Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

nurberra kan da mı çıktı hem idrar hem kanda pozitif midi. kandasa değerin nasıldı tatlım. çok soru sordum biliom heyacandan . inşallah ben de 1-2 aya tadarım bu mutluluğu. bu ay adet olucam biliorum ama. temmz ya da ağustos diorum ben ..

canlarım hepinze ayrı ayrıı çokkk teşekkürlerr kızlra dua edin ama lütfen şu doktordan da hayırlı haberlerle geliiim
canlar buarada hiç bi gebelik belirtisi yok bende sadece acaip sancılar oluyoo 4 5 gündür tam diyorum şimdi oldum ama bişi yok çok şkür bebeişim benmle sanırım
buarada lütfen arkadaşlarım sıkıntı etmeyin kendinize biliyorum beklemek zor ama bana bakın bir yıl dolmuştuki tam bebeğimi nasip eyledi mevlam yani sabırla beklemek her ay yeni umutlarla başlamk en güzelii lütfen karamsar olmayın hiçççç sizi bırakırmıyım burdayız ağustosa kadar hepiniz hamiş olcaksınız bnm bebeşimde büyümüş olcak inşş teyzeleri ben daha gircemicem ama kızlar sizleri merakt a bırakmamak için yazdım net olamdığında zor oluyo girmem duanızda beni unutmayın benmde sizlerleee inşş hepinize ii gec

nurberra kan da mı çıktı hem idrar hem kanda pozitif midi. kandasa değerin nasıldı tatlım. çok soru sordum biliom heyacandan . inşallah ben de 1-2 aya tadarım bu mutluluğu. bu ay adet olucam biliorum ama. temmz ya da ağustos diorum ben ..

canım önce idrar yaptım o iki kopkoyu çizgiyi görünce tutmadım testi titremektenn sonra hemen kan verdim 1800 elhamdülillah sanırım 5 hafta doktora pazartesi gidicem nasip olursaaa inşş sizlerede nasip olcakk en hayılı vakitte

dua edıcez canım ama kalp atıslarını duyunca yaz.merakta bırakma.rabbım sızı korusun ınsallah.optuuuuummmm

kız masallah cok ıyı ıkız olmasın senın cıft yumurtan olmustu bu ay dımı:emir_bebek::emir_bebek:
sıkma canını bu degerlerle duyarsın en yakın zamanda kalp atıslarını pıt pıt.ayyy ne guzel bır haber verdın yaa butun sıkıntılarımı unuttum

kız masallah cok ıyı ıkız olmasın senın cıft yumurtan olmustu bu ay dımı:emir_bebek::emir_bebek:
sıkma canını bu degerlerle duyarsın en yakın zamanda kalp atıslarını pıt pıt.ayyy ne guzel bır haber verdın yaa butun sıkıntılarımı unuttum

inşş cnm inşş duyarız hayırlısıyla amin

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ :emir_bebek:

BEKELEMEDEKILER[/B

denizxx........---------19 Haziran------10. deneme:Saruboceq:
Ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme:Saruboceq:
Aysu87-----------------21 Haziran--------7.deneme:Saruboceq:
Ponispon---------------21 Haziran-------1. deneme:Saruboceq:
Babu---------------------25 Haziran-------1. deneme:Saruboceq:
Yasekase--------------26 Haziran--------3. deneme:Saruboceq:
Tırtılkurabiye----------26 Haziran--------1. deneme:Saruboceq:
Tugok--------------------26 Haziran--------5.deneme:Saruboceq:

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

Ozlemyalcinkaya-----------------28 Haziran------------------? deneme
Biozard-------------------------------28 Haziran-----------------? deneme
Faran-----------------------------------29 Haziran-----------------7. deneme
Hazel82-------------------------------29 Haziran-----------------4. deneme

:lepi:HAZıRAN HAMıŞLERıMıZ:lepi:

sarısheker..........::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)
Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme:Saruboceq::CüvCüv::nazar:-BEBıŞ GELIYORRRRR:emir_bebek:

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

Nisa-86-------------------------1 Temmuz--------------1.deneme
Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------? deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek

i i geceler hazel. ne mutlu olduk . ne çok sevindik. biz de bu mutluluğu tadıcaz hepimiz Allah ın iznile..

nurberracım hamıleyse eger yasecım sayfayı guncellersın.bende cts geldıgımde gorurum.belkı baska surprızlerde gorurum ınsallah.lıste hareketlensın artık.

yase 199. sayfada boyle yazmısım sankı ıcıme dogmus nurberranın hamıle olusu.belkı baska surprızlerle daha karsılasırım demısım bırde.yanı nurberra kesın hamıle belkı baska surprızlerde olurkaydirigubbakcemile3 belkıde baska surprızlerlede karsılasıcaz farandanda beklıyorum ben bakalım ne guzel bır duygu yaa.allah evlatlarını bagıslasın onlara.mınıcık bısıdır sımdı o

X