HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canim opu ye girdin şu dakkalarda muhtemelen dualarımız seninle

Şimdi eve geldim canım yarın sabah yaparım testi. Zaten sabah ilk idrarla daha doğru sonuç oluyor.

Bende soğuk frappe yapıyorum kafeinsiz nescafe ile.

Frappeyide pek bi severim..

Beklemek Nasıl gidiyor beni sigara çok zorluyor tedaviye başlayınca 3e düşürdüm transferle birlikte bıraktım ama feci stresliyim hiç tadım tuzum yok geçer inşallah belirti falan varmı canım

Ah o sigara.. keske cok daha önceden birakabilseydin canim.. simdi bu kadar stres olmazdin..
ben belirti Aramiyorum canim.. herkesde farkli.. tik olmaz hamilesindir.. agrin olur cokca degilsindir.. herseyi oluruna biraktim,, Allah büyük...

Canim benim OHSS oldun sanirim.. ah cok duyuyordum cok zor diye.. tabiiki önce sagligin..
Sen iyi olucaksin ki bebislerinde seninle bir iyi olsun.. cok cok gecmis olsun.. önce saglik gercekten! Allah sifa versin bir am önce toparlan.. yeterki iyi ol.. transferin yine olur.. hatta donmus embrioda cok daha büyük oluyormjus ttutunmasi.. hem vücud dinlenmis oluyo..
Hemde rahim daha iyi hazirlanio ..

Çok geçmiş olsun canım sen iyileş inşallah bugünüde atlat herşey düzelir. Allah yardımcın olsun.

Ama ben digerinde cizgi gördümmm.. hic moralini bozma henüz cok erken üzülmek icin.. beta hcg 7. günden itibaren dolasiyor biliyorsun.. yazi yollamistim.. kan testi en iyi sonuc..
Evet o testte vardı ama bunda hiç çıkmamış. Belkide daha erkendir diyorum ama bunlar normal idrar testinden daha erken sonuç verenlerdendi. Neyse artık beklemekten başka çare yok.

Cnm çok geçmiş olsun kaç yumurta toplanmıştı
Benimde ohss riskim var dondurulmuş transfer olacagım inş

Sende yapma bari en azından pazartesi yaparsın. Gerçi 8. günde bile idrarda çıkmıyor diye okumuştum.
Ben arkadasimda sahit oldum canim,. 9. günde idrar testi yapti.. 5.gün embriosu 2 tane., cikmadi..
Gitti hemen kan verdi acile.. 300 küsür cikti..
Kimisinde beta hcg hemen idrara islemiyo.. bu yüzden doktorlar hep kan testi istiyor.,,

Peki yarin kan vermeyi düsünürMüsün? Veya pazartesi?

Yarın eşim yanımda ve doktor ne dediyse onu yapar o yüzden yapamam pzt. İş var çarşamba için izin almıştım. İmkanım olsa pazartesi yaptırırım ama benim durumum pek müsait değil maalesef.

Yarın eşim yanımda ve doktor ne dediyse onu yapar o yüzden yapamam pzt. İş var çarşamba için izin almıştım. İmkanım olsa pazartesi yaptırırım ama benim durumum pek müsait değil maalesef.
Anladim canim.. hayirlisi olsun..
sen cok erken yaptin zaten idrar testini..
o yüzden hic moralini bozma..
insallah bebisin seninledir..

Geçmiş olsun.Önce can sonra canan demişler.Allah yardımcın olsun.Embriyoları dondururlar büyük ihtimalle yani onlar için endişelenme güzel güzel uyurlar.

Canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin üzüldüm ama önemli olan sağlığın her işte bir hayır vardır transferin geç olması daha hayırlıdır belki de kuzum bozma moralini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…