HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar ya kafama bi şey takıldı bana dün 3.gün transferi yapmışlardı, yarın 5.gün transferi yapacaklar bu ilk transferin tutunmasını olumsuz etkilemez değil mi?o_Oya miniğim tam tutunuyosa o sırada..kafamda deli sorular:olamaz::KK57:

Kızlar ya kafama bi şey takıldı bana dün 3.gün transferi yapmışlardı, yarın 5.gün transferi yapacaklar bu ilk transferin tutunmasını olumsuz etkilemez değil mi?o_Oya miniğim tam tutunuyosa o sırada..kafamda deli sorular:olamaz::KK57:
yok cnm yok etkileyecek olsa zaten riske atip yapmazlar. ben cok duyuyorum ardasik transfer başarı şansını arttiriyormus

Kizlar malesef bende haberler pek iyi değil. 14 yumdan sadece 5i olgun çıkmış onun da sadece 2si döllenmiş soktayim :KK57: daha 6 ay once ki tedavimde 9 yum toplandi 8i dollendi 5i 5.güne gitti. 6 ayda nasil böyle tepe taklak olur, o kadar vitamin vs kullandik bi de 6 aydir :KK43: burasi daha iyi diye merkez degistirdim daha beter oldu. acaip üzüldüm agladim şoku yeni atlattim. Rabbim artik o 2 embriyoma saglik sihat versin, artik diken üstünde beklicez.

demekki neymis yumurta sayisi önemli degilmis o kadar sevinmistim 14 yum bu sefer ne guzel bi sürü embriyom olcak diye :KK43:

Bugün opu den çıktım bana verilen ilaçları yazıyorum kızlar. ..
1.prednol
2.progestan fitil
3.monoton
4.estrofem
5.hibor
6.progesteron iğne
7. Vitamin
Standart verilen ilaçlar galiba bunlar...?

Kizlar malesef bende haberler pek iyi değil. 14 yumdan sadece 5i olgun çıkmış onun da sadece 2si döllenmiş soktayim :KK57: daha 6 ay once ki tedavimde 9 yum toplandi 8i dollendi 5i 5.güne gitti. 6 ayda nasil böyle tepe taklak olur, o kadar vitamin vs kullandik bi de 6 aydir :KK43: burasi daha iyi diye merkez degistirdim daha beter oldu. acaip üzüldüm agladim şoku yeni atlattim. Rabbim artik o 2 embriyoma saglik sihat versin, artik diken üstünde beklicez.

demekki neymis yumurta sayisi önemli degilmis o kadar sevinmistim 14 yum bu sefer ne guzel bi sürü embriyom olcak diye :KK43:
cnm sana son durum nedir diye yazacaktım sen yazdın gerçekten üzüldüm ımsı yöntemıde uyguladın, vitamınde kullandın neden böyle birsey oldu? Rabbimin takdiri dua edelım o iki embriyona Rabbim can versın ve sana ıkı evlat olsunlar .

@cnsg canim sana ilaçlar verildi Mi. Kac tane yumurta toplandı. İşlemin kaç dk sürdü. Durumun nasıl ağrı sizi kanama var mı? ???????

ShinSeGi ShinSeGi cnm biz hep doktora yönelıyoruz ama tüp bebekte en önemlı kriter aslında labaratuvar ortamı ve embriyoglar tabi bizim yumurta kalitemizde önemlı . Sonuçta hepimiz tek bir sperm ve yumurtadan oluşuyoruz o yüzden iki embriyoda iyi bir durum bence Rabbim can versın inş

Canim.. biliyorum cok üzücü bi durum ama..
Ben her zaman herseyin kötüsüde olabilirdi bakma tarafindayim... cok sükür suanda 2 embrio var.. cok dua edelim.. sagliklica ilerlesinler.. rabbim kalbini ferahlatsin..

X