HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Yarın tekrar test yaptıracağım PembeHelvam PembeHelvam hala inanamıyorum. Sonra da hatıralık bi idrar testi yapacağım inşallah. Melinda nın da yüksekti ama ikiz değil galiba tek kese gördü. Bakalım nasip:KK54:
benim ama tek embriyo idi kuzum
ikiz olsa benim jeliboninin gibi tek yumurta ikizi olcak
o sebeple tek kese görülmesi mantıklı, o tek kesede 2 kalp atışı duymuştu

benim ama tek embriyo idi kuzum
ikiz olsa benim jeliboninin gibi tek yumurta ikizi olcak
o sebeple tek kese görülmesi mantıklı, o tek kesede 2 kalp atışı duymuştu
Hmmm bilmiyordum canım. Yani seninki de ikiz olabilir diyorsun. Eşim bahsederken hep tek diye bahsediyor. Ürkütmeyeyim diye bir şey demiyorum. Zaten daha erkendi diyip duruyor. 32 yaşında beyfendi:olamaz:

Hmmm bilmiyordum canım. Yani seninki de ikiz olabilir diyorsun. Eşim bahsederken hep tek diye bahsediyor. Ürkütmeyeyim diye bir şey demiyorum. Zaten daha erkendi diyip duruyor. 32 yaşında beyfendi:olamaz:
benim koca da çocukçu değil, sırf ben istiyorum diye yaptık tüp bebek
ikiz olmasın diye özellikle o tek embriyo istedi
buna rağmen hala ikiz olursa da oh olsun ona :-) şimdi soruyorum üzülür müsün ikiz olursa diye o da hayır tabi ki diyo
senin eşin de üzülmez bence :KK200:

benim koca da çocukçu değil, sırf ben istiyorum diye yaptık tüp bebek
ikiz olmasın diye özellikle o tek embriyo istedi
buna rağmen hala ikiz olursa da oh olsun ona :-) şimdi soruyorum üzülür müsün ikiz olursa diye o da hayır tabi ki diyo
senin eşin de üzülmez bence :KK200:
İnşallah canım senin kalp ne zaman

Yaa öyle mi dersin Dmrz Dmrz ? Eşim ikiz istemediği için çok üzülecek. Gerçi o tek bile istemiyor da:sinirli::KK53:
Benim eşimde öyle çok çocuk isteyen biri değildi o sorumluluk fazla geliyor ona kısıtlanacağımızı düşünen bi adam, bana sen olsan yeter diyen bi adam, sırf ben çok istiyorum diye tüp bebek yaptırdı ama ikiz olduğunu öğrendiğinde çok sevindi :) ohh tek seferde bitirecez bari dedi :olamaz: ama şuan baba olma fikri hemde ikiz babası olma fikri çok hoşuna gitmeye başladı ki doğduklarında çok daha iyi hissedecek diye düşünüyorum :KK45: hatta şimdiden kızlarını kıskanmaya bile başladı :KK70: okulda yanlarına oğlan çocuğu oturtmazmış :KK70::KK70:

Benim eşimde öyle çok çocuk isteyen biri değildi o sorumluluk fazla geliyor ona kısıtlanacağımızı düşünen bi adam, bana sen olsan yeter diyen bi adam, sırf ben çok istiyorum diye tüp bebek yaptırdı ama ikiz olduğunu öğrendiğinde çok sevindi :) ohh tek seferde bitirecez bari dedi :olamaz: ama şuan baba olma fikri hemde ikiz babası olma fikri çok hoşuna gitmeye başladı ki doğduklarında çok daha iyi hissedecek diye düşünüyorum :KK45: hatta şimdiden kızlarını kıskanmaya bile başladı :KK70: okulda yanlarına oğlan çocuğu oturtmazmış :KK70::KK70:
Benim eşimin cümleleri aynı ya. İnşallah devamı da sizin gibi olur. Benimki bayağı karşı baba olmaya. Baktı ben ağlıyorum tüp tüp diye kıyamadı :KK49:

Benim eşimin cümleleri aynı ya. İnşallah devamı da sizin gibi olur. Benimki bayağı karşı baba olmaya. Baktı ben ağlıyorum tüp tüp diye kıyamadı :KK49:
Merak etme olur oda evlat sevgisini tadınca geç kaldığını bile düşünebilir :)

