Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

evet ılac verıyorlarmıs antıbıyotık mtlaka verıyormus.agrı kesıcı ıse agrı olunca alsın dıyeymıs.ozaman sen esını zorlama.o kendını ıyı hıssedınce olur.zaten hemen duzelme olmuyor oyuzden acele etme canım.rabbım yardımcımız olsun hepımızın

hazel daha önce tüp bebek merkezleri i i demiştin şimdi oarda yaptırmayın diosun. ben mi yanlış okudum acaba geriye tekrar bakamadım..sanırım sperm testi için 1 kere deil de tedbi r olsun die arar ara gidilebilir deil mi? farklı yerler veye aynı..

canım tupbebek merkezlerı ozel hastaneye gore daha guvenılırmıs ama her tupbebek merkezıne degılde tanınmıs daha guvenılır bır merkezde yaptrmak daha ıyı olur dedım.evet evet bı kere degıl ıstersenız 2-3 ay sonra bska bır test daha yaptrp tam olarak seprmlerdekı degerlerı ogrenebılırsınız.canım aynı yada farklı yer o sıze kalmıs tabı

Son düzenleme:
hazelcim sizin derece ne çıktı, ayrıca belden aşağısını mı uyuşturacaklar yoksa tümden mi

bıze ozelde ve devlettekı ıkı dr da 3. derec demıs.hatta ultrasonda 3. derece varıkosel cıkmıstı.ama teoman beye gıdınce o 2. derece demıs.sızın kacıncı dereceydı

sağ 1 sol 2. derece
ama o zaman sizinki bizimkinden daha ileri derece olmuş oluyor
canım eşinde çok ağrı varmıştır o zaman yaaa bu zamana kadar nasıl durdu

anladım canım. eşime sizin durumlarınızı anlatıorum. biz de gidelim dedim vakit kaybetmeden tamam dedi. ama ilk nereye gitcemize karar veremedik. bugün gece ya da sabaha karşı ilişkiye girip salı sabahı gitmeye karar verdi gibi herhangi bir yere bi gitsin de haberdar eder danışırım size sonuçlardan falan.. En azından şimdiki adetimden olınca 10. gününe kadar baktırsın da perhize gerek kalmasın die düşündüm..

hazel daha önce tüp bebek merkezleri i i demiştin şimdi oarda yaptırmayın diosun. ben mi yanlış okudum acaba geriye tekrar bakamadım..sanırım sperm testi için 1 kere deil de tedbi r olsun die arar ara gidilebilir deil mi? farklı yerler veye aynı..

yani canımcım bıldgınız bır tupbebek merkezı varsa orda yaptrın demek ıstıyorum kısacası bu.tupbebek merkezlerındekı bıyologlar ıyı egıtım almıs olanlar oluyormus.sureklı bu ıslerle ugrastıkları ıcın daha ıyı bıyologlar hatta emrıyologlar calısıyormus.ama bıldıgın tavısye edılen bır yer varsa o daha ii olur demek ıstedım:hulya:

sağ 1 sol 2. derece
ama o zaman sizinki bizimkinden daha ileri derece olmuş oluyor
canım eşinde çok ağrı varmıştır o zaman yaaa bu zamana kadar nasıl durdu

hayr canım hıc agrı olmadı .benım esımde sadece solda 2. derece varıkosel varmıs yanı.oncekı 2 dr. 3. derece dedı ama o da ultrasona bakarak derece soyledıler.ama teoman bey varıkosellere ultrasonla teshıs konulmamalı dıyormus.gozle gorulebılen varıkoseller amelıyat edılır dıyor.cok cok ılerılerı yanı 3 yada 4. dereceler agrı yapıyormus.
hatta ben burdan yenı yenı arastırırken sızın gıbı esıme sordum sende vrıkosel varmı.agrı oluyormu dıye.agrım falan yok bende bısı yok demıstı.ama dr. a gıdınce ogrendık ve bana soyleyınce ınanamadım.şaka yapıyorsun dedım:KK43:(((

yani canımcım bıldgınız bır tupbebek merkezı varsa orda yaptrın demek ıstıyorum kısacası bu.tupbebek merkezlerındekı bıyologlar ıyı egıtım almıs olanlar oluyormus.sureklı bu ıslerle ugrastıkları ıcın daha ıyı bıyologlar hatta emrıyologlar calısıyormus.ama bıldıgın tavısye edılen bır yer varsa o daha ii olur demek ıstedım:hulya:

tavsiya edio musunuz die kimseye de soramıoruz ki . burda rahatlıkla paylaşabiliorum. herkes her şeden haberi olursa merak soru çok olur die şimdilik kimseye bişi diemioz.
ama vardır muhakkak gidebileceğimiz güvenilir bir merkez. devleti de kesin düşünüoruz. aralıklarla ikisini de yaptırıız o zaman.. teşekkür edrim canım gene aydınlattın beni.
firrsthaaven sen de saol tatlım. sizin sorun hallodu sayılır. sıra hazellerde . dua edicem sizlere.. .

