HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Cnm senin demi kahve lekelenmen var benim de dun birazda geldi. Bugunde biraz daha gelmis fazla normaldir umarim
Bu haftalarda normal cnm cnm kirmiziya donmedigi surece sorun yok ama doktor bana onlem amacli progestan kapsul vajinadan kullan dedi 3 kez ama ben 2 kez kullaniyorum kullandigim gece kesildi lekelenmem. Zazari yok kullan dedi

Kızlar bi dua var 4444 kere Perşembe'yi cumaya bağlayan gece eşinle okuyorsun. Biz eşimle ikiye böldük. Ama erken başlayın uzun sürüyor.
Ve Zekeriyya iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn.
Meal: Hz Zekeriya, Rabbine şöyle nida etmişti:"Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın"(Enbiya 89.ayet) anlamını bilerek okuyun diye yazdım.

Preseed diye bi jel duyan. Kullanan. Faydalı olduğunu düşünen var mı kızlar. Gebe kalmaya yardimci vajinal jelmış? Yoksa fasa fiso bi jel mi?
Canım ben kullandım 3 ay faydasını görmedim ama kullanıp hamile kalanlar da vardı .Denemek te fayda var belki vesile olur

Anladım canım. Ne bileyim. Nette gördüm. Doktor demeden bi se olur mu acaba. Aman ne yapacağımızı şaşırdık resmen ehehe. ..
Bende burda görmüştüm baya ilerlemiş bir konuydu hamile kalan çok diyorlardı önce niyetlendim sonra burda bir yorum vardı kalitesiz spermlerin de içeri geçişine izin verdiği için sağlıksız hamilelik ihtimali daha yüksek diyordu vazgeçmiştim bende

Yaaa oylemiymis..valla araştırmacı olduk resmen. Anladım canım... Sağol.

günaydın
kontolden geldim şimdi.. tedavimin 6. günü bugün
benim yumurtalar almış başını gitmiş.. 18 mm lik var 16 lık var.. tam sayı söylemedi doktor yanıltıcı olur dedi ama ben not defterindekileri saymaya çalıştım 27 saydım
çok hızlı gelişmişler ama zaten belliydi baştan söylemişlerdi
orgalutrana başladım, puregonu da bugün yine 150 doz yarından sonra 125 e düşürdü
e2 4000 den fazla çıkmış sanırım tam sonuç belli değil ama labratuar 4000den fazla çıktı o sebeple başka bir aletten daha geçircez daha garanti sonuç olcak dedi
ohss olayını sordum doktora, ohss olmaman için zaten hepsini dondurucaz korma dedi

ptesi tekrar kontrol, muhtemelen çarşamba toplanır dedi, en geç cuma dedi
bu kadar hızlı beklemiyodum değişik hislerdeyim
hormonlar manyaklaştırdı zaten, kan alırken canımı çok yaktı hemşire oturdum ağladım 2 saat
normalde acıya dayanıklıyımdır yani bi de

Hormonlar ele geçirmiş seni canım. 27 ... bayagi yumurta var. Benim 10 toplanmıştı.... Hadi inşallah iyi sonuçlar alırsın.

Yaşadıklarımı aynen yaşıyorsun Tek fark benim 12 tane toplandı opuda. Bugün haber bekliyorum kaçı sağlam kaldı diye. İnşallah sağlıklı bebişlerimiz olur.

Yarın 6. gün oluyo sanırım dimiiiii yapsam mı acaba? erken gebelik testi yapmam lazım di mi, anamm çarpıntı başladı .En iyisi test gününü beklemek sanırım.
Ben dün yaptım 6. Günümdü hem idrarda pozitifi gördüm hem kanda 45.6 çıktı degerim
Mrb'lar arkadaşlar yer gök duayla transfer gününe kadar namazlarımi aksatmadim kıldım arkasından 1000 ya Latif 100 tane salavat-i Fatih okudum çok şükür rabbim dualarimi kabul etti

D Derya0666 Ben cesaret edemiyorum ya,kan testi gününe kadar bekliycem.İdrar testleri kabusum oldu zaten.Donmuş transferde biraz daha beklemek gerekiyomuş sanırım.
Benim içinde kolay olmadı ilk kan testi yaptırdım mrkima yenik düşüp negatif te çıkabilir daha erken düşüncesiyle gittim ama mrkim beklememe müsaade etmedi hiç değilse kafam rahat olsun istedim bi nebze dr gebelik var diyince hıçkıra hıçkıra ağladım sevincinden iki gün oldu kan testi yaptirali bugün tekrar gidip kan vericem değerde yükselme varmı diye

Canım estrofem iğne mi ilaç mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…