Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

Günü gelen arkadaşlar
d_kupcu--------9 Haziran
sevdalinka-----9 Haziran

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:
ramiznur---------10 Haziran
guzel83--------12 Haziran
mse121822.......15 Haziran
ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
nurberra-------24 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran
suyasem-------- ? Haziran

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

lithium84--------3 Temmuz

nurten34------5 Temmuz

edamm--------8 Temmuz

deniyorum

almancam ıyı ıtalyanca ve japonca da cok az ogrendım baslangıc sevıyesınde.dıl ogrenmeyı cok sevıyorum ben.

almancam ıyı ıtalyanca ve japonca da cok az ogrendım baslangıc sevıyesınde.dıl ogrenmeyı cok sevıyorum ben.

wowwww süpersiniz yaaa japoncaaa çok ilginççç ama bende isterdim ne güzel kızlar sie bravo valla bende bi ingilizce var oda hazırlıktan işte ne kaldıysa ünv tede çok bişi öğrenilmiyo bildiklerini kullanıyosun

ben ıtalyancayı sevıyorum ama ılerletme ımkanım olmadı daha sonra.sonrakı sevıyeye gıdecektım kurs yeterlı cogunluk saglanamdıgı ıcın acılmadı.gıdememıstım.yunancayı dusundum bı ara ama sonra son sınftım zaten kpss falan vardı gıtmedım.ama cok zevklı bısı dıl ogrenmek.

fransızca hep zor bır dıl gıbı gelmıstr bana.ıtalyanca ogrenırken kurdugum cumlelerden ogretmenım sen fransızca bılıyormusun demıstı hıc bılmem aslında.benzıyormu

evet nurberracım japonca cok zor bır dıl.onların bırde hıragana -katagana falan alfabelerı var o daha da zordu.ama bız de japoncayı ogrenırken ıngılızce uzerınden cevırıyorduk japonca cumlelerı.japonca aslında turkceyle aynı ek grubundanmıs.yanı onların aldıgı ekler turkcedekı gıbıymıs dızılımı ama buna ragmen zor

mrb arkadaşlar..bende yaz aylarında hamiş olmak isteyenlerdenim..listeye benide ekleyebilirsiniz..
bu ay adetim gecikmişti 2 kez test yaptım negatif çıktı sonra zaten adet oldum..ama ben temmuzda kalmak istiyorum Allah nasip ederse...
2 yıl olcak evleneli ama daha yeni başladık çalışmalara..inşallah bi sorun yoktur diye umut ediyorum..
Rabbim isteyen herkesin gönlüne göre versin..

mrb arkadaşlar..bende yaz aylarında hamiş olmak isteyenlerdenim..listeye benide ekleyebilirsiniz..
bu ay adetim gecikmişti 2 kez test yaptım negatif çıktı sonra zaten adet oldum..ama ben temmuzda kalmak istiyorum Allah nasip ederse...
2 yıl olcak evleneli ama daha yeni başladık çalışmalara..inşallah bi sorun yoktur diye umut ediyorum..
Rabbim isteyen herkesin gönlüne göre versin..

canım regl gunun temmuzun kacı.yazarsan eklerız.inşallah cok bekletmeden gelır bebısın

hazelcim ben çıkıyorum cnm grşz inş çalışmlara başla sende
inşş haziran anneleri olucaz bizde inşallahhhhh bebişlerimizde şubat 2011 dopumlu olcaklarr inşş Allahım nolur duamızı kabul eyleee AMıNN

hazelcim ben çıkıyorum cnm grşz inş çalışmlara başla sende
inşş haziran anneleri olucaz bizde inşallahhhhh bebişlerimizde şubat 2011 dopumlu olcaklarr inşş Allahım nolur duamızı kabul eyleee AMİNN

amin canım amin.sımdı meryem suresını okudum dua ettım tum ısteyenler ıcın de.rabbım kabul eder ınsallah

X