HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Devrem gecmiş olsun çok şükür ki bebeği görüp kalp atışını duymuşsun inşallah 8 ay daha Hiçbir kanaman olmaz stres yapma ama dinlen bolca

Gecmis olsun canim insallah bu son olur.

Adige_ selam canım, iyiyim valla haftasonu diye epey gezdik yoruldum şimdi geldm eve.. hamilelikten beri tavuk gibi oldum zaten saat 10 diyince uyuyakalıyorum sürekli uyukluyorum hemencecik pilim bitiverio.. ayy yarın pazartesi.. özellkle iş yerinde mesai bitmek bilmiyo sürekli kafam masada uyukluyorum.. yatar koltuk alıp koycam odaya o olcak

Sende ne var ne yok? Regl ne durumda bitti mi ağrıların?

Gez gez ama dikkat et. Ben bitti regl. Ağrılı bitti çok şükür. 2 ay Relax takilacagm bakalım. .. bende dışarda idim bugün açık hava iyi geliyor ... sende çok yorma .kendini. canım. Bi değişiklik hissediyor musun

Aynen dikkat etmek lazım.. yatarken istediğim pozisyonda yatmak zor oluyor canım karnımın içinde bişey olduğunu ve tam olarak yerini hissediyorum. Oranın üzerine uzun süre yatarsam kasığım batıyor hemen şeklimi düzeltiyorum.. yavaş yavaş hissettiriyor kendini.. ha bi de geceleri çişe kalkmaktan uyku muyku kalmadı paso işiyorum

Minesuu kuzuum geçmiş olsun bak kalp atışını görmüşsün şükret.. her kanama rahimden değildir canım bebeğin iyi olduğu sürece problem yok.. umarım bir daha olmaz.. mart annem benim içini ferah tut :)

Günaydın kızlar 11de kese görmek için randevum var çıktık yola dehşet heyecanlıyım ama aynı zamanda sanki içimde hiç birşey yokmuş gibi ilk defa bugün böyle hissediyorum çok korkuyorum dua edin bizim için Hayırlısıyla kesemizi görelim

Çok gariptir daha minicik birşey ama bende tam olarak yerini biliyorum.o nokta biraz sert ve üzerine yattığımda ya da gerneme hareketi yaptığımda ağrıyor.bende mi terslik var diyordum sizi duyunca rahatladım.

kızlar selam bugün yumurta kontrolüm vardı geçen pazartesi iğnelere başladım sol tarafta 9 adet 18 mm sağ tarafta 10 adet ortama 14 mm olmuş yumurtalarım çarşambaya kadar kullanmaya devam edeceğim tekrar kontrol var sizce nasıl?

günaydın arkadaşlar
çarşamba 12:30 da opu olacağım, bu gece 1 de lucrin vuracağım
doktor ohss riski var diye ovitrelle değil lucrin vurduracak bana, netten azcık okudum ama bu da yumurta çatlatma önleyici vs diye geçiyo ya
çok takıntılı biri olarak kafaya takmak üzereyim
benim gibi ohss riskli olan kızlar siz ovitrelle mi vuruldunuz, lucrin vurulan var mı?

Ovitrelle yumurtanın kendiliğinden çatlâmasını önlemek için.doktorun tedbiri önden almış bence.çünkü ovitrelle vurursan e2 nin dahada yükseleceği için ohss kaçınılnimaz olacak.o yüzden öyle yapıyordur.

cnm merhaba bende akşam 11:45 de lucrin vuruldum salı günü 10:30 da opu var.
sanırım ohss rsikı olana bu ilacı tavsiye ediyorlar

cnm gayet güzel E2 en son kaç çıktı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…