Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

nurtencım sagol canım benım yaa ama ufak tefek tıkanıklık olsa dr. anlarmıydı.ben sordum yok bısı tıkanıklıkta yoktu dedı.o zaman fılmın bı avantajı olmuyor.cunu bı arkadas yazmıstı dr.u demıskı: eger tıkanıklıkta yoksa fılm bı yarar saglamaz dıye okumustum.oyuzden umudum yok.bugun 9. gunum hala calısmalara baslamadım.ıcımdende gelmıyor.haftasonu cts gunu 12. gunum yumurta takıbıne gıtsemmı dıye dusunuyorum.yaa eskısı kadar ıstekte kalmadı bebege karsı neden acaba yaa.daha calısmaya baslamadık dıyemı

cnm bence anlayamaz zaten o ilacın baskısıyla açılıyor zaten kapalı olarak gozukmuyorki bircok insan tanıyorum cevremde rahim filminedn sonra hemen hamile kalan.hadi bakalım üşenmeye zaman yok.arada boyle isteksizlik oluyo.ay sonu gelincede acaba hamilemiyim diye umitleniyo insan ama bol bol çalışılmalıki meyvesini gormeli ay sonunda değilmi hazelcim. bol vanilyalı şeyler ye.vanilya kadının hormonlarını hareketlendirir.bol bol calışın ben bu ay senden umitliyimmmm..

nurtencım inşallah yaaa.hepımız hamıle kalsak bu ay ne guzel olur:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

benim bugün adet tarihim beklemedeyim bakalıkm gelecek mi
dün test yaptım negatifti gerçi
klomen adet geciktiriyorsa gecikebilirr

sevdalınkacım bıze hıc yabancı bır durum degıl.alıstık artık hep negatıfı gormeyı rabbım bır dahakı aya yuzumuzu guldurur ınsallah.tek cızgı fobım oldu.ben test yapmayı dusunmuyorum artık

faran nbr .enın testeron cok yuksek degılkı hatta ınternette normal degerler 0.1-0.11 diye yazıyor.bence sen bır dahakı ay bırdaha test yaptr

ya şu çocuk denen şey parayla alınsa ne kolay olurdu :)
biz 1.5 yıl aman evimizi alalım, aman arabamızı alalım, aman birikim yapalım derken erteledik, al şimdi de gelmiyor işte. biz onu beklettik, o da bizi bekletiyor. hınzır :)

farancım bız 3 yıldır yok arabamızı alalım yok evımızı alalım dedıkte ıstemedık.ne aptalmısım dıyorum.hemen olcak sanıyordum:eek:klava::eek:klava:

ben kımseye soyleedı bebek ıstedıgımızı.annem bıle bılmez.sorarlarsa uzulmek ıstemıyorum.yada bana acıyarak bakmalarını

ya bızımde akrabalar arkadaslar soyluyor ama bılmedıklerınden soruyorlardr da bız bebıs olmuyor dıye sinirlenip kızıyoruzdr.banada hadı dusunun artık dıyorlar.bende cesaretımı toplıyım ılk once bır cesaret gelse falan dıyorum.bakımı zor kendımıze zor bakıyorum bebege bakamam dıyorum.sorumlulugu cok dıyorum.oyle yani.

slm kızlar bende geldim
hazel bnmde evlilikte 3.yılım cnm ama bende okul avrdie erteledim bebeşimi aslında bana kalsa hemen isterdim yine ama eşim okulun bitsin dedi hep şimdi okul bitti ama bebeğim hala gelmedi Rabbim ne zaman ol derse o zaman olur tabikii biz en baştada korunmasaydık olmadıktan sonra yine olmıcaktı bunları düşünüp üzülmeyelim inş buay sıraylaa güzel haberler yağdırırz formda
faran cnm hazelin de deği gibi sen testini bidahaki aya tekrarlat cnm bencede çünkü hormonlar dediğim gibi değişebiliyo her ay ve hazelin bulduğu bilgiye göre normal aralıkta değerlerin inşşş ii olur hepimiz için koyularıda yakalamışsın hadi hayırlsıısı cnmm

canım meryem suresını okumayı tavsıye ederım.cok faydasını goren olmus.hergun okuycaksın 41 gun boyunca.sonra 3 gun oruc tutuluyormus.ben okumaya basladım.hergun 1 tane okuyorum 5-10 dakikamı ancak alıyor.manevı olarakta rahatlatr belkı.ne duysak denemeye calısıyoruz

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

Günü gelen arkadaşlar
d_kupcu--------9 Haziran
sevdalinka-----9 Haziran

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:
ramiznur---------10 Haziran
guzel83--------12 Haziran
mse121822.......15 Haziran
ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
nurberra-------24 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran
suyasem-------- ? Haziran

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

lithium84--------3 Temmuz

nurten34------5 Temmuz

edamm--------8 Temmuz

canım meryem suresını okumayı tavsıye ederım.cok faydasını goren olmus.hergun okuycaksın 41 gun boyunca.sonra 3 gun oruc tutuluyormus.ben okumaya basladım.hergun 1 tane okuyorum 5-10 dakikamı ancak alıyor.manevı olarakta rahatlatr belkı.ne duysak denemeye calısıyoruz

meryem suresi çok güzel cnm Kuranı kerimde yer alan her kelime çok güzel ve rahatlatıcı zaten inşallah dua ile tüm kapılar açılır bizlerd ebbeişlerimize kavuşurz inş

hosgeldın nurberra.yaa belkı varıkosel gecen yıl oldu.belkı ondan once yoktu.ozaman olurdu belkı.ne bıleyım hayırlısı ama ne desek bos artık

murebduyu okudunmu canım.rabbım ınsallah onun da yardımcısı olur ve kıstlerınden kurtulur bır an once ve bebısını alır kucagına

X