Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

deniz demek adet oldun olsun hafta sonu olman i i oldu bence pazartesiye kalsa gene test mi yaptırsam die aklınkalacaktı. çalışma zamanlarına az kaldı o zaman. evde kür falan yapıo musun canım..

ohh yaa sonunda oldum rahatladım valla dünde dua etmiştim ne olacak böyle diye sabah olmuşum.kürde yapmak istiyorum ama hangisini yapsam diye düşünüyorum hayıt tohumunu kullanmadım bi onu yapıyım diyorum yine klomen kullanacam yumurta takibi yaptırıyım bu ayda öyle deneyecen öbür aya allah kerim.sen ne yaptın nuber hamileymiş şimdi gördüm cokk sevindim valla.

ohh yaa sonunda oldum rahatladım valla dünde dua etmiştim ne olacak böyle diye sabah olmuşum.kürde yapmak istiyorum ama hangisini yapsam diye düşünüyorum hayıt tohumunu kullanmadım bi onu yapıyım diyorum yine klomen kullanacam yumurta takibi yaptırıyım bu ayda öyle deneyecen öbür aya allah kerim.sen ne yaptın nuber hamileymiş şimdi gördüm cokk sevindim valla.

ben de adet olmayı bekliorum bugün ya da yarın olurum. bugün de ağda yapıcam yaptıktan sonra olim barii.. kürlük bişi kalmaadı elim de incirim var onlardan yicem artık bugün başlim diorum.
belki bal tarçın bişilere de başlarım. gerçi yaptım soğan incir vs. de bi etkisi olmadı sanırım.
pazartesiye kadar yeni adet tarihimi yazarım buraya. bi olim de..

denizcim ovu. teti soruodun inceledin mi gg ya da başka bi yer. ben de gg den doğurganlık artırıcı çay aldım. nası bişi gelince görücem. size de yazarım. duydunuz mu hiç adını da unuttum bi gelsin de danışırım. belki bilen çıkar..

denizcim ovu. teti soruodun inceledin mi gg ya da başka bi yer. ben de gg den doğurganlık artırıcı çay aldım. nası bişi gelince görücem. size de yazarım. duydunuz mu hiç adını da unuttum bi gelsin de danışırım. belki bilen çıkar..

canım ben gitti gidiyor com da gördüm one step diye bi marka 50 tane ovl.testi 5 tanede gebelik testi hediye 29.90 ondan almayı düşünüyorum.çayı bir dene bakalım faydası olursa ben alırım.ayyy inş bu ay bebişlerimize kavuşuruz inş.

canım ben gitti gidiyor com da gördüm one step diye bi marka 50 tane ovl.testi 5 tanede gebelik testi hediye 29.90 ondan almayı düşünüyorum.çayı bir dene bakalım faydası olursa ben alırım.ayyy inş bu ay bebişlerimize kavuşuruz inş.

inşallah canım ya gg de benim dedim bölümde mi gördün? En uygun fiatlısı o mu?

herkese merhaba ben cok sıklıkta giremiyorum bu ara.hazelcim.testtin bir tanesi yanlış bu kadar fark imkansız.bence tumlab değilde baska iyi bir merkezde yaptır derim.bakalım o ne cıkacak? ben bu morfolojiyi anlamadım.benim eşimdede 2 yazıyor ama gittiğimiz butun doktorlar normal demişti.eşimin ürolog arkadası da teste normal demişti anlamadım ya...

Hazelcim bukadar üzme kendini üzüntü üzüntuyu getirir.bu değerler birazda psikolojik.o testi vermek de kolay değil.o esnada stres yapmışsa düşük de çıkabilir.

nurberracım cok sevindim Allah hayırlı saglıkla kucagına almayı nasip etsin inşlalllah darısı bizlerin başına.

inşallah canım ya gg de benim dedim bölümde mi gördün? En uygun fiatlısı o mu?

evet canım fiyatı cok iyi hemde 50 tane var burdan eczaneden sadece gebelik testi alsam 5 tanesi 20 liraya gelir düşün yani bana cok uygun geldi.hemde o markayıda araştırdım kötü birşey yazan olmamış.

