Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

denızcım ıyı haberını beklıyoruzınsallah catlamıstr canım.ama esınde problem varsa hergun degıl gun asırı ılıskı yasayın.yoksa sperm kalıtesı dusuyrmus

saol hazelcigim iyi dileklerin için normalde öyle yapıyorduk birgün oluyor birgün olmuyordu ama dr son ikigün ilişki isteyince bizde başladık ne yapalımolumunekankayizsmile

yarın benimde 18.günüm canım aynıyız ama dr bana yarın gelmemi söyledi bakalım cok heycanlıyım 2 gün boyunca ilişkiye girin demişti.belkide catlamışızdır hııı nedersin sende deagrı falan varmıdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

ayy inş cnm bnm 2 gün önce ağrılarım çok oldu doktora gtttiğim günde vardı inşşş çatlamışızdır cnm ikisi birden de döllense sağlıklaa tabiii en başta yarın güzel haberlerle gel inş cnm bana gel demedi doktorum ona moralim bozuluyo aslnda şimdi gitsem dicek ben sana gelme dedim nie bukadar stres yapyosun dicek aman yaa valla kızıyorum ama bende çatlam geç oluyo sanrım cnm yani doktorum dediki eğer çatlamazsa reglin 2 aydan fazla sürer gelemz demişti.xanm yarın doktoruna sorabilirmisin çatlama olmazsa reglimiz nekadar gecikir die eğer sorabilirsen çok güzel olurr başka doktorlardan da yararlanmış oluruz

ayy evet denız sorarmısın yaa oylemıymıs gercekten.ben ılk defa duydum.yanı eger yumurta catlamzsa ıllkı kıste mı donusuyor

ayy inş cnm bnm 2 gün önce ağrılarım çok oldu doktora gtttiğim günde vardı inşşş çatlamışızdır cnm ikisi birden de döllense sağlıklaa tabiii en başta yarın güzel haberlerle gel inş cnm bana gel demedi doktorum ona moralim bozuluyo aslnda şimdi gitsem dicek ben sana gelme dedim nie bukadar stres yapyosun dicek aman yaa valla kızıyorum ama bende çatlam geç oluyo sanrım cnm yani doktorum dediki eğer çatlamazsa reglin 2 aydan fazla sürer gelemz demişti.xanm yarın doktoruna sorabilirmisin çatlama olmazsa reglimiz nekadar gecikir die eğer sorabilirsen çok güzel olurr başka doktorlardan da yararlanmış oluruz

morelini bozma tatlım sonoçda dr seni iyi biliyor gel demedigine göre vardır bir bildigi dur ben sorayım dr yazarım yarın sana.birde benim adetlerim son 4 aydır cok düzensizdi pkolu oldugum için ilaçsız regil olamıyordum adaçayı içtim ve sogan kürünü yaptıgımın 3.günü regl oldum.ve cok şükür 2 aydır düzenli oldum eger hamiş olamazsam ve reglim gelmezse yine başlayacam küre bana cok faydası oldu.evet canım catlamazsa muhtemelen kist oluyormuş.ama korkulacak kistler deyilmiş regl olunca atıyormuşuz onları korkulacak bişi yokk

ben bir şey itiraf etmek istiyorum ben çoooook heyeceanlıyım.adetime4 gün kaldı ama geçmiyor.

guzelcım belırtılerın varmı.bugunler zor gecer.regl yaklastkca ınsan daha cok dusunuyor zaten.barı senden guzel haber alalım.bakalım topıgın ılk hamişi kim olcak.belkıde sen

guzelcigim seni cok iyi anlıyorum gecen ay bende senin gibi olmuştum daha regl günü 1 2hafta kala hergün test yapıyrdumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sabredemedim.cok ümitlenmiştim ama hüsranla sonuçlandı.morelini bozmak için söylemiyorum tatlım ama sitres yapma ne olur bekle sabret rabbim ümitlerini boşa cıkarmaz inş.bu ay kendime söz verdim asla ümitlenmeyecem diye üzülmemek için...

neyse canlar ben cıkıyorum herkeze iyi geceler yarın görüşmek üzere hoşçakalın

ya edacım gırerken de senı dusunuyordum acaba test yaptımı dıye.neyse daha ılk denemeymıs senın.ıkıncı denemede yumurtlama zamanlarına dıkkat ederek hamıle kalanlar cok.ınsallah yakında senıde hamıs olarak goruruz.

