Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

denız regl olmussun hayrlı ugurlu olsun:))) bende oluyorum galıba artık.kahverengı akıntı gelmeye basladı bıkac saate sokulur.gec yumurtladım ama normal gunlerımde oldum
tşk ederim canım rahatladım yaa hemen bu gün aktarcıya gidip bal,polen arı sütü karışımı aldım birde hayıt tohumu aldım bu gün başladım bakalım.bu ay nuberrayla ikimizinde 2 tane yumurtası olmuştu ikiz olursa falan diye konuşmuştuk cok şükür onun bi tanede olsa oldu maşallah ama bende döllenme olmadı.bu ayda ikimiz aynı olacaz sanırım.temmuz ayı inş bize ugurlar getirir canım.rabbim hayırlı evlatlar versin en kısa zamanda inş.sen birşeyler yapacakmısın regl olunca.
birde benim adet döngüm 35 olmuş haberim yokkk gecikti gecikti diye tutuştum valla.

Ben de adet olmadım daha benim pıt geliverir. Önden kahve pembe tarzı akıntı olmaz mazallah..
Bugün de ağdamı banyomu yaptım temizlendim i i ce. ARTIk regl olabilirim!

ohhh rahatladım desene benimkide öyle olur birden.hadi bakalım canlarım rabbimin izniyle bu ay bize ugurlu gelir inş.

eet rahatladım regl de oldu mu tam olcak denizcim.. relax bi şekilde regl olmaı bekliom..
temmuz ya da ağustos tutsun istiom. bi de ikiz oldu mu demeyin keyfime. aslında biraz gecikcekse gebelik ikiz sağlıklı hayırlı olsa ne seviniri.m..tekiz ikiz farketmez ama güzel olur ikiz de..

eet rahatladım regl de oldu mu tam olcak denizcim.. relax bi şekilde regl olmaı bekliom..
temmuz ya da ağustos tutsun istiom. bi de ikiz oldu mu demeyin keyfime. aslında biraz gecikcekse gebelik ikiz sağlıklı hayırlı olsa ne seviniri.m..tekiz ikiz farketmez ama güzel olur ikiz de..[/QUOT
ayyyyyyyy inş isteyen herkeze nasip etsin rabbim.aslında benim kardeşlerim ikiz annemin akrabalarında cok fazla ikiz var.eşiminde iki halasının cocukları ikiz amaaaaaaaa n benimde ikiz oluyormuş akannehir aslında ikiz genlerle alakalıymış sizde de varmı canım ikiz

yok aslında bikdim.. o anda yumurta la spermin birleşme durumu da önemli.. genler le de . genlerde olmasa da olur mu olur..

slm kızlarrr az önce test yaptım silik çizgi çıktı testte ama baya belli bu sefer .2 tane test almıştım aynı marka acaba testin kendi izimi diye eşimin idrarıyla diğer testi yaptık onda hiç bir çizgi yok bembeyaz ama benimki belirgin bir çizgi var.testin fotoğrafını çekemedim beyaz olduğu için ya parlıyo resimde test yada iyi görünmüyor.fotograf bilgisi olan varsa nasıl çekebilirim bu testin fotoğrafını söylerse koyarım buraya..of yaa inşallah bu sefer gerçekten hamileyimdir geçen silik çıktığında kanda negatifti ama bu seferki öyle çok silik deil baya koyu arkadaşlar varmı foto bilgisi olan koyayımda sizde yorum yapın

ponipson canım inşallah hamilesindir.Eğer çizgi hafifte olsa pembe geibiyse var diyorlar canım.Bizede dua et olur mu?

daha önce başka bir markayla test yapmıştım yine böyle silik çizgi çıkmıştı hemde iki testtede eşim yeni bir test almaya gidiyor başka testle deneyecez bide ay inşallah ya hamileyimdirrrr yine hayal kırıklığı olmasın çok heycanlanıyorum böyle olunca ama bu baya koyu ya

ponipson bence var.Ama yinede hayal kırıklığı olmasın bir daha dene testi.Eğer ışığa tutmadanda belli oluyorsa vardır canım.YAptığın kür falan varmıydı canım.

ışığa tutmadanda görünüyor tabi yok hiç bir kür yok ilk denemem daha. kızlar 4 saat idrara çıkmadanmı yapayım tekrar yoksa gelince tekrarlayayımmı

ponipson hayırlı olsun canım bence gebesin:)Canım çok özel olmazsa gün aşırı mı yoksa hergün mü çalışma oldu.

ponıspon pzt kanda baktr bırdaha ama pers negatıftı dedın.ınsallah hamılesındr ınsallah canım

gün aşırı oldu genellikle birde ilişkiden sonra ayağımı kaldırım popoma yastık koydum yarım saat kadar durdum öyle başkada bişey yapmadım inşallah hamişimdir dua edin bana kızlarr

pıonipson bak canım benimde ilk gebeliğimde çizgi silikti hatta eşimle baya bir tartışmıştık var mı yok mu diye.Ve hamile idim.NAsip olmadı ama.BEnce bir ilaç falan almamışsan ve çizgi pembe renkte ise ve ışığa tutmadanda belli oluyorsa büyük ihtimalle gebesindir canım.

demek gün aşırı.Benim bu ay çok dengesiz bir çalışma takvimim oldu.Yumurtlama günlerimi denk getiremedim.Ama olsun artık yapacak bişey yok.Canım inaşşalh gebesindir ve 3. hamilemiz olursun.Bizde arkanızdan bir bir dökülürüz.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

BEKELEMEDEKILER

Ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme:Saruboceq:
Ponispon---------------21 Haziran-------1. deneme:Saruboceq:3. bebıs gelıyor mu??
Babu---------------------25 Haziran-------1. deneme:Saruboceq:
Yasekase--------------26 Haziran--------3. deneme:Saruboceq:
Tugok--------------------26 Haziran--------5.deneme:Saruboceq:

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Ozlemyalcinkaya-----------------28 Haziran------------------? deneme
Biozard-------------------------------28 Haziran-----------------? deneme
Faran-----------------------------------29 Haziran----------------7. deneme

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

sarısheker..........::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)

Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme:CüvCüv::nazar:-BEBİŞ GELIYORRRRR:emir_bebek:

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------? deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Hazel82-------------------------20 Temmuz--------------5. deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

öff eşim bir tane test almış hemde aynı marka almış bu erkekler neden bizsiz bişey halledemiyorlar öff ff sabaha kaldı gene benim test yarın haber ederim arkadaşlar bugün uyuyabilirsem

X