HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Cnm salı günü opu var E2 4388 çıktı doktor gayet iyi dedi. Ama ben bugün kendimi kötü hissediyorum nefes darlığı var inş opuyu kolay atlatırım
Benim de muhtemelen Çarşamba opu olacak, yarın belli olacak
hayırlısıyla atlatırız inşallah canım benim
Sen dikkat et kendine, başka belirti hissedersen doktoru ara

Benim de muhtemelen Çarşamba opu olacak, yarın belli olacak
hayırlısıyla atlatırız inşallah canım benim
Sen dikkat et kendine, başka belirti hissedersen doktoru ara
Başka belirti yok cnm şimdiden bir heyecan sardı hakkımızda hayırlısı olsun. . Seninle hemen hemen aynıyız transfer ne zaman olacak onu sormadım

Başka belirti yok cnm şimdiden bir heyecan sardı hakkımızda hayırlısı olsun. . Seninle hemen hemen aynıyız transfer ne zaman olacak onu sormadım
Benim doktor ilaçlarla etkilendi vücudun o yüzden onun etkisi geçmesi için bi adet olmanı beklicez, ondan sonraki 2. Adetinde başlıcaz demişti
Eylül ortasına denk gelir diye düşünüyorum ama bakalım
Çatlatma iğnesini bu gece mi vuracaksın?
Opu öğlen mi olcak, neler önerdi?

Cnm msj gelicek çat iğnesi ve opu saati hakkında öneride bulunmadı doktor ben bol bol su içiyorum o kadar

Mrb kizlar araniza yeni katiliyorum. 19 haziran da transferim oldu. Cok sukur pozitifi gorduk. Simdi de kese ve kalp atisi icin beklemedeyiz...allahin izniyle insallah onu da goruruz ve duyariz...

Geçmiş olsun canım.ne mutlu kalp atışınıda duymuşsun.benim başından beri kanamam yoktu zaten.17 temmuzu bekliyorum kalp atışı için.peki acilde hcg ve progesteron testi yapmıyorlar mı sana.

İlk gittiğimde bakmışları cnm hcg:4000 progesteron:27 çıkmıştı artık kese ile takip ediliyo b hcg nin çok bi anlamı yok gibi ama dün ben yine de istedim 12000 çıktı

Kizlar kanamam var acile geldik cok korkuyorum bi anda basladi bana dua edin

Geçmiş olsun cnm ben de biliyosundur 1 haftadır kanamayla boğuşuyorum 3-5 kez gitmişimdir 1 hafta içinde.Sanırım bu haftalarda risk yüksek.Yatıp progesteronu yapıp beklemek dışında çok bi şey gelmiyo elimizden inşaşlah ciddi bi durum değildir.Allah yardımcın olsun

kizlar birde keseyi görünce estrofem tablet kullanmayi biraktim ben crinone jele devam ediyorum ama.sizlerden estrofem kullanan varmi hala

İlk gittiğimde bakmışları cnm hcg:4000 progesteron:27 çıkmıştı artık kese ile takip ediliyo b hcg nin çok bi anlamı yok gibi ama dün ben yine de istedim 12000 çıktı
benim değerim 4087 iken progesteronum >60 olarak çıkmıştı.sanırım senin kanaman o yüzden oluyor.en kısa zamanda geçer inşallah canım

Taze transferde oldum ben.hiç estrofem kullanmadım.sanırım dondurulmuşlar kullanıyor.
bilemedim şimdi doktorda net bise demedi.rahim dinlendirmeden dolayi 1 ay dondurulmustu benim embriyom.birde bhcg nin yaninda progesteron bakildigini bilmiyordum bana hic bakmadilar sanirim

benim değerim 4087 iken progesteronum >60 olarak çıkmıştı.sanırım senin kanaman o yüzden oluyor.en kısa zamanda geçer inşallah canım

Olabilir belki de cnm ama acildeki dr canlı gebelik için >15 yeterli demişti ben de demek benimki normal demiştim.Ama hakikaten proluton depo kesiyo kanamayı son güne doğru tekrar oluyo.Sen hangi ilaçlarla bu seviyeye çıktı?iğne mi,progestan kapsül mü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…