denizcim 50 tane çok değilmi ayda 10 tane kullansan ki bir iki aydan sonra 5 6 tane kullanırsın 5 aydan fazla kullanırsın onu bende adetim başlasın alıcam core marka alıcam 15 yada20 tane olandan

kızlar dün giremedim bir öğrencim ilaç içmiş inthar etmek için ve son kez benimle konuşmak istemiş.annesiyle babası sorunlu günler yaşıyormuş ve teyzesi de güya ablasına destek olmak için evlerinde kalıyormuş am tabi işleri daha beter hale getirmiş neyse o kısım epey uzun orayı geçiyorum ve dün babasıyla teyzesini aynı yatakta yakalamış öğrencim ve babası onu tehdit etmiş bir kişiye dahi söylersen seni öldürürüm demiş akşam olunca anne işten gelmiş temizliğe gider evlere ne kocasını ne de kızkardeşini görmüş sadece bir mektup bırakmışlar biz birbirimizi seviyoruz burdan uzaklara gidiyoruz yazıyormuş kadın mektubu okuyunca kalp krizi geçiriyo ve vefat ediyo kızda bunlara dayanamayıp intihar etmek istemiş çok şükür son anda evlerini buldukta kızı kurtardık sayılır şimdi hastanede komada. Dünden beri çok kötüyüm tüm gece hastanedeydik...

içim gitti okurken ne kadar zor bir durumm yaaa :KK43:(

ahhhhh temmuzda bebişim gelse ne güzel olurdu.eşime ve bana evlilik yıldönümü hediyesi olurdu:eek::eek:

hepinize ii geceler kızlarr
Rabbime binlerce hemde sonsuz kez şükürler olsun en güzel zamanda meleğimi yolladı bana HAMİLEYİM sanırım kan tahlili yaptırdım sonuç pozitif ama bebeğimi görmeden iananamıyorum okadar farklıkiii YÜce MEVLAM en kısa zamanda sizlerede nasip eylesin sanırım bu hiç beklemedğin zamanlarda oluyo diyenler gerçekten haklıymışş Allahım vaktini öyle güzel biliyokii bi acele ediyoruz ama O bizim için en uygun olanı nasip ediyo zaten şimdi sizlerden dua bekliyorum bebeğimi ultrasondada sağlıkla görebilirim inşş duanızı eksik etmeyin güzellerim

cnm çok sevindim.rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasib etsin.dilerim topiğimize uğur getirirsin. :emir_bebek:

kızlar dün giremedim bir öğrencim ilaç içmiş inthar etmek için ve son kez benimle konuşmak istemiş.annesiyle babası sorunlu günler yaşıyormuş ve teyzesi de güya ablasına destek olmak için evlerinde kalıyormuş am tabi işleri daha beter hale getirmiş neyse o kısım epey uzun orayı geçiyorum ve dün babasıyla teyzesini aynı yatakta yakalamış öğrencim ve babası onu tehdit etmiş bir kişiye dahi söylersen seni öldürürüm demiş akşam olunca anne işten gelmiş temizliğe gider evlere ne kocasını ne de kızkardeşini görmüş sadece bir mektup bırakmışlar biz birbirimizi seviyoruz burdan uzaklara gidiyoruz yazıyormuş kadın mektubu okuyunca kalp krizi geçiriyo ve vefat ediyo kızda bunlara dayanamayıp intihar etmek istemiş çok şükür son anda evlerini buldukta kızı kurtardık sayılır şimdi hastanede komada. Dünden beri çok kötüyüm tüm gece hastanedeydik...

çok üzüldüm yaaa.ne insanlar var rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın hepimizi.hayırlı evlatlar nasib etsin.

ahhhhh temmuzda bebişim gelse ne güzel olurdu.eşime ve bana evlilik yıldönümü hediyesi olurdu:eek::eek:

inş bebişin gelir bu cnm süper bi hediye olur.

hazelcim bende kırmızıları gördüm.yeni adet tarihim 23 temmuz.
bu arada doktorumuz bizdende sperm testi istedi.bu tümlab dediğin yer nişantaşındamı?bize 2 yer önerdi ama sanırım bunlarda özel labaratuar.önerdiği yerlerin adı düzen ve biruni.yanlız bugün fiyat aldım biruni 125 tümlab 100 düzen 37 dedi.neden böyle bi fiyat farkı var acaba?