Merhaba kızlar uyku tutmadi bir cok korkudan dolayi lutfen yardimci olun ben 18 haftalik gebeyim coraspirin kullanıyordum tup bebek doktorum 17 haftada birakmami söyledi kesin bi dille degil genel gecer bi cvpla gebe polikinligindeki doktorsa kullan dedi 30 haftaya kadar simdi ne yapacagimi bilmiyorum siz kullaniyor musunuz yardim lutfen

Herkese günaydın bende bu sabah dr gittim bazı yumurtalarım fazla büyümüş çatlamaması için iğneye başlıyacakmışım geriden gelen yumurtalarında gelişmeye devam etmesi için her akşam 225 cc iğneyede devam edecekmişim kan aldılar kan sonucuna göre benimarayacaklar pazartesi yine kontrol olabilirmiş önümüdeki hafta içi opu olacakmış sonra 5 gün daha geçtikten sonra transfer olacakmış tabi herşey yolunda giderse
Şimdi ben 33 yaşındayım bana tek transfer yapmak isteyecek doktor daha konuşmadık o güne daha var diye eşimde garanti olsun 2 transfer yapıldın diyo ama ben ikizden de korkuyorum kafam karışık tek tarnsferde tutmazsa risk ay kafam bir milyon oldu

Verdim cnm ikiye katladı.

Folbiol da aldım 2 günde 1 tablet yutacagim.

Bi le leucostim iğne 5 gün daha kullanacgım.
Süper canım çok sevindim hadi bakalım kese randevun ne zaman?? :)

Merhaba kızlar uyku tutmadi bir cok korkudan dolayi lutfen yardimci olun ben 18 haftalik gebeyim coraspirin kullanıyordum tup bebek doktorum 17 haftada birakmami söyledi kesin bi dille degil genel gecer bi cvpla gebe polikinligindeki doktorsa kullan dedi 30 haftaya kadar simdi ne yapacagimi bilmiyorum siz kullaniyor musunuz yardim lutfen
Canım benim de hibor iğne vermişlerdi ilk 11 hafta kullandım sonra kadın doğum doktorum hematolojiye yönlendirdi bir sürü tetkik yapıldı ve bırakmama karar verildi..

Burda bi tane dahaaaaa vaaarrr supriiiizzz ay maşallah eheheh
Aynen öyle ehehhehe maşalllah :)))

Herkese günaydın bende bu sabah dr gittim bazı yumurtalarım fazla büyümüş çatlamaması için iğneye başlıyacakmışım geriden gelen yumurtalarında gelişmeye devam etmesi için her akşam 225 cc iğneyede devam edecekmişim kan aldılar kan sonucuna göre benimarayacaklar pazartesi yine kontrol olabilirmiş önümüdeki hafta içi opu olacakmış sonra 5 gün daha geçtikten sonra transfer olacakmış tabi herşey yolunda giderse
Şimdi ben 33 yaşındayım bana tek transfer yapmak isteyecek doktor daha konuşmadık o güne daha var diye eşimde garanti olsun 2 transfer yapıldın diyo ama ben ikizden de korkuyorum kafam karışık tek tarnsferde tutmazsa risk ay kafam bir milyon oldu
geride dondurulmuş bebeklerin kalacak mı o da önemli
biz de ikiz istemiyorduk (eşim daha çok istemiyordu) ama geride dondurulmuş 12 tane daha embriyomuz var diye tek koydurduk
geride kalmasaydı iyi bir sayı, 2 koydururduk sanki

geride dondurulmuş bebeklerin kalacak mı o da önemli
biz de ikiz istemiyorduk (eşim daha çok istemiyordu) ama geride dondurulmuş 12 tane daha embriyomuz var diye tek koydurduk
geride kalmasaydı iyi bir sayı, 2 koydururduk sanki

Canım
Şuan yanlış anlamadıysam 9 yada 11 tane yumutram var daha doğrusu kese var içinde yumurta olması hayal edilen diyim şimdi hemşire aradı orgalutran 0.25 ipneyi hemen şimdi yapmamı istedi akşam gnolofen iğneyde 300 üniteye yükseltip devam etmemmi söyledi 4 tane yumurtam fazla gelişmiş çatlamaması için orgalutran iğne yarın ve pazar sabah erken saat uyanıp yapmamı istediler pazartesi erken saat de ultrason kontrol dediler bide bu orgalutran iğne bende biraz yanma acı verdi :KK43:
Yumurtalar toplanımca anlıyıcam kaç bebek var her kese içşmde yumurta kesin var denmiyor transfer gününde öğrenceğim geride varmı yokmu

X