HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Gözü aydın canım. Kaçıncı deneme. Kaç yıllık evlilik. Yaş kaç. Rutin sorular işte

Yaa
Aşırı kalabalık hastane hala bekliyorum canım.. burayı hiç böyle görmemiştm ben
Zaten yogun. Zaten kalabalık. Diğer doktor da bi yere gidip geldi ise hastalar bırikmıştır. Bu arada bizim doktorumuz rahatsız sanırım Mr falan çekiniyor sormadım ama. Fizik tedaviye gidiyor. Bi de gözlük çerçevelerini değiştirmiş. Leoparli

Geçenlerde bi kolunu kırmıştı acaba onun için mi? Gözlüğüne dikkat etmedim valla, her haliyle dinamik cıvıl cıvıl.. yine pek espritüeldi, kesenize bereket dedi girdik içeri çok şükür gördük keseyi canım.. darısı isteyen herkese inşallah.. Allahım korusun sağlıklıca gelişsin yavrularımız.. 20 temmuzda kalp atışı için gitcez bakalım

Ayyy çok sevindim canım darısı benim ve diğer arkadaşların başına.

Canimmmm cok sevindimmmmm... darisi kalp atislarina..

Tek kesemi göründü?

Ohh hayırlı olsun canım Allah kalp atılarını duymayıda nasip etsin heyecanlı süreçler bunlar darısı bizlerin başına inşallah.. transferin ayın kaçında olmuştu senin? Birde vajinal mi baktı karındanmı baktı? Pazartesi'de biz gideceğiz kese görmeye öleceğim heyecandan

Ya
Yaaaa süper hayırlı olsun sevindim canım. . Esin Dr görebiliyor . Giriyor mu odaya

Tek kese mi canım. Hadi gözün aydın olsun maşallah. Vajina ultrason değil Mİ.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…