HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar bugün 9. Günüm. Az önce lavaboya gittim. Kan pıhtısı geldi tuvalet kağıdına. Adet mi oluyorum? Ne şimdi bu?son adet 5 eylül dü.

Kızlar bugün 9. Günüm. Az önce lavaboya gittim. Kan pıhtısı geldi tuvalet kağıdına. Adet mi oluyorum? Ne şimdi bu?son adet 5 eylül dü.
canım doktorunu ya da hemşirenı haberdar et. yerleşme ile ilgili mı nedir ne değildir. ağrı var mı?

ilaçları kullandığın sürece adet olmaman lazım canım
hemen doktoruna sor, bence de yerleşme ile alakalı bir şey olabilir

o ağladı ben ağladım
inanmadı
şaka dedi
yalan dedi
yok dedi
daha var test gününe yanlıştır dedi
dedi de dedi

:)

kendine geeeeelll pozitif dedim

:)

bence o da benim gibi şokta
Offf okurken benide ağlattınız :KK43: çok ağlak oldum heleki sizlerden güzel haberler alınca kendi yaşadıklarımız aklıma geliyor daha çok ağlıyorum meğer ne zor Ne yorucu Ne stresli bir 5yıl geçirmişim şimdiki mutluluğumdan bunu anlıyorum

Kızlar pozitif sonuç. Ama değer olarak öğrenemedim. Yeni taşındığım şehirde misafir hastaya kan tahlili yapmıyormuş sağlık ocağı. Devlet hastanesinde sabah kan alıyormuş. Özele gittim. 90 lira para verip sadece pozitif olduğunu öğrenebildim. Öğlenden beri kan için oradan oraya gittik. Çok gerildim :kızgın:

Kızlar pozitif sonuç. Ama değer olarak öğrenemedim. Yeni taşındığım şehirde misafir hastaya kan tahlili yapmıyormuş sağlık ocağı. Devlet hastanesinde sabah kan alıyormuş. Özele gittim. 90 lira para verip sadece pozitif olduğunu öğrenebildim. Öğlenden beri kan için oradan oraya gittik. Çok gerildim :kızgın:
aaaaa çok sevindimmm, biliyordum biliyordummmm :KK200:
ee sonuç çıkınca tahlil kağıdını vermediler mi, orada değer yazmıyor mu

canım ne geriliyorsun tutmuş işte bebişin seninle daha ne olsun :KK71::KK71::KK71::KK71:

yerleşme kanaması bile olduğuna göre senin minnak epey kuruldu içerde :KK73:

Canim cok mutlu oldum seninle ilgili en bastan beri icim rahatti cok guzel bir haber doktorunla gorus igne falan gerekiyorsa vurul bol bol dinlen dikkat et kendine

aaaaa çok sevindimmm, biliyordum biliyordummmm :KK200:
ee sonuç çıkınca tahlil kağıdını vermediler mi, orada değer yazmıyor mu
Sadece pozitif yazıyor canım. Farklı bir sistem kullanıyorlarmış. Tıp merkeziydi gittiğim. Değer görmeyince kan beynime sıçradı zaten. Kızdım. En geç Cuma'ya kadar değer söyleyeceklerini ifade ettiler. Tekrar kan aldı. İzmir e gönderiyorlarmış değer istendiğinde. Ölür müsün öldürür müsün? :sinirli:

Canim cok mutlu oldum seninle ilgili en bastan beri icim rahatti cok guzel bir haber doktorunla gorus igne falan gerekiyorsa vurul bol bol dinlen dikkat et kendine
Çok sağol canım Allah senin de güzel gönlüne göre versin. Okul çok yoğun. Eşim gidecek. Daha eş durumu çıkmadı. Yalnız bir hamilelik geçireceğim :KK43:

X