Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ponipson sabah uyandığımda hemen senin güzel haberini almak için geçeceğim pc başına.ınşllah hamilesindir.Sende bize dua et canım olur mu?ıyi geceler.

teşekkür edrim canm sabaha kadar dayanabilirsem eğer ben uyumam bugün testin sonucunu alır almaz yazarım tekrar iyi uykular sana ben daha buradayım.
hazelcim nurbelanınkini tahmin etmiştin bana varmı bir tahminin

teşekkür edrim canm sabaha kadar dayanabilirsem eğer ben uyumam bugün testin sonucunu alır almaz yazarım tekrar iyi uykular sana ben daha buradayım.

ponisponcugum cok sevindim allahım inş bebişin bu sefer seninledir yarın pazarya nerde yaptıracaksın canım testi.bizede dua et ne olur.şimdi sen heycandan uyamazsında ne güzel bir duygurdur şimdi için içine sıgmıyordur.rabbim bizelerede nasip eder inş.

kaydirigubbakcemile3 kızma canım.ben msjı yazarken sen daha msjını gondermemsıtın ponısponcum herlde aynı anda yazdık.msjı gonderdıkten sonra senın msjda cıkmıstı.

estafurullah kızarmıyım hiç kızdığım için yazmadım onu yukarda ayrıntılı anlattım diye yazdım.öyle anlaşıldıysam telaşıma ver öyle bir niyet belirtisiyle yazmaadım onu

canım o o anda agzımdan cıkan bısıydı.ıcıme dogmus heralde o an oyle yazdım.bak bısı daha yazmısım ben ama dogru cıkarsa soylıycem hemde msjı gostererek.bakalım bu sefer tutacakmı.
canım ıcımden gonlumden gecen hamıle olman.ama bır tahmınım yok.gercı cıft cızgı gormussun.pzt kanda baktr bızı sevndır burda.certain marka almadınız degılmı yıne:eek:lmaz: rabbım ısteyen herkese hepımıze saglıklı bebekler versın lıstemız hamılelerle dolsun ınsallah.bızede cok dua edın

ponisponcugum cok sevindim allahım inş bebişin bu sefer seninledir yarın pazarya nerde yaptıracaksın canım testi.bizede dua et ne olur.şimdi sen heycandan uyamazsında ne güzel bir duygurdur şimdi için içine sıgmıyordur.rabbim bizelerede nasip eder inş.
yarın yaptıramam malesef hatta pazartesi bile yaptıramaya bilirim çüünki kayınvalidemi doktora götürecem onun yanında yaptıramam test ama yapmaya uğraşırım.. kızlar bide hamileysem ben çok ağır kaldırdım bu hafta hemde adetim başlıyor diye üstüste iki tane ağrı kesici içtim oda yetmezmiş gibi kayınvalideme rongen çektirdim röntgen çekilirken odadaydım ..
ben yarın bolbol test yaparım idrarda eşim az önce gitmiş bir tane test almış dedim parayamı kıyamadın ne bileyim ben bir tane yeter zannettim diyor birde aynı testi almış. ben yarın bu testi yaparım sonra gider başka marka testlerlede yaparım vasa hepsinde çıkar zaten

estafurullah kızarmıyım hiç kızdığım için yazmadım onu yukarda ayrıntılı anlattım diye yazdım.öyle anlaşıldıysam telaşıma ver öyle bir niyet belirtisiyle yazmaadım onu

yok canım espırısıne dedım ben onu.sen sımdı heyecanlısındr.ben olsam esımı bır daha gnderır bır test daha aldırırdım hatta bıkac tane daha.nıye boyle beklıyceksınkı.akılsız basın cezasını ayaklar cekere mısalı .1 tane nıye almıs bakımlülülülülülü

canım o o anda agzımdan cıkan bısıydı.ıcıme dogmus heralde o an oyle yazdım.bak bısı daha yazmısım ben ama dogru cıkarsa soylıycem hemde msjı gostererek.bakalım bu sefer tutacakmı.
canım ıcımden gonlumden gecen hamıle olman.ama bır tahmınım yok.gercı cıft cızgı gormussun.pzt kanda baktr bızı sevndır burda.certain marka almadınız degılmı yıne:eek:lmaz: rabbım ısteyen herkese hepımıze saglıklı bebekler versın lıstemız hamılelerle dolsun ınsallah.bızede cok dua edın

banada bir kehanetin var yani inşallah cnm kalbin,n tebizliğinden içine doğuyordur yok bu sefer nova marka test ama aynlışlık olsa eşimin idrarıylada gölge çıkardı dimi onunki bembeyaz benimki çizgili

