HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kizlar ben ciktim merkezden eve geldim..
hcg ignesi oldum.. yerlesmede destek oluyormus..
Doktorum bunu uygun gördü..
ayrica kan aldilar.. tekrardan progrstan hormonunu ölcücekler.. önlem
Amacli.. bidaha haftaya carsamba insallah kan testine cagirdi

Tesekkur ederim cnm :)1 tane traanfer olck cnm dondurulmus gecen ay opu oldum dondurduk ikisini 1 ini transfer etckler iki koymuyorlar

ay bu opu çok mu ağrılı bir şey narkoz vermiyolar mı
Benim ki cok kolay gecti cnm ki ben cok korkak biriyim muayene bile olamiyorm dusun. Iceri girmemle cikmam bir oldu ne agri ne bisiy hatta narkozun etkisiylee kendimi ne kadar korkuttuysam ee hani neden agrim yok demisim cok cok basit korkmayin

PembeHelvam rahat ol dediğime bakma teselli vermeye çalışıyorum ama ben de öyleyim bant sürekli sarıyor rahat olmamız çok güç gibi Sabah aradılar 6 dan 5 i döllenmiş dr konuşup 3. gün mü 5. Gün mü transfer olucak karar vericeklermiş ben yine 3. Gün olsun istiyorum ama bakalım onlar nasıl karar vericek her gün arayıp bilgi vereceklermiş

ay bu opu çok mu ağrılı bir şey narkoz vermiyolar mı

Endiselenme canim..
Narkoz altinda hic bisey hissetmiyorsun.. bazilarinda uyandiginda kasiklarinda agri olabiliyo.. bunun derecesi degisebilir.. kimisinde cok siddetli olabiliyo.. ama parol veriliyo hemen .. 10 dak icinde azaliyo sidddtli agrive adet sancisi gibi oluyo.. 1-2 saat sonrada hic bisey kalmiyo biiz illah.

sagliklica insallah devam bölünürler canim..
Bende 3e 5e takilmadim acikcasi.. Rabbim "ol" dedikten sonra.. hic bisey engel olamaz..
ne güzel her gün bilgi almak .. bende o lüks yoktu biliyosun.. hayirlisi be gülüm..

aslinda cok kolay ben 3 kere opu oldum sadece cok cok hafif bi agri daha doğrusu bi gerginlik şişkinlik oluyor karnimda baska hic sikayetim olmadi. bazi kisilerde nadiren cok agri oluyor sanirim
anladım canım çok sağoalsın narkoz veriyolar zatend imi sanrıım bu şikayetler işlem bittikten sonra oluyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…