HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ben tedaviye başladığım gün bana tedavi süresince cinsel ilişki yasak dediler. Opu günü eşimde örnek verdi,o günden 2 gün önce boşalmasını istediler,konunun benimle alakası olmadan :) ve biz haaaaaala ilişkiye falan girmiyoruz,bende mi sorun var acaba ?

Kızlar merhaba ben tüp yapmadım ama 3 denemeden sonra bu ay kendim ovulasyon testi ile deneyim dedim. ovulasyon pikinden yani transferden 7 gün sonra gibi düşünmek lazım test sonucum ekteki gibi yorumlarınız ne olur acaba

Eklentiler

• IMG_1768.JPG
    64,1 KB · Görüntüleme: 65
Girsene kız özlemedin mi kocişi
Ben bitsin opu falan affetmicem

Canım bizde girmiyoruz ben korkuyorum bizim merkez bişey demedi bu konuda ama ben burda bazı merkezlerin 12.haftaya kadar yasakladığını okumuştum bu kadar dişimizi sıktık 6 hafta daha sıkarız diyorum

Bizede 2 ay yasak duruma göre uzayada bilir bizim için pek sıkıntı yokta adamlar zorlanıcak valla benimki şimdiden sinyalleri veriyor :)))

Aynen cnm ben transferi yaptirali 9 gün oldu tedavinin başından buyana yemedigim iğne ilaç kalmadı halada devam ediyor iğnelerim birde yakıyor anlatamam hem kalçadan hem göbekten kevgire döndüm valla erkekler bı sperm veriyor sonrası ohhh mis onlar icin bizde öyle mi bolca hormon alıyorsun ignelerle sonra opu geliyor düzünelerce yumurta toplanıyor 1 hafta acısını çekiyorsun sonrasında kimildayamiyorsun açıdan sonra ohss ile ugrasiyon dünya kadar tahlil yapıyorlar git gel çabası transfer günün geliyor sonrada 12 gün gün sayiyosun tuttuğu tutmadığı bir sürü gelgitler yaşıyorsun psikoloji denen bişey kalmıyor zaten bu süreçte bencede siksinlar dişlerini cnm

Günaydın, şuan silik ikinci çizgiyle pozitif gözüküyor bence git bugün bi kan tahlili yaptır için rahatlasın. Hayırlı olsun deriz inşallah sanada

Kızlar günaydın. Bugün transferin 6. Günü ve ben dün idrar testi yaptım silik 2. Çizgi çıktı bu sabah yine yaptım ikinci çizgi hiç çıkmadı. Kafam karıştı böyle bir şey yaşayan var mı? Yarın kan testi yaptıracağım bu gidişle ama bir yandan korkuyorum

H Hope01 günaydın arkadaşım.nasıl oldun hiç sesin çıkmıyor.dün muayne oldun mu kanaman durmuş mu

Günaydın arkadaşım..Kanamam devam ediyordu dün gittim hastaneye yatış önerdiler de ben evde yatmak istedim.Dün 2.proluton iğneyi de yaptılar bugün biraz azalmış gibi kanama.Bu arada dün vajinal bakan dr çok minik de olsa kalp atışı görünüyo dedi,buna çok sevindim.süreç biraz zorlayacak gibi görünüyor.Hayırlısı olsun.Hafif mide bulantılarım da başladı.Seni sormalı,sen nasılsın?

Geçmiş olsun canım.ne mutlu kalp atışınıda duymuşsun.benim başından beri kanamam yoktu zaten.17 temmuzu bekliyorum kalp atışı için.peki acilde hcg ve progesteron testi yapmıyorlar mı sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…