HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Bugun 3 . Gundeyim ama hizlica ilik dus aldim.
Kızlar siz kaçıncı gününüzde duş aldınız bi arkadaşım da 26 mayısta transferi olmuştu ilk denemesi ve hamiş çok şükür darısı başımıza o demişti 1 hafta duş almadım diye Valla bende 4 gün oldu duş yapmadım daha bi iki gün daha bekliyeyim diyorum

Cok gezdim cok:kızgın::sinirli::KK20: surekli evdemisiniz mecbur saglik ocagina igne icin hergün yuruyorum. E kizda var park diye tutturunca aksamları bide parka çıkıyoruz. Ama taktiri ilahi diyorum. Olacaksa bunlar mani olmaz. Emeklerimiz bosa gitmez isallah hepimizin.

Son düzenleme:
Cok gezdim cok:kızgın::sinirli::KK20: surekli evdemisiniz mecbur saglik ocagina igne icin hergün yuruyorum. E kizda var park diye tutturunca aksamları bide parka çıkıyoruz. Ama taktiri ilahi diyorum. Olacaksa bunlar mani olmaz. Emeklerimiz bosa gitmez isallah hepimizin.
Canim aynen oyle ben de evdeyim rapor aldim ama yatmiyorum ki evde ufak islerle ugrasiyorum sadece agir kaldirma kendini zorlama yeter:temizlik:

Çok havaliymis seninki de kız bacım Hoppa

Parasi kadar var dimi ... 55 tlcikkkk :KK70:

Cumartesi yada pazar günü idrar testi yapabilirim evde bir tane var:)

Hadi bakalim.. yarin yapanlardanmisinnn yoksa pazara miii...

Vauvvv çok havalı test

Eh parasi kadar havali iste:cool:

Bu arada ben 2. günden sonra rutin hayatima geri döndüm.. avm gezdim.. markete gittim.. süpürgeye el vurmadim
Sadece yemek toz va yaptim yani yapiyorumda..

Bu arada ben 2. günden sonra rutin hayatima geri döndüm.. avm gezdim.. markete gittim.. süpürgeye el vurmadim
Cnm cleanblue yi kaca aldin n 11 de 12 tl ben iki tane aldim:KK76: gecen senelerde hep kullanmistim ama hic cikmamisti bu sefere nasip olur insallah:cry:

Varmis valla sonucu da guzel olur insallah can

X