HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Tarifini verir misin canım ben de denemek istiyorum

Gorunmuyor canim

canım yazılar net okunmuyor daha net resim çekme şansın varmı birde se pcos olduğun için mi kullandın sebepsiz infertilitesi olanlarda kullanabiliyormu
Bi sakıncası olacağını sanmıyorum canım, sonuçta osmanlıda saray döneminde çocuğu olmayan herkese bu macunu yedirdiklerine göre, o zamanda pcos neymiş bilinmez :) herkes yiyip yiyip hamile kalıyormuş

Adige_

kızlar tekrar yazıyorum, Ballı bebek tarifi :)

Kababiye tohumu 30 gr
Karabiber tohumu 30 gr
Karanfil tohumu 30 gr
Tarçın tohumu 15 gr
Özerlik tohumu 30 gr
Anason tohumu 30 gr
Havuç tohumu 30 gr
Şalgam tohumu 30 gr
Turp tohumu 30 gr
Sinameki tohumu 30 gr
Günlük tohumu 30 gr
Mesteke tohumu 30 gr
Kereviz tohumu 30 gr
Uduhindi tohumu 30 gr
Haşlanmış çörekotu 18 gr
Acıbadem yağı 10 gr
Isırgan tohumu 30 gr
Ödülkahr tohumu 30gr

tüm bu malzemeler bir kg doğal süzme bala karıştırılarak sabah akşam birer tatlı kaşığı eşle beraber yenecek.. Karışıma metal asla değmeyecek tahta kaşık kullanın.

bu kürü yiyenlerin çocuk sahibi olmak için tüm engellerden vücudu temizlenir deniyor :) Kullanıp hamile kalan çok fazla insan var, siz de araştırın, fatih sultan mehmet macunu diye de geçiyor internette..
İsteyen herkese sağlıklı sıhhatli evlat olsun inşallah :)

allah razı olsun canım zahmet verdim sana tek tek yazmışsın

Günaydın kızlar, dün akşamdan beri kagverengi lekelenmem var ama baya bir var, özellikle kanaması olan arkadaslar sizlerinde böyle kahverengi akıntıylamı başladı sabaha kadar uyuyamadım, hemşireye sordum gece korkmayın dedi ama demesi kolay. Kanamaya çevirmediği sürece korkmayın dedi ama kanamaya çevirme ihtimali yüksekmi böyle giderse, ona bisey demedisabah azaldı ama lekelenmem

Son düzenleme:
Kızlar merhaba 15 yumurta toplanmıştı benden şimdi merkezi aradım hepsi olgun çıkmış hepsi döllenmiş. Cuma günü tekrar arayın gelişimleri hakkında bilgi vereceğiz dediler :)
işte bu süper haber :) insallah hepsi saglikli embriyolar olur :) bu embriyolarla önce ilk bebisi yaparsin sonra da kardes yaparsin :)

canim rahim bebek icin hazirlanirken yer acarken ya da embriyo rahme tutunurken kilcal damarlar catlayip kanama yapabiliyormus o da kahverengi lekelenme yapiyormus ama icine sinmezse doktorunla konus belki kullandığın progesteron ilacinin dozunu arttirir

Canım ya emb tutunma zamanı geçmemişmidir 5.haftanın içindeyim, ilk doktor kont. 17 temmuzda kese ve kalp için gidicem buarada bide mide bulantım ve kusmam var bu iyiye işaretmidir acaba, daha önceki tüp bebeğim boş gebelik olmuştu o yüzden korkularım zirvede tavan yaptı.

canim rahmin devamli olarak genislemeye devam edicek diye biliyorum ama yanlış bisey de söylemek istememem. kahverengi lekelenme 12. haftaya kadar çoğu kiside oluyor duyuyorum

işte bu süper haber :) insallah hepsi saglikli embriyolar olur :) bu embriyolarla önce ilk bebisi yaparsin sonra da kardes yaparsin :)
Sağol tatlım inş Rabbim inş sonunu güzel nasip eder. Bana ımsı yöntemi uygulandı döllenmede bunun etkisi olduğunu düşünüyorum

Sağol tatlım inş Rabbim inş sonunu güzel nasip eder. Bana ımsı yöntemi uygulandı döllenmede bunun etkisi olduğunu düşünüyorum
evet imsinin etkisini gören cok. benim merkezde imsi yok sanirim ondan picsi yapiyorlar ve doktorum picsinin daha iyi oldugunu iddia ediyor adam prof olunca bisey de diyemiyorum ama tekrar denersek bu sefer picsi ile birlikte mikrochip de yapalim diyor

Cnm bana mikrachipte uygulandı söylemeyi unuttum. Birde memorialin laboratuvarı çok iyi bir arkadaşla tanıştım merkezle 2 defa tüp bebek yaptırdı ama transfere bile gidememiş şimdi 5 embriyosu 5. Güne ulaştı transfer olacak. Rabbim iyi doktorlarla iyi merkezlerle karşılaştırsın bizi

Sağol canım. Valla eşime söyledim dün akşam. Çıktı yi elimize alalım çözmeye çalışalım. Denemekte fayda var dedi. Şimdi pc başına geçtim çıktı aldım . Çozmeye calisiyordum. Dedim bi sayfaya bakayım. Yazmışsın. Sağol tsk ederim

Caanim cok saol :*

Kızlar doktordan geldim bugün 6+5teydi. Kalp atışı için gittim kalp atışını ekrandan gösterdi ama dinletmedi bu aşamada zarar veririz dedi ama şöyle bir durum varki bebeği göremedik ve bu 2.doktor buda üstten baktı sıkışık da değildim sorun yok 2 hafta sonra gelirsen bebeği görebiliriz dedi ama sizce bebeği de görmem gerekmezmiydi

Canim telaslanma kalp varsa bebuste vardir cok sevindim

Bence korkmayın çnk bildiğim kadarıyla ancak 8.haftada kalp atışları duyulur ondan önce sadece kese görnür. Allah nasip ettiyse ömür verdiyse bir şey olmaz. Anladım ki hamilelikte rahatlık çok önemli.

Canım kalp atışı için erken değil mi biraz?

Canım kalp atışı varsa nasıl gözükmedi bebek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…