hazelcim bende kırmızıları gördüm.yeni adet tarihim 23 temmuz.
bu arada doktorumuz bizdende sperm testi istedi.bu tümlab dediğin yer nişantaşındamı?bize 2 yer önerdi ama sanırım bunlarda özel labaratuar.önerdiği yerlerin adı düzen ve biruni.yanlız bugün fiyat aldım biruni 125 tümlab 100 düzen 37 dedi.neden böyle bi fiyat farkı var acaba?

evet canım tumlabın bır tanseı nısantasında bır tanesı bakırkoyde.duzen 37 dedıyse cok dusuk bence oraya gıtme.bırunıyı bılmıyorum ama bızım dr. capa yada tumlabdan baskasına bakmıyor oyuzden oraya gıdıyoruz.yanı bakıyorda kaale almıyor cok.verın canım sızınde bır fıkrınız olsun esının sperm durumu hakkında.

ben de bugun regl oluyorum galıba kahverengı akıntım gelmeye basladı.temmuza kaldı umutlar

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ :emir_bebek:

BEKELEMEDEKILER[/B

denizxx........---------19 Haziran------10. deneme:Saruboceq:

Ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme:Saruboceq
Ponispon---------------21 Haziran-------1. deneme:Saruboceq:
Babu---------------------25 Haziran-------1. deneme:Saruboceq:
Yasekase--------------26 Haziran--------3. deneme:Saruboceq:
Tugok--------------------26 Haziran--------5.deneme:Saruboceq:

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

Ozlemyalcinkaya-----------------28 Haziran------------------? deneme
Biozard-------------------------------28 Haziran-----------------? deneme
Faran-----------------------------------29 Haziran-----------------7. deneme

:lepi:HAZıRAN HAMıŞLERıMıZ:lepi:

sarısheker..........::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)

Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme:nazar:-BEBıŞ GELIYORRRRR:emir_bebek:

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------? deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Hazel82-------------------------20 Temmuz--------------5. deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz--------------? deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq:

Son düzenleme:
BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ :emir_bebek:

BEKELEMEDEKILER

Ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme:Saruboceq:
Ponispon---------------21 Haziran-------1. deneme:Saruboceq:
Babu---------------------25 Haziran-------1. deneme:Saruboceq:
Yasekase--------------26 Haziran--------3. deneme:Saruboceq:
Tugok--------------------26 Haziran--------5.deneme:Saruboceq:

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

Ozlemyalcinkaya-----------------28 Haziran------------------? deneme
Biozard-------------------------------28 Haziran-----------------? deneme
Faran-----------------------------------29 Haziran----------------7. deneme

:lepi:HAZıRAN HAMıŞLERıMıZ:lepi:

sarısheker..........::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)

Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme:CüvCüv::nazar:-BEBıŞ GELIYORRRRR:emir_bebek:

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------? deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Hazel82-------------------------20 Temmuz--------------5. deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

sagol nurtencım evet bugun bır test daha yaptrdık bu sefer bakırkoy tumlabda sonuc farklı cıktı:
1 cc de 18 mılyon cıktı (nısantasında 8 mılyondu)
toplamda 54 mılyon (nısantasında 21.600.000 du)

ılerı hareket % 26( nısantasında % 22)
yavas hareket % 28( nısantasında % 23 tü)

morfolojı % 2 cıktı (nısantasında % 1 di)

ozelde yaptrdıgımız testte 1 cc de 26 mılyon du toplam da 91 mılyondu ama nısantasındakı 1.5 ay sonra 8 mılyona dusmesı ımkansız degılmı.hareket 3 asagı 5 yukarı aynı ama sayı bence yanlıs hesaplanmıs.bugunku 18 mılyon o daha yakın ozeldekıne bakalım dr ne dıycek.bu bırazda olsa moral oldu bıze.ama amelıyat olsada kurtulsa.dr. bır tst daha ıstemese barı

denız regl olmussun hayrlı ugurlu olsun:))) bende oluyorum galıba artık.kahverengı akıntı gelmeye basladı bıkac saate sokulur.gec yumurtladım ama normal gunlerımde oldum

Ben de adet olmadım daha benim pıt geliverir. Önden kahve pembe tarzı akıntı olmaz mazallah..
Bugün de ağdamı banyomu yaptım temizlendim i i ce. ARTIk regl olabilirim!

X