruz kac ay var bızım bebıslerımızın gelmesıne.bızım en az 3 ay olmazda sonrasını bılemıycem.

yasecigim, topu tüfegi eline almıştı pusuya yattı sanırımkaydirigubbakcemile3temizlendi güzelce tüm hazırlıklarını yapmıştı.o kırmızı kart beklerken inş bebegi onunladır:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…