HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Offff ya aslında hem yapmak istiyorum hem korkuyorum çıkmazsa diye en azından test gününe kadar hamile olduğumu düşünüp mutlu olmak bile çok güzel hergün konuşuyorum onunla o bile yeter bakalım artık bi dakikam bi dakikamı tutmuyor:eğlence:

Ah bu hamilelik hormonlari.. insani
Alt üst ediyo.. :-)

Geçmiş olsun canımm herseyi niye hissettin. O zor oluyor bilirim. ..güzel haberler alacaksın . Insallah önemli olan kaliteli yumurta. Biliyorsun
İnşallah canım.. bilmiyorum anestezi az yaptılar heralde.. senin bebişler geldi mi anne yuvalarına? 2tane koydurabildin mi naptın ?
Ah canim benim cok gecmis olsun.. ne dedik hep? Sayiyin hic bi önemi yooook.. hepsi insallah kaliteli cikar,,,
İnşallah canım doğru söylüyorsun hayırlısı olsun
Bazen degisebiliyor canim takilma o 5 tanenin 5 de dollensin guzelce bolunsunler insallah

Ağzından bal damladı canım çok sağol inşallah dediğin gibi olur yarın öğrencez bakalım

salça var salça :KK70::KK70:ah ütüler ahh sen utule ben asarim Bende simdiden almaya baslayim
6 tane vardi en son :-) arkadas stoklamis
Ütüyü severim bak.. ama yerlestirmesini gömlekleri falan asmasi bana göre degil., geliyom hemen.. salcalarimida hazir tut,, :-)

Ayh.. cok heyecanli ya.. benimde pazar olmustu canim.. aramizda 1 gün var.. sende idrar testi düsünüyormusun? Yoksa direk 10. günde kanmi vericen?

Hu hu kuzummmm :KK25:

Bende öyle dinlenmedim
Acikcasi.. zaten firsatta yok.. yemek temizlik vs islere devam.. ayrica markette isimide
Görüyorum.. he öyle agir felan kaldirmiyorum.. gün gectikce transfer bile oldugumj unutup egilip indirip pindirip kaldiriom :KK51: Allah büyük..O OL desin yeterki...

Direk kan vermen daha saglikli bi sonuc vericektir canim.. bence ver bugün..

İki tane .... Hulusi hoca girdi işleme. Bizim hoca yok. Aradı beni hulişi bey yapacak dedi güzel geçti sukur Dondurma işlem i için yeterli değilmiş diğerlerinin gelisimleri

Hadi hayırlı uğurlu olsun canım bak iki tane koydurabilmişsin aferin sana.. gönlünden geçiyorsa ikisi birden tutsun inşallah.. dondurmak için kaliteli yumurta olmamasına üzülme benim de öyle olmuştu.. bu arada hulusi hoca niye girdi ki?

kizlar bana transferden sonra 3.gün yapmam icin gonapeptyl igne verdiler ne ise yariyo acaba? var mu kullanan?
Ben opudan 36 saat önce yapmıştım o iğneyi 2 kutu ovitrelle birlikte canım.. ovitrel yumurtaları çatlatırken gonapeptly bir taraftan baskılaması içindi ama seninki şuan ne için bilemedim

X