HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar hormonlara şimdi bakabildim E2 6000 çıkmış benim yaaa
Dün 6. Günümdü
Doktor sıkıntı yok dedi ama kafama takıldı benim

Canım sanırım donduracağı için sıkıntı yok demiş.yoksa değerin çok yüksek ohss olmazsın umarım.En az 30 yumurta olur gibi.

Benim de 7. Günde 4000 küsurdu canım. Karnım şişmişti ama geçti opudan birkaç gün sonra. Bol su iç sıkıntı olmaz.

Zaten çok takıntılı biriyim iyice taktım kafaya
Tamam yüklekliğini bekliyoduk rezerv çok bilşyoduk ama 6000 de nedir yaa
Bi de tüm yumurtalar aynı büyüklüklerde de değil, biri 18 biri 16.. 14 ler 12 ler 9 lar 7 ler var
Diğerleri büyümez de, büyükler çok büyüdü diye apar topar opu yaparlar az yumurta kalır diye salak salak endişeleniyorum
Ohss den zaten acayip korkuyom

Kızlar hormonlara şimdi bakabildim E2 6000 çıkmış benim yaaa
Dün 6. Günümdü
Doktor sıkıntı yok dedi ama kafama takıldı benim
Cnm ben 9. Günümdeyim ve değerim 1.800 küsürlerde değerin çok yüksek ohss riskin inş kolaylıkla atlatırsın. Kaç dozunda kullanıyordun ilaçlarını doktor dozunu düşürdü mü?

Bi de tüm yumurtalar aynı büyüklüklerde de değil, biri 18 biri 16.. 14 ler 12 ler 9 lar 7 ler var
Diğerleri büyümez de, büyükler çok büyüdü diye apar topar opu yaparlar az yumurta kalır diye salak salak endişeleniyorum
Korkma canım yumurtaların dondurulması senin ohss olmanı engellemek için zaten.Benim 40 dan fazla yumurtam vardı 32 tanesi olgundu onların 22si döllenebildi.E2 mi bilmiyordum bile ama ohss geçiriyordum.O kadar fazla yumurtanın hepsinin olgun olması beklenemez zaten sanki.İçini ferah tut canım.

İçini ferah tut

İçini ferah tut canım. 30 ununda büyüklüğünün aynıya yakın olmasını bekleme zaten. 12 toplandı benden, embriyolog 5 i donsa yeter dedi. 30 dan hayli hayli çıkar.

Cnm ben 9. Günümdeyim ve değerim 1.800 küsürlerde değerin çok yüksek ohss riskin inş kolaylıkla atlatırsın. Kaç dozunda kullanıyordun ilaçlarını doktor dozunu düşürdü mü?
150 kullanıyodum başından beri puregonu, bu akşamdan beri 125 le devam edicem
Yani 150 doz 5 iğne ile bu hale geldim o_O

Korkma canım yumurtaların dondurulması senin ohss olmanı engellemek için zaten.Benim 40 dan fazla yumurtam vardı 32 tanesi olgundu onların 22si döllenebildi.E2 mi bilmiyordum bile ama ohss geçiriyordum.O kadar fazla yumurtanın hepsinin olgun olması beklenemez zaten sanki.İçini ferah tut canım.

İçini ferah tut canım. 30 ununda büyüklüğünün aynıya yakın olmasını bekleme zaten. 12 toplandı benden, embriyolog 5 i donsa yeter dedi. 30 dan hayli hayli çıkar.

Teşekkür ederim kızlar, olumlu düşünmeye devam edicem
Ptesi kontrol yine, muhtemelen Çarşamba toplayabiliriz dedi
Hayırlısı olur inşallah

Bu arada opu öncesi eşlerin cinsel perhiz süresi 3 mü 4 gün mü olmalı acaba

Teşekkür ederim kızlar, olumlu düşünmeye devam edicem
Ptesi kontrol yine, muhtemelen Çarşamba toplayabiliriz dedi
Hayırlısı olur inşallah

Bu arada opu öncesi eşlerin cinsel perhiz süresi 3 mü 4 gün mü olmalı acaba
3 ile 7 arası canım. 3 idealmiş.

Kizlar ben persembe hsg cekilmistim bugun dayanamadim attim kendimi denize 2 saat kalmisim farketmedim birsey olmaz demi ya

X