HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Parasi kadar var dimi ... 55 tlcikkkk :KK70:

Hadi bakalim.. yarin yapanlardanmisinnn yoksa pazara miii...
Yaptim testi negatif ben bu sonucu saymiyorum insallah pazartesi kan testinde cikacak:)

Eh parasi kadar havali iste:cool:

Bu arada ben 2. günden sonra rutin hayatima geri döndüm.. avm gezdim.. markete gittim.. süpürgeye el vurmadim
Sadece yemek toz va yaptim yani yapiyorumda..

Kızlar opudan çıktım geldim.. bu defa ilkine göre daha zor geçti çünkü tam bayılamadım tüm süreçleri hissettim duydum.. hayırlısıyla inşallah çektiğimize değer de yavrularımıza kavuşuruz bir an önce.. yumurta sayım da az çıktı bu sefer 5 tane toplandı.. önceki tüp bebeğimde 12 tane toplanmıştı :KK43:
Dua edin bana lutfen dayanilacak gibi degil
Allah yardımcın olsun kuzumm..

Canim opu ye girdin şu dakkalarda muhtemelen dualarımız seninle
Sağol canımm çok teşekkür ederim :KK36:
jeliboni jeliboni dualarimiz seninle canim..
Yumoslar dolu dolu ciksin..
İnşallah canım yaa 5 tane yumurtam var umutsuzluğa kapılmayayım değil mi

Heyecan dorukta.. kap gel hadi hayirlisiyla bebitolarini.. belki merkezde jeliboni jeliboni yi görürsün.. :-)
Ben çıktım bu defa göremedik birbirimizi
Durumlar böyle balım kısmet artık

Zaten sende olmasan be. Ne yapacam bilemiyorum. Psikolojim düzeldi sağol canım. İnşallah hepimiz pozitif sonuç alırız.:KK19:

Var o cizgi var.. insallahda bebiste seninle..
Moralini yüksek tut.. beta hcg degeri anca yükseliyo,.

Himmm benim.10 oluyor ok sizden 2 gün öndeyim bebişlerim sizin bebelerden büyük olacak abi abla olacaklar:KK53: delirdim gene

Oyyy yerim
Ben o abiyle aplayiiii..

Günaydın kızlar dün transferden sonra eşim yasakladı telf u ilk gün tehlikeliymiş ona göre, aklım hep buradaydı herkes iyidir inşallah opu olan transfer olan arkadaşlar hepimiz için hayırlısı olsun test günüm 28 haziran ama ben 5 gün sonra idrar testi yapmaya başlarım :halay::halay:

Bacim suana kadar stokladigimiz radyason ömrümüzüb sonuna kadar yeter sanirim :rolleyes:
Wuuu 5. gün idrar testimiii.. bi nevesta81 nevesta81 daha var burda demek .. :-)

Gunaydin kizlar :KK66:naptin canim bugun opun vardi insallah iyi gecmistir

Hu huuu adanaliii.. dinlenebildin mi yolculuktan..

Ben çok cesaretliyim idrar testinde geçen seferde öyleydim 6. Gün başladım yapmaya bunda da yaparım kesin duramam

Cok cesaretlisin cooook,,,

Kızlar opudan çıktım geldim.. bu defa ilkine göre daha zor geçti çünkü tam bayılamadım tüm süreçleri hissettim duydum.. hayırlısıyla inşallah çektiğimize değer de yavrularımıza kavuşuruz bir an önce.. yumurta sayım da az çıktı bu sefer 5 tane toplandı.. önceki tüp bebeğimde 12 tane toplanmıştı :KK43:

Allah yardımcın olsun kuzumm..

Sağol canımm çok teşekkür ederim :KK36:

Yumoslar dolu dolu ciksin..
İnşallah canım yaa 5 tane yumurtam var umutsuzluğa kapılmayayım değil mi

Ben çıktım bu defa göremedik birbirimizi

Durumlar böyle balım kısmet artık

Ah canim benim cok gecmis olsun.. ne dedik hep? Sayiyin hic bi önemi yooook.. hepsi insallah kaliteli cikar,,,

Evet ben de hergün selamlicam burdan...inşallah pozitifleri de görücez hep birlikte.Benim test günüm çok uzak ya 5.günün 12.gününe koymuşlar testi.O kadar zaman bekleyebileceğimi hiç sanmıyorum.3.gün embriyosuna göre 10.gün kan versem çıkmaz mı ki?

Pozitif olalaim pozitifleri görelim innnnsallahhh... 10. gün kanda kesin cikar.. ben 11. günümde yapmistim ilkinde ayni 3. gün embriosudu 180 cikmisti...

Bendensin desene bende 6. gündeyim ve iki kez yaptım şimdiden.:bicak:
Canını sıkma deneyimi mi anlatayım sana benim 3. Gün transferiydi 8. Gün yani senin 6. Gün aynı şeyleri yaşadım varmı yokmu ışığa tut testi parçala var gibi yok gibi kafayı yiyorum herhalde dedim neyse akşam yine yaptım aynı 9. Gün öğleni bekledim yaptım biraz daha belirgindi ama yine çok çok silikti 10. Gün gayet çıplak gözle görünen silik çizgiyi gördüm sakin ol bekle gör bak çıkacak eğer yoksa bembeyaz çıkıyor amuda da kalksan hiç bir şey çıkmıyor bence senin pozitif

Kızlar eklediğim resimlerde 3. Gün ve 5. Gün embriyo sunun gün gün gelişimi var ben burdan takip etmiştim

Eklentiler

• IMG_3665.jpg
    IMG_3665.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 91
  • IMG_3666.jpg
    IMG_3666.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 45
X