HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kizlar eşim internete girmemi yasakli radyasyon zararlı diye:))) arada kacak göcek girip okuyorum yarin opusu transfere olan herkesin Allah yardimcisi olsun güzel haberler gelsin insallah hep
Bugun sen yazmayinc aklima geldi :) cunku ilk transferindede kk ya girmemistim aklima gelen basima geldi bebis tutunsunda gerisi onemli degil

nevesta81 huuu canikommmm nerelerdesinnnnn... tekrarladin mi testiiii...
Şimdi eve geldim canım yarın sabah yaparım testi. Zaten sabah ilk idrarla daha doğru sonuç oluyor.

migrostan almıştım ben mavi kapakli cam kavanozda nescafe marka ustunde kafeinsiz yaziyor zaten. canim kahve cekince arada ondan içiyorum bi de soguk sütle soguk nescafe yapiyorum müthiş oluyor :)))
Bende soğuk frappe yapıyorum kafeinsiz nescafe ile.

en iyisi en güzeli tevekkül etmek de o kadar pişememişim ben çok hamım daha..Çok şey bilmek de insanı yoruyor cahillik mutluluk hakikaten.Bakalım 10 gün sonra nasibimizde ne varmış..her hale sabretmek mi,sevinçle şükretmek mi..

Kızlar ne güzel ya gezebiliyorsunuz.ben beş dakikadan fazla ayakta duramıyorum.karnım çok şiş ve gergin.ayağa kalkınca ağrım oluyor.şu sıcakta klimanın altında yatıyorum.

Ağrım fazla baya neden yüksek olması ii die biliyorum ben ama korktum şimdi
Kizlar bana carsmba opu yapildi uyandigimda asiri agrim vardi persembe sabah birseyler yiyebildim aksam kotulestim.cuma gunu aksama kadar hastanede gecirdjm 2 kez serum.mide bukantisi icin igne ve 3 kez ultarsona girdim ohss olmusum suan embiryolar umrumda bile degil once benim canim ölüp
Ölüp dirildim resmen dr cumarteside kontrole gel buyuk ihtimal pazar gunu karnindan sivi aliriz dedi moralim cok bozuk transfer ertelendi

Canimmmm çok üzüldüm. Ama geçecek. Merak Etme çok gecmiş olsun

Allah şifa versin canım böyle durumlarla karşılaşılabiliyormuş, önce anne sağlığı bunu unutma transfer ertelensin sen sağlığına kavuş.. bebek sahibi olcaz diye kendimizden geçtik artık.. bir an önce iyileş ve yalnız olmadığını bil, burada çok ohss olan arkadaş var ama geçiyor emin ol

Günaydın kızlar ben idrar testlerimi yaptım. Hem erken gebelik testini hemde normal olanı ve ikiside negatif tam olarak tek çizgi çıktı. Tabiki herşey bitmiş değil çarşamba kan testim var daha.

Günaydın kızlar ben idrar testlerimi yaptım. Hem erken gebelik testini hemde normal olanı ve ikiside negatif tam olarak tek çizgi çıktı. Tabiki herşey bitmiş değil çarşamba kan testim var daha.

Ama ben digerinde cizgi gördümmm.. hic moralini bozma henüz cok erken üzülmek icin.. beta hcg 7. günden itibaren dolasiyor biliyorsun.. yazi yollamistim.. kan testi en iyi sonuc..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…