yok canım benim ilk denemem olacak korunmayı bırakalı 10 gün oldu belki denk gelmiştir dedik bu ay ilk denemem olacak inşş :))

Selam hanimlar. Bende 29 Nisanda maalesef 8 haftalik düsük yaptim ve kürtaj oldum :KK43:
Doktorum 2-3ay beklemem gerektigini söyledi. Kürtajdan sonra ilk rglimi oldum yeni bitti simdi tekrar temmuzu bekliyorum rglden sonra tekrar calismalara baslamak icin. 3 ay beklemiycem 2 ay dolmasini beklyiorum. Insallah cok bekletmez bebisim saglikli bi sekilde gelir.

geçmiş olsun canım aynı durumu ben de yaşadım bana da 3 ay bekle demişti dr ama benim 5 ay oldu yeni karar verdik bebek yapmayaaa...

anladm cnm yaa silivri uzak bana.çapada acaba ii bakarlarmı olmazsa ilk oraya mı gitsem tahliller yapılsın hormonlara yeniden bakılsın uff kafay yicem yaaa Allahm nolur bebekelrimizi daha fazla bekletmeden yola sağlıklaa nolurrr ben aartık çok yorulduğumu hissediyorummafoldumben

canım ist da hangi semttesin ben doktorumdan çok memnunumm..

nurten nerde hıc gormedım dunden berı

burdayım cnm geldim giremedim nete.işler çok yoğundu.sana soylemiştim hiçbirsey cıkmayacak diye.gordunmu:))))) ama seni rahatlamadım inanmadın bana :)))) 2 kez rahim filmi çektirdiğim için bu konuda biraz tecrubeliyim.rahim filmi çok basit bir film bayılanlar varmış.herhalde korkudan acıdan değil.çok sevindim bir problem olmadıgına eşindeki de problem değil sperm testi sayısı hareketliliği değişkenlik gosterebiliyor benim eşim 4 kez yaptırdı.1.si oğrenmek içindi .2 tanesi aşılama 1 tanesi de micro içindi.ve hepsinde değişik sonuclar cıktı birtanesi mukkemmel çıktı 1 tanesi sınırın ustunde çıktı ama sonucta dr problem yok dedi.daha denemelerinizin cok başındasınız o yuzden suan için problem yok yola devam.bu ayı COK İYİ DEĞERLENDİR.(bunu yine sana soylemiştim hatırlıyomusun:)))) doktorlar aksine rahim filminden sonra şansın artacağını soylerler cunku ufak tefek tıkanıklık varsa ilacı verirken tuplere açılabiliyor.ayyy ne uzun yazdım.sozun kısası İNŞALLLAHHH bu denemelerimizde bebiş haberlerini veririz.ALLAHIM hepimizin yardımcısı olsun.

nurtencım sagol canım benım yaa ama ufak tefek tıkanıklık olsa dr. anlarmıydı.ben sordum yok bısı tıkanıklıkta yoktu dedı.o zaman fılmın bı avantajı olmuyor.cunu bı arkadas yazmıstı dr.u demıskı: eger tıkanıklıkta yoksa fılm bı yarar saglamaz dıye okumustum.oyuzden umudum yok.bugun 9. gunum hala calısmalara baslamadım.ıcımdende gelmıyor.haftasonu cts gunu 12. gunum yumurta takıbıne gıtsemmı dıye dusunuyorum.yaa eskısı kadar ıstekte kalmadı bebege karsı neden acaba yaa.daha calısmaya baslamadık dıyemı

canım ist da hangi semttesin ben doktorumdan çok memnunumm..

cnm sen hangi hastaneye gidiyosun ayy sölersen çok sevinirim ben istanbulda değilim ama avrupa yakasına gelicem orda olan tüm hastaneler olaiblir yani çok sevinirim yaaa saoll şimdiden

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ :emir_bebek:

Günü gelen arkadaşlar
d_kupcu--------9 Haziran
sevdalinka-----9 Haziran

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:
ramiznur---------10 Haziran
guzel83--------12 Haziran
mse121822.......15 Haziran
ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran