HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canim. Bunu sabah akşam yiyeceğim. Birer kaşık. ..adet dönemi ve normal hergün devam ediyoruz değil mi?

Caanim cok saol :*

kızlar regl döneminde miktarı azaltın demişti bana veren hemşire, yani regl döneminde bir tatlı kaşığı yerine bir çay kaşığı miktarında yiyin.. eşleriniz de yiyecek unutmayın.. ilk bir kaç gün bağırsaklarınız temizlenecek sonra oh miss

Kizlar, bir fikir verebilor misiniz.lutfen?
Bugunku beta hcg bana biraz dusuk geldi.
5 temmuz sabah 81
7 temmuz sabah 171
10 temmuz aksam 783
12 temmuz sabah 1123
Genelde 48 saatte % 100den fazla artis gosterirken, 36 saatte 783den 1123e cikti. Yani yuzde 43 artis.
Doktor iyi dedi ama bana biraz dusuk geldi

canım kalp atışını dinletmediği iyi olmuş çünkü onun sesini duymak için ultrason cihazı bir ısı sergiliyor ve onun zarar verebildiğini söylemişlerdi bana da.. bebek henüz çok küçük olduğu için önce yolc kesesini görmüşsündür zaten, bebek görünmese de sıkıntı yok kalbi var sonuçta henüz mercimek kadar :)

Kizlar yardim edin. stresten olicem galiba. Pozitif sonucu aldigim ilk gunlerde balkonda otururken sinek ilaci siktik lambaya dogru ama ruzgardan yuzume geldi. O an agrim vardi gidip yikayamadim ama bezle sildim. Bugun de bu tur ilaclarin sikinti verecegini okudum. Bebegime bisi olmus mudur. Cok kotu stres yaptim.nolur bi akil verin

Canım bak burda yazıyor zararı yokmuş.

Tabi sen yine de dikkat et ama şu an kendini de bebeğini de germe canım. Dua et bol bol.

Saol canim ama elimde diil. bebegin etkilenmesi icin asiri derecede maruz kalmak dio ama iste korkuyorum
Canım farelerde deney yapmışlar. Karındaki fare etkilenmiş ama çok aşırı yükleme yapmışlar. Diyor ki insanda bebeğe etki yapması için önce annenin zehirlenmesi gerek. Sen hiç canını üzme. Dua et sadece.

Tesekkurler canim benim. Allahim saglikli hayirli evlat nasip etsin hepimize.

Kızlar opu oldum
39 tane toplanmış, birazcık ağrım var 3 gün rapor verdiler, hala hastanedeyim serumlarım var
Ağlayarak uyandım resmen
Cnm çok geçmiş olsun yumurta çok olunca opu da zor geçiyor. İnş güzel haberler alırsın yumurtaların hepsi güzel güzel döllenir.

evet cnm yaaa biliyorum memorial, acibadem ve bahcecinin labaratuvarlari cok iyi ama benim gelmem simdilik zor gibi. acaba gelsem tedaviye orda baslatsam burda baska doktor yum takibi yapsa opuya tekrar istanbula gelsem olur mu oni düşünüyorum o sekilde yapanlar varmış

canim doktor iyi dediyse sorun yoktur ama bi ihtimal bazen başta ikiz olabiliyormus sonradan ikizlerden birinin gelisimi durunca beta ikiden az katliyormus sonra tekrar düzene giriyormus diye duydum en kötü ihtimal öyle bisey olmus da olabilir

Cnm ndn olmasın mantıklı sadece opu ve transferde gidersin. Doktora bilgilerini yollarsın yada eşin gelemiyorsa sadece sen gel öyle yapanda çok var eşi sadece opu günü geliyor kadın herşeyi tek başına halledebiliyor.

esim tek başıma otel, pansiyon vs de kalmama pek sicak bakmiyor, akrabalar var ama uzun süren tedaviler onlara da yük olmak istemedik o yüzden mecbur rafa kalkti benim istanbul işi... eşimin önümüzdeki bi kac sene icinde hatta belki de bu sene kendi isini kurma düşüncesi var anca o zaman birlikte gideriz ama insallag gerek kalmaz

İnş cnm kendiliğinden gelir mucizen hep dua ediyorum tanıdığım herkese

Kızlar bana orgalutrana 5 gün devam dedi
10 gün enox kan sulandırıcı yazdı
Ağrı kesici ve antibiyotikler yazdı
Ohss risk devam ediyormuş ondan her gün tartıl, 3 litre su iç, her sabah 2 yumurta ye, protein ağırlıklı beslen dedi
Cuma kontrole gidicem bakıcak ultrasonla, sıvı birikmesi vs var mı diye, kan tahlili de isticek sanırım
Bi süre böyle çağırcakmış beni

Biraz kanamam var ama normal dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…