HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Arkadaşlar merhaba Rabbim hepinize hayırlısıyla sağlıklı hayırlı evlatlar versin. Ben de ilk tüp bebeğe başlayacağım Allah izin verirse. Adetin 2. Günü gittiğimde ilaç verecek. Yumurta takibi için tekrar ne zaman gidiliyor? Bayrama mı denk gelecek merak ediyorum da.
genelde doktorlar ilk igneden 3 veya 5 gün sonra kontrole çağırıyor ondan sonra da 2-3 günde bir kontrole çağırıyor

Az önce masada yemek yerken sol kasığıma bir batma oldu ama biraz şiddetli geldi bana. Şimdi ayaklarımı biraz yukarı kaldırıp oturdum. Keşke işe gelmeseymişim dedim.
canim arkadasim da 4.gün transferi oldu ve 3.gün çalışmaya başladı gerci onun işi masa başı senin de öyle mi bilmiyorum... bugün o arkadaşım pozitif sonucu aldi :) icin rahat olsun, belki de tutunuyordur sana. ara ara dinlenerek çalış, eve gidince de uzat ayaklarini yat dinlen :KK66:

Kizlar bisiy sormak istiyorm aranizda progestan igne olan varmi 20..gunum bugun transferim var ama ara ara adet sancisi oluyor normal mi acaba ???o_O

Benimde masa başı işim ve i
canim arkadasim da 4.gün transferi oldu ve 3.gün çalışmaya başladı gerci onun işi masa başı senin de öyle mi bilmiyorum... bugün o arkadaşım pozitif sonucu aldi :) icin rahat olsun, belki de tutunuyordur sana. ara ara dinlenerek çalış, eve gidince de uzat ayaklarini yat dinlen :KK66:
İş arkadaşlarım sağolsun çok yardımcı oluyorlar. Ayaklarımıda uzatmamı sağladılar. Keyfim yerinde aslında ev konforunda bir ortam hazırladılar.:KK5:

Rahat ol şu dönem resmen psikolojik savaş veriyoruz hepimiz ağrı olsa neden ağrıyor olmasa neden ağrı yok diye kendimizi yiyip duruyoruz hayatımızın sınavı bu olsa gerek allah hepimize sabır versin şu yolda hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

Haklisin canim.. rahat olmaya
Calisiyorum lakin elimde degil iste bazen banta sariyom :deli:
Embriolardan haber varmi? :-)

Benim de oluyor ama daha çok batma şeklinde ve ilk günlere nazaran daha az bilemedim kendimi dinlememeye çalışıyorum çünkü araştırdığım kadarıyla tutunma belirtisi diye birşey olmuyormuş adet belirtisi ile gebelik belirtisi ayni yani bu yüzden kendimizi dinlememeliyiz
Sadece çok dua ediyorum hepimiz için gerćekten tüm kalbimle...

Amin canisi aaaaaminnnn..

Ne yazık ki bugün kötü haberi aldım yumurtalar dollenmemis bir daha ki ay tekrar denemeyi düşünüyoruz. Umarım bu sefer daha iyi olur herşey.

Canim benim.. hic bi söz seni suan teselli edemez biliyorum... ama Allaha teslimimiz hepimiz..
Demek herkesin bi hayirli vakti var... sen sebebink doktriunla bir an önce konus.. embriolog bi gözlemde bulunmustur elbet... ona göre vitamin vs gibi takviyeler al.. insallah hersey diledigin gibi olur ve kavuaursub yavruna...

Opu den çıktım çok şükür iyiyim.. sersem gibiyim. Ilaclari yazacaklar onu bekliyorum

Cok sükür canim cok cok gecmis olsun.. kac yumos toplanmis..

Arkadaşlar merhaba Rabbim hepinize hayırlısıyla sağlıklı hayırlı evlatlar versin. Ben de ilk tüp bebeğe başlayacağım Allah izin verirse. Adetin 2. Günü gittiğimde ilaç verecek. Yumurta takibi için tekrar ne zaman gidiliyor? Bayrama mı denk gelecek merak ediyorum da.

Amin canim..
Hosgeldin aramiza.. genelde 3-5 igne günün arasinda cagiriyo canim.. Rabbim yardimcin olsun..

Az önce masada yemek yerken sol kasığıma bir batma oldu ama biraz şiddetli geldi bana. Şimdi ayaklarımı biraz yukarı kaldırıp oturdum. Keşke işe gelmeseymişim dedim.

Bence ile alakali degil canim.. kendini bosa üzme..
doktorumla
Görüstüm progestan hormonu cok yüksek oldugundan batma sanci hissiyati olusuyormus..
Yani tamameeeeen normalmis.. relaks ol.. :-)

Opu den çıktım kizlarrrrr

Cok sükürrr..

Cnm opun nasil gecti. Benim de bugun transferim var saat 4 te dualariniz da beni unutmayin cok korkuyorm:olamaz::KK17:

Aramiza hosgeldin canim...
Kac embrio transfer olucak? Donmus mu? Taze mi? :-) hakkinda hayirlisi..

Kizlar bisiy sormak istiyorm aranizda progestan igne olan varmi 20..gunum bugun transferim var ama ara ara adet sancisi oluyor normal mi acaba ???o_O

Bence estrofem
Yapiyo..

Kizlar kimsenin gozunuzu korkutmak istemem ama benim opu cok zordu inim inim inledim agridan agri esigimde yuksektir benim suan iyiyim cok sukur

Cok gecmis olsun caniiisiii.. kac yumosun oldu..
Kasiklarina siack su torbasi koy.. iyi geliyo..

X