yarın yaptıramam malesef hatta pazartesi bile yaptıramaya bilirim çüünki kayınvalidemi doktora götürecem onun yanında yaptıramam test ama yapmaya uğraşırım.. kızlar bide hamileysem ben çok ağır kaldırdım bu hafta hemde adetim başlıyor diye üstüste iki tane ağrı kesici içtim oda yetmezmiş gibi kayınvalideme rongen çektirdim röntgen çekilirken odadaydım ..
ben yarın bolbol test yaparım idrarda eşim az önce gitmiş bir tane test almış dedim parayamı kıyamadın ne bileyim ben bir tane yeter zannettim diyor birde aynı testi almış. ben yarın bu testi yaparım sonra gider başka marka testlerlede yaparım vasa hepsinde çıkar zaten

canım benım yaa agrıkesıcıler bısı yapmaz.bebısın sıkıca tutunmussa agır kaldırmakta etkılemez ama rontgende cokmu durdun.sen nıye gırdın be canım.eger hamıleysen dr.una bunu soyle.rabbım saglıkla versın ınsallah kucagına

ayy canım ya.sen morelini bozma böyle şeyler düşünüp.rabbim verdiyse korumuştur bebişini.tüm dularımla canı gönülden yanındayım canım.

aynı odadaydım ama çok yaklaşmadım ama ogün mahsus test yapmıştım perşembe günü sırf röntgene maruz kalmayayım diye.ama negatif çıkmıştı o günki test biraz uzaktım ama sonuçta aynı odadaydım öff

ALLAHÜMME SALLı ALA SEYıDıNA MUHAMMEDıN VE ALA ALıHı VE SAHBıHı ECMAıN.LA ıLAHE ıLLA ENTE SÜBHANEKE ıNNı KÜNTÜ MıNEZZALıMıN.

EY ALEMLERıN RABBı OLAN YÜCE ALLAHIM
EY KAıNATIN BıR TEK YARATICISI OLAN YÜCE RABBıM
EY YARADILMIŞLARIN BıR TEK YARADANI
EY KıMSESıZLERıN KıMSESıZLERıN KıMSESı
EY BÜTÜN GÜZEL ıSıMLERı KENDıNDE BULUNAN ŞANI YÜCE ALLAHIM
SONSUZ ŞÜKÜR VE SONSUZ HAMD SANADIR.
RABBıM HERTÜRLÜ SIKINTI VE MUSıBETTEN SANA SIĞINRIZ
SEN HERŞEYı HAKKIYLA BıLEN VE DUYANSIN
SANA AÇILAN ELLERıMıZı KAPINDAN BOŞ ÇEVıRME RABBıM
HZ.MUHAMMED MUSTAFA (s.a.v)YÜZÜ SUYU HÜRMETıNE VE SıLSıLEYı ALıYYENıN YÜZÜ SUYU HÜRMETıNE BU MÜBAREK ıNSANLARI ARAYA VESıLE KILARAK SADECE SENDEN DıLıYOR VE SADECE SENDEN ıSTıYORUZ RABBıM.SEN HERŞEYE KADıR OLAN SIN.ALLAHIM BÜTÜN EVLAT HASRETı ÇEKEN
DOSTLARA VE BANA YARDIM EYLE.OL EMRıNı BıZLERE DE SUN RABBıM
SENDEN BAŞKA GıDECEK YERıMıZ SENDEN BAŞKA SIĞINACAK KıMSEMıZ YOKTUR RABBıM
SENDEN GELDıK DÖNÜŞÜMÜZDE SANADIR YA RABBı
BıZıM DUALRIMIZI KATTINDA EKSıKSıZ VE NOKSANSIZ BıR ŞEKıLDE KABUL BUYUR YA RABBı.
ALLAH HEPıMıZıN YAR VE YARDIMCISI OLSUN
DUALARINIZI BEKLıYORUM DOSTLAR NEOLUR BANADA DUA EDıN

benım kahverengı akıntı pembelesmeye basladı gelıyor gelıyor kırmızılar gelıyor.bu arada kızlar esım haftaya cuma yanı 2 temmuzda amelıyat olacak allah kısmet ederse.dr. dan olur cıktı

tüm dualarım seninle deniz kendimede sanada tüm çocuk isteyenlere dua ettim inşallah tüm dualarımız kabul olur.
hazelcim inşallah hayırlısıyla bunuda atlatırsınız çok şanslısınız çünkü çok iyi bir doktorunuz var bende geçen gün o hastalığa baktım neydi adı varis bilmem ne.. direk teoman beyin adı çıkıyor o hastalığı araştırınca herşeyin hayırlısı inşallah

tüm dualarım seninle deniz kendimede sanada tüm çocuk isteyenlere dua ettim inşallah tüm dualarımız kabul olur.
hazelcim inşallah hayırlısıyla bunuda atlatırsınız çok şanslısınız çünkü çok iyi bir doktorunuz var bende geçen gün o hastalığa baktım neydi adı varis bilmem ne.. direk teoman beyin adı çıkıyor o hastalığı araştırınca herşeyin hayırlısı inşallah

AMİN CANIM AMİN

evet canım ınsallah varıkoselden kurtulduktan sonra bebısımız gelır bızımde.

X