HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Var o cizgi var.. insallahda bebiste seninle..
Moralini yüksek tut.. beta hcg degeri anca yükseliyo,.

Oyyy yerim
Ben o abiyle aplayiiii..

Bacim suana kadar stokladigimiz radyason ömrümüzüb sonuna kadar yeter sanirim :rolleyes:
Wuuu 5. gün idrar testimiii.. bi @nevesta81 daha var burda demek .. :-)

Hu huuu adanaliii.. dinlenebildin mi yolculuktan..

Cok cesaretlisin cooook,,,

Ah canim benim cok gecmis olsun.. ne dedik hep? Sayiyin hic bi önemi yooook.. hepsi insallah kaliteli cikar,,,

Pozitif olalaim pozitifleri görelim innnnsallahhh... 10. gün kanda kesin cikar.. ben 11. günümde yapmistim ilkinde ayni 3. gün embriosudu 180 cikmisti...
dinlenmek mi kim ben mi?geldigimden bu yana camasir makinesi calisiyor evi temizledim daha bi oda dolusu ütü var

Anladım onlarda cikmaması normal ben de erken testlerden aldim gerci onlara da cok guvenmemek lazim 6 gune kadar sonuc veriyr ama kesinligi % 76 mesela icinde oyle yaziyor adet gunu yaklastikca kesinlik artiyor
Ya benim erken gebeliktete %99 yazio.. beta hcg degeri 25 den sonra kesin sonuc veriyomus... yani cift cizgi cikiyo...

Kızlar opudan çıktım geldim.. bu defa ilkine göre daha zor geçti çünkü tam bayılamadım tüm süreçleri hissettim duydum.. hayırlısıyla inşallah çektiğimize değer de yavrularımıza kavuşuruz bir an önce.. yumurta sayım da az çıktı bu sefer 5 tane toplandı.. önceki tüp bebeğimde 12 tane toplanmıştı :KK43:

Allah yardımcın olsun kuzumm..

Sağol canımm çok teşekkür ederim :KK36:

Yumoslar dolu dolu ciksin..
İnşallah canım yaa 5 tane yumurtam var umutsuzluğa kapılmayayım değil mi

Ben çıktım bu defa göremedik birbirimizi

Durumlar böyle balım kısmet artık
Bazen degisebiliyor canim takilma o 5 tanenin 5 de dollensin guzelce bolunsunler insallah

X