HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

:-):KK31:
Sen bana utuyevgel ben dip bucak temizlerim evini ohhhh

Ütüyü severim bak.. ama yerlestirmesini gömlekleri falan asmasi bana göre degil., geliyom hemen.. salcalarimida hazir tut,, :-)

Benim 1 adet 3 gün embriyosuydu birinci kalite 8 hücreli demişlerdi pazartesi transferim oldu yani bugün 5. Günüm oluyor

Ayh.. cok heyecanli ya.. benimde pazar olmustu canim.. aramizda 1 gün var.. sende idrar testi düsünüyormusun? Yoksa direk 10. günde kanmi vericen?

3. Gunden merhabalar :anneadayı: ben transferden beri ne dinlendim ne bisiy..is guc habire insallah tutunur minigim..bu arada ben dun basladim testlere yani 2. Gunum de :KK70: bugunde yaptim cikmadi daha :KK70:

Hu hu kuzummmm :KK25:

Bende öyle dinlenmedim
Acikcasi.. zaten firsatta yok.. yemek temizlik vs islere devam.. ayrica markette isimide
Görüyorum.. he öyle agir felan kaldirmiyorum.. gün gectikce transfer bile oldugumj unutup egilip indirip pindirip kaldiriom :KK51: Allah büyük..O OL desin yeterki...

İgne ocin gidice

İgne icin gidicem sorarim bakalim ne diyecekler

Direk kan vermen daha saglikli bi sonuc vericektir canim.. bence ver bugün..

Anladım onlarda cikmaması normal ben de erken testlerden aldim gerci onlara da cok guvenmemek lazim 6 gune kadar sonuc veriyr ama kesinligi % 76 mesela icinde oyle yaziyor adet gunu yaklastikca kesinlik artiyor
İyide dunya kadar para verip aliyoruz adet gunu testi yapsam ne olur yapmasam ne olur zaten gecikince kan tahlili yaptiriyoruz benim cok karnim agriyor 3 gunden beri sende var birsey

Kızlar siz hangi ilaçları kullanıyorsunuz
Ben estrofeme x 2 + Crınone gel x 2 + clexane x 1 folikasit x 1 + devit 3 x 3 damla kullanıyorum

Kızlar siz hangi ilaçları kullanıyorsunuz
Ben estrofeme x 2 + Crınone gel x 2 + clexane x 1 folikasit x 1 + devit 3 x 3 damla kullanıyorum

Ben clexane ignesi (kan sulandirici)
Coraspirin
Estradot banti (göbegimde 3 günde bir degistiriorum)
Folik asit
D Vitamini
Bide Progestan fitili günde 3 kez

Senin dozlar biraz fazla sanki pıhtılaşma mı var sende Neden 2 tane kan sulandırıcı kullanıyorsun benim progesteron da sabah akşam
Doktorum öyle uygun gördü.. en azindan sonucu alana kadar dedi.. ondan sonra biraktirir sanirim..
pihtilasMa yok cok sükür.. ama bu tutunma esnasinda daha cok kani harekete gecirmek icin sanirim.. biye her doktorun uslübü farkli .. ilkinde tek coraspirin vardi.. 12. haftadan sonra birakmistim..

Ütüyü severim bak.. ama yerlestirmesini gömlekleri falan asmasi bana göre degil., geliyom hemen.. salcalarimida hazir tut,, :-)

Ayh.. cok heyecanli ya.. benimde pazar olmustu canim.. aramizda 1 gün var.. sende idrar testi düsünüyormusun? Yoksa direk 10. günde kanmi vericen?

Hu hu kuzummmm :KK25:

Bende öyle dinlenmedim
Acikcasi.. zaten firsatta yok.. yemek temizlik vs islere devam.. ayrica markette isimide
Görüyorum.. he öyle agir felan kaldirmiyorum.. gün gectikce transfer bile oldugumj unutup egilip indirip pindirip kaldiriom :KK51: Allah büyük..O OL desin yeterki...

Direk kan vermen daha saglikli bi sonuc vericektir canim.. bence ver bugün..

Canım benim test günüm cumartesi ama komşum tatile gidecek illa çarşamba test yapalım diyo sağolsunlar elimi soğuk sudan sıcak suya sokmuyorlar çarşamba 9 gün oluyor çıkar herhalde şu digital testten bulmuş onu alıp yapacam diyo

Canım benim test günüm cumartesi ama komşum tatile gidecek illa çarşamba test yapalım diyo sağolsunlar elimi soğuk sudan sıcak suya sokmuyorlar çarşamba 9 gün oluyor çıkar herhalde şu digital testten bulmuş onu alıp yapacam diyo
Oh ne güzel komsularin var.. Ev alma komsu al demisler :-)
Carsambada benim test günüm.. :KK17:
ben o dijitalden aldim.. beta hcg 25 den sonra göseriyormus .. yarin icin niyetlenmistim aslinda 7. günüm... ama pekte cesaretim yok acikcasi.. :KK17:

X