hepinize ii geceler kızlarr
Rabbime binlerce hemde sonsuz kez şükürler olsun en güzel zamanda meleğimi yolladı bana HAMıLEYıM sanırım kan tahlili yaptırdım sonuç pozitif ama bebeğimi görmeden iananamıyorum okadar farklıkiii YÜce MEVLAM en kısa zamanda sizlerede nasip eylesin sanırım bu hiç beklemedğin zamanlarda oluyo diyenler gerçekten haklıymışş Allahım vaktini öyle güzel biliyokii bi acele ediyoruz ama O bizim için en uygun olanı nasip ediyo zaten şimdi sizlerden dua bekliyorum bebeğimi ultrasondada sağlıkla görebilirim inşş duanızı eksik etmeyin güzellerim

i i geceler firthaven

nurberraaaaaaaaaaaaaaaaa tebrik ederim nası nası sevindim anlatamam.

anlat bize nolur.. belirtilerin nasıldı.. adet belirtileri de hissetmiş midin. içine doğmuş mudu..

ayy nasıl mutlu pldum ya kendim olsam ne yapıcam acba...

hepinize ii geceler kızlarr
Rabbime binlerce hemde sonsuz kez şükürler olsun en güzel zamanda meleğimi yolladı bana HAMİLEYİM sanırım kan tahlili yaptırdım sonuç pozitif ama bebeğimi görmeden iananamıyorum okadar farklıkiii YÜce MEVLAM en kısa zamanda sizlerede nasip eylesin sanırım bu hiç beklemedğin zamanlarda oluyo diyenler gerçekten haklıymışş Allahım vaktini öyle güzel biliyokii bi acele ediyoruz ama O bizim için en uygun olanı nasip ediyo zaten şimdi sizlerden dua bekliyorum bebeğimi ultrasondada sağlıkla görebilirim inşş duanızı eksik etmeyin güzellerim

canımmmm cok ama coooooooooooooooooook sevındım .super bır haber canım benım yaaa.tuylerım dıken dıken oldu ınan.super yaa.harıkaa.ay canım ınsallah saglıkla bebegını kucagına almak nasıp olur ınsallah.bıze cok dua et canım ınan cok sevındım.unutma bızı arada gır haberdar et.yegenımıze cok ıyı bak.:lepi::teytey::teytey::dance::hooray::sm_cool:

bu arada belırtı yasadınmı canım.aydınlat bızı

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

BEKELEMEDEKILER[/B

denizxx........---------19 Haziran------10. deneme:Saruboceq:
Ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme:Saruboceq:
Aysu87-----------------21 Haziran--------7.deneme:Saruboceq:
Ponispon---------------21 Haziran-------1. deneme:Saruboceq:
Babu---------------------25 Haziran-------1. deneme:Saruboceq:
Yasekase--------------26 Haziran--------3. deneme:Saruboceq:
Tırtılkurabiye----------26 Haziran--------1. deneme:Saruboceq:
Tugok--------------------26 Haziran--------5.deneme:Saruboceq:

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Ozlemyalcinkaya-----------------28 Haziran------------------? deneme
Biozard-------------------------------28 Haziran-----------------? deneme
Faran-----------------------------------29 Haziran-----------------7. deneme
Hazel82-------------------------------29 Haziran-----------------4. deneme

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

sarısheker..........::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)
Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme:Saruboceq::CüvCüv::nazar:-bebıs gelıyoooorrrrrr

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Nisa-86-------------------------1 Temmuz--------------1.deneme
Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------? deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek

yyuuuuuuuuppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiii
moral buldum nurberra ya baktım 12. denem . müsait oldunda nasıl bir ilişki tablosu yaşadınız gün aşırı mı yoksam ovu. testi yaptın da çift çizi ve ertesi günü mü yaptınız bi de. hatırlıosan adetle başlayan ilişki günlerini yazar mısınz. daha önce doktora gitmişimidin. bi probleminiz var mıdı. sorun yokken mi 12. deneme de oldu. 1 yıl deneyin diolar ya senin ki sınırda kalmışş..
canım benim yaaa bebeğinin kalp atışların ı da tez zamanda duyarsın inşaalh inşallah . bizi haberdar et gebeliğinden de nolur. morale ihtiyacımvardı. gece verdin bu haber içimi ferahlattı tatlım benim..

yuuuppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..

first nurberracım hamıle super bır haber yaa.canım benım.bak benı burda yalnız bırakma agustosta bırlıkteyız burda .bebısı bırlıkte buyutcez ona gore:emir_bebek:

nurberra en son adet tarihin ne zamandı canım. bizim yeğen kaç haftalık günlük.. beklenen doğum tarihini söledi mi dokttorç haberdar et arada bizi ..

X