HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

nevesta81 freyja1979 @alya001
Ben ara ara adet sancisi gibi sancilaniyom..
sizdede öylemi? Normal mi ya .. cok fazlada iyimiki
Bende sadece kasıklarda hafif ağrıma oluyor arada bir ama normalde adet sancısı gibi olabileceğini söylemişti doktorum. Benim adetim sancısız olur zaten bende olmasını beklemiyorum o yüzden. Seninki normaldir bence.

Herseyden iskillenir oldum
Artik hayilrisi... cokta dinlemicem kendimi ya..

henüz haber yok cnm. daha once klomen kullandigimda doktor bana böyle bata 7 gün kala betahcg ignesi yapacakti ama sonra progesteron baktirdi cok guzel yukselmis gerek yok dedi. yani faydali bisey yapilmasi şart degil ama yapilsa güzel olacak bi yöntem

Tamam canim icimi rahatlattin..
cok tsk ederim bu degerli bilgiler icin..

Tamam canim icimi rahatlattin..
cok tsk ederim bu degerli bilgiler icin..
Rahat ol şu dönem resmen psikolojik savaş veriyoruz hepimiz ağrı olsa neden ağrıyor olmasa neden ağrı yok diye kendimizi yiyip duruyoruz hayatımızın sınavı bu olsa gerek allah hepimize sabır versin şu yolda hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

nevesta81 freyja1979 @alya001
Ben ara ara adet sancisi gibi sancilaniyom..
sizdede öylemi? Normal mi ya .. cok fazlada iyimiki
Benim de oluyor ama daha çok batma şeklinde ve ilk günlere nazaran daha az bilemedim kendimi dinlememeye çalışıyorum çünkü araştırdığım kadarıyla tutunma belirtisi diye birşey olmuyormuş adet belirtisi ile gebelik belirtisi ayni yani bu yüzden kendimizi dinlememeliyiz
Sadece çok dua ediyorum hepimiz için gerćekten tüm kalbimle...

Merhaba moralini bozma lütfen önemli olan yumurtaların adeti değil kalitesi canım hayırlı olur inşallah ve de geçmiş olsun
Ne yazık ki bugün kötü haberi aldım yumurtalar dollenmemis bir daha ki ay tekrar denemeyi düşünüyoruz. Umarım bu sefer daha iyi olur herşey.

Arkadaşlar merhaba Rabbim hepinize hayırlısıyla sağlıklı hayırlı evlatlar versin. Ben de ilk tüp bebeğe başlayacağım Allah izin verirse. Adetin 2. Günü gittiğimde ilaç verecek. Yumurta takibi için tekrar ne zaman gidiliyor? Bayrama mı denk gelecek merak ediyorum da.

Az önce masada yemek yerken sol kasığıma bir batma oldu ama biraz şiddetli geldi bana. Şimdi ayaklarımı biraz yukarı kaldırıp oturdum. Keşke işe gelmeseymişim dedim.

Ne yazık ki bugün kötü haberi aldım yumurtalar dollenmemis bir daha ki ay tekrar denemeyi düşünüyoruz. Umarım bu sefer daha iyi olur herşey.
canim vitamin takviyeleri kullaniyor musunuz esinle? omega, koenzim, multivitamin vs.. bi de hakiki ari sütü cok faydali. tabi 3 ay kullandiktan sonra etkileri orataya cikmaya başlıyor. bi de esinin sperm seciminde imsi ya da picsi uygulandi mi? bazen spermlerden dolayi da döllenme olmayabiliyormus.

insallah bi dahakine hersey yolunda gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…