HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

bilemedim şimdi doktorda net bise demedi.rahim dinlendirmeden dolayi 1 ay dondurulmustu benim embriyom.birde bhcg nin yaninda progesteron bakildigini bilmiyordum bana hic bakmadilar sanirim
Benim her tahlilimde e2 ve progesteronuma baktılar.

Ben sadece akşam bir tane cirone jel yapıyorum.ama transferin 4. Günü birtane çatlatma iğnesi olmuştum.doktorum geriden gelen yumurtaları çatlatıp progesteron artışını sağlıyacağız demişti.o yüzden yüksek çıkmış olabilir.

Anladım cnm ben günde 3 progestan kapsül kullanıyordum ama hala çok yüksek değil aralıklı proluton ampül yapacağım demek ki.Sen hiç bi daha bhcg gönderdin mi?4000 den sonra

Anladım cnm ben günde 3 progestan kapsül kullanıyordum ama hala çok yüksek değil aralıklı proluton ampül yapacağım demek ki.Sen hiç bi daha bhcg gönderdin mi?4000 den sonra
Yok canım yaptırmadım.yaptırmak istiyorum ama eşim iki günde katlamayacak takacaksın diyor.o yüzden yaptırmayacağım.ayın 17 de kalp atışına gideceğim.bugün 5 hafta 6 günlük oldum.sen kaç haftalıksın

Evet cnm zaten 2ye katlanmıyo artık benim salı 4000 di cumartesi 12000 olmuş.. bugün 6+1 cnm.Kalp sesi için normalde randevum çarşamba ama bu acil muayenesinde dün dr hafiften kalp atımı görüyorum dedi dinlenecek gibi değildi çarşamba duymaya gidicem inşallah.

Hadi inşallah canım.sorunsuz duyarsın kalp sesinide.benim cumaydı aslında dr uygun değilmiş pazartesiye kaldı.geç olsun güç olmasın.habersiz bırakma iyi haberlerini bekliyorum.

Hadi inşallah canım.sorunsuz duyarsın kalp sesinide.benim cumaydı aslında dr uygun değilmiş pazartesiye kaldı.geç olsun güç olmasın.habersiz bırakma iyi haberlerini bekliyorum.

İnşallah cnm hayırlısıyla hepimiz sağlıklı hayırlı evlatlara kavuşuruz.Haberleşelim inşallah,kendine iyi bak

Cnn artik katlanmiyor mu degerlerimiz anlamadim ben 10 gun once 4000 idi bugun 24 bin bana dusuk geldi sanki. 2 ye katlayarak drvam etseydi 120 binlrde olurdu ndddn 24 bin normalmi acaba bu

Kizlar yeni geldim eve kanamam baya cok bebegimi ve kalp atisinida duydum cok duygulandim kanama nerden gelio bilmioz dediler beynimde simsekler cakti resmen. Hergun progestan igne oluyordum. Bugun ekstra prolutan da vuruldum agie gelir ki acaba yaa. Bu kanama nerden cikti

Cnn artik katlanmiyor mu degerlerimiz anlamadim ben 10 gun once 4000 idi bugun 24 bin bana dusuk geldi sanki. 2 ye katlayarak drvam etseydi 120 binlrde olurdu ndddn 24 bin normalmi acaba bu
Normal canım değer 6000 geçince iki ye katlama süresi 94 saati buluyomuş.

Geçmiş olsun cnm artık b hcg değerlerimiz 3-4 günde bir ikiye katlanacak,katlanma hızı azalacak normal bu.Bhcg nin takipte yeri çok kalmadı artık.kese ile bebeğin boyutlarıyla takip edilecek.Gözün aydın kalp sesini duymuşsun!Kanama beni 1 haftadır çok zorladı en son 2.prolutondan sonra azaldı.Kalp atışı duyulduktan sonra düşük ihtimali bayağı azalıyor biraz ferah olmaya çalış.Ben çok yapamadım gerçi:)

Kanama için geçmiş olsun canım.kalp atışı için gözün aydın.darısı başımıza inşallah.

Cok sagolun kizlar kanama cok kotu bisiy insallah sorun olusturmaz icim.rahatladi.sayesinizde sagolun var olun..darisi sizlerin kalp.sizleriminduymaya insallah
Normal canım değer 6000 geçince iki ye katlama süresi 94 saati buluyomuş.

Kanama için geçmiş olsun canım.kalp atışı için gözün aydın.darısı başımıza inşallah.

Cok sagolun kizlar kanama cok kotu bisiy insallah sorun olusturmaz icim.rahatladi.sayesinizde sagolun var olun..darisi sizlerin kalp.sizleriminduymaya insallah
Canım çok geçmiş olsun. Kanama bebekten değilmiş bak. İçini ferah tut. Bebeğini emzirdiğin günleri hayal et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…