HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ben gezmeyi sakincali görmüyorummm ... agir kaldirmamaya gayret göstrr .. geris takdiri ilahi...

Selam kızlar..transferden sonra nasıl gün sayıyoruz?Transfer günü 1.gün mü 0.gün mü?Sadece 1 gün olmuş transfer olalalı sanki 1 hafta gibi geldi bana..Nasıl doldurucaz günleri bakalım.

Selam kızlar..transferden sonra nasıl gün sayıyoruz?Transfer günü 1.gün mü 0.gün mü?Sadece 1 gün olmuş transfer olalalı sanki 1 hafta gibi geldi bana..Nasıl doldurucaz günleri bakalım.
Transfer günü sayilmiyo... yank bugün senin 5. gün embrionla 1. günün.. 3. gün embrionla 3. günün

Sen güclü bi annesinnnn üstesinden biiznillahh gelirsin
Ayy ne güzel dedin öyle annesin filan diye pek mutlu oldum canım sağol
Ben de heyecanlndim şimdi senin adına narkoz işin içine girince.

Sakin ol tatlış heyecanlanacak birşey yok anestezi alacaksın uyandığında biraz karnın ağrıyacak sonra geçicek eve gidip yatıcaksın bu kadar sonra da kaç yumurtacık bòlunmus onun haberini bekliceksin

Ayy evet daha önce de yaşadım tecrübeliyim ama hepsi birbirnden farklı heyecan oluyo

Eminimmmmm var mi ana kucagi , ay yani ana rahim gibisiii

Ya ben gerçekten çok heyecanlıyım bu tam bi mucize..sen daha önce tatmışsın bu duyguyu bize biraz anlatsana,hislerini özellikle?Pozitifi göreceğini hissetmiş miydin?Ben hiçbir şey hissedemiyorum çok inanılmaz bi şeymiş gibi geliyo.

Ilkinde cok cahildim.. olucak diye düsündüm hep negstif olabilecegi inan aklima gelmedi.. cünkü cok forumda okumadim simdiki gibi..cahildim yani... artik cok degisti valla bazen bilmemek cahil olmak cok daha iyi.. körü körüne gidiyorsun ... daha iyi inanki..
ama su bi gercek.. cok dualara sigindim.. tevekkül etttim... boyun eydim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…