Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

murebduyu okudunmu canım.rabbım ınsallah onun da yardımcısı olur ve kıstlerınden kurtulur bır an once ve bebısını alır kucagına

evt cnm okudum listeden sidim o yüzden öle istmiş inşallahhh cnm dua edelim birbirimize Rabbim yar ve yardımcısı olsun okadar çok şükretmemiz gerekki yaaa sonsuz şükürler olsun regl olmak bile nimet gerçektenn

hihoyyytii canım bende
yeni geldim carsıdannnnnnnnnnnnnn
siparişler vardı onları yolladım kk anneciklerineeeeeeeeeeeeeeeeee
bitince coookkk mutluoluyorum örgülerim minicik prensler prensesler giyecek onları:emir_bebek:hihoyyyt

ya kızlar bugun 9. gunum ve ben daha calısmalara baslamadım.gecmı sızce.herkese gun asırı dıyorum kendım daha baslamadım bıle yaaa.offf su spermlerı alsakta kendımız koysak olmuyor mukaydirigubbakcemile3.ilişki gorev gıbı olmaya basladı bebıs dusunmeye baslayınca

hihoyyytii canım bende
yeni geldim carsıdannnnnnnnnnnnnn
siparişler vardı onları yolladım kk anneciklerineeeeeeeeeeeeeeeeee
bitince coookkk mutluoluyorum örgülerim minicik prensler prensesler giyecek onları:emir_bebek:hihoyyyt

cnm ne güzel bişi yapıyosun satışını yapıyosun değilmii oh yaa ne mutlu sana inşallah hamiş kaliim senden alırım o güzel emeğinle yaptığın şirin cicilerdenn

ya kızlar bugun 9. gunum ve ben daha calısmalara baslamadım.gecmı sızce.herkese gun asırı dıyorum kendım daha baslamadım bıle yaaa.offf su spermlerı alsakta kendımız koysak olmuyor mukaydirigubbakcemile3.ilişki gorev gıbı olmaya basladı bebıs dusunmeye baslayınca

evetya bişeye endeksli yapmak cok sıkıcı dogal olmayınca zor geliyo başla calısmalara
ancaaaaaaaaaaaaaa:KK1:

cnm ne güzel bişi yapıyosun satışını yapıyosun değilmii oh yaa ne mutlu sana inşallah hamiş kaliim senden alırım o güzel emeğinle yaptığın şirin cicilerdenn

inaşllah canım allhım gönlüne göre versin canım blogumda ördüklerimi yayınlıyorum onlardan sipariş alıp istenilen aylara renklere göre örüyorummm:hulya::hulya:
evde boş duramıyorum ve ördükçe coook mutlu oluyorum bitinceeee:teytey::teytey::sm_cool::sm_cool:

:eek: calsımalara hız vermem lazıııım.bugun sacımı boyıycam.zaten artık reglıyı beklemek gerekıyor sac boyatma ıcın bıleee.offffkafamçokkarıştı

inaşllah canım allhım gönlüne göre versin canım blogumda ördüklerimi yayınlıyorum onlardan sipariş alıp istenilen aylara renklere göre örüyorummm:hulya::hulya:
evde boş duramıyorum ve ördükçe coook mutlu oluyorum bitinceeee:teytey::teytey::sm_cool::sm_cool:

ohh ne guzel yaa stres atmak ıcın bırebır bı yontem.hem kendıne ugras bulmussun canım.ahhh su bebısler bır gelse alırız ama gelmıyor sıpalar:emir_bebek:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

Günü gelen arkadaşlar
d_kupcu--------9 Haziran
sevdalinka-----9 Haziran

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER
ramiznur---------10 Haziran
guzel83--------12 Haziran
mse121822.......15 Haziran
ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
nurberra-------24 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran
suyasem-------- ? Haziran

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

lithium84--------3 Temmuz
nurten34------5 Temmuz
edamm--------8 Temmuz

ooo guzelın gunu yaklasmıs.belırtın varmı demıstım aksam ama cıkmıs.guzelll nerdesın canım.ıyı haberler alıcaz ınsallah 3 gun sonra

süpersin valla cnm tebrik ediyorum seni ya hayran kaldım emeğine bende bi hamiş kaliim ayımı rengimi sölicem inş sana Allahım hayırlısyla nasip etsinn inş cnm hepimize

firstheaven rahat bu ay stres yok.bende bıkac ay sonra bır ay ara vercem mecburen amelıyat oldugunda.aslınd dr hemen yapsa ama teoman bey cok yogun oluyormus.bıkac ay sonraya verır heralde amelıyat gununu.bıran once olsada kurtulsak yaaa

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

Günü gelen arkadaşlar
d_kupcu--------9 Haziran
sevdalinka-----9 Haziran

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:
ramiznur---------10 Haziran
guzel83--------12 Haziran
mse121822.......15 Haziran
ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
nurberra-------24 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran
suyasem-------- ? Haziran

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

lithium84--------3 Temmuz

nurten34------5 Temmuz

edamm--------8 Temmuz

faran duanı oku calısmanı yap.ınsallah gelır bu ay bebısın inşallah inşallah amiiinn

nurebrra sende yumurtlama donemındesın degılmı.ıyı gecırın bugunlerı bakım.

bende baslıyıp gun asırı calıscam artık .

ya nurberra bu listedeki her kisinin isminin herbırıyle tek tek mı ugrasıyorsun renklendrmek ıcın yoksa bı yontemınmı var.tabı pc ci arkadas bılıyorsundr sennnn

faran duanı oku calısmanı yap.ınsallah gelır bu ay bebısın inşallah inşallah amiiinn

hadi bakalım yeni hamiş haberlerimiz kimden olucuk bu ay içinnnnnnnnnkaydirigubbakcemile3

ben baya ara verince 9 seneden sonra bebek kararı bakalım kaç ayda tututuracagızzŞeniz

evt cnm yumurtlama döenmimdeym inşş tutar hayırla sağlıla inşş sned çalış cnm gün aşırı bende öyle yaptım ama bu 3 4 gün hergün olmasını denicem bikerede inş geç kalmamışızdır öncesinde de gün aşırı oldu çok şükür ama bakalım hayırlıs Rabbimden sende başla artık bugünden itibarennnn belki ameliyata gerk kalmadan meleğn gelecek ha

cnm tam ekleyemedim ama bu şekilde anlatayım hani benden alıntı yaptığında liste çıkıyo ya karşına orda nurberra kısmını siliyosun taa [font ] ile başlayan yere kadar cnm
bide en altta listenin en altında [quite]yazan tyeri siliyosun sonra kaydedip ekliyon cnm

Son düzenleme:
X