HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

jeliboni çok tebrik ederim canım benim, maşallah
Teşekkürler canım darısı isteyen herkesin başına :)
Canimmmm cok sevindimmmmm... darisi kalp atislarina..

Tek kesemi göründü?
amin canım, evet tek kese göründü.. tek olsun sağlıklı olsun bizim olsun :)

amin canım evet vajinal ultrasonla baktı.. transferim 20 haziranda olmuştu, bugün 17.günümdü yani.. pazartesi git güzelce gör keseni inşallah :) :)

Ya

Yaaaa süper hayırlı olsun sevindim canım. . Esin Dr görebiliyor . Giriyor mu odaya

yok canım alttan bakıldığı için eş giremiyor.. karından bakıldığı zaman eşleri içeri alıyorlarmış vajinal bakıldığında sokmuyorlar içeri kimseyi.. Eşim fotoğraf görmekle yetindi :) tek kese canım :)

senin embriyolardan haber var mı canım
Şimdi aradılar canım. 6 tane kalmış 5. Güne gelen. Onların da 2 si 2. Kaliteymiş. 4 ü de iyi kalitede dedi. 1. Kalite demedi. 6 tane donacakmış yani. Moralim bozuldu 4 tane için 1. Kalite mi diye sorduğumda niye evet demedi de iyi kalitede dedi acaba?

@
canim nicim moralini bozuyorsun?
Bu bomba gibi haber... 6 tane embrion 5. güne gitmis.. daha ne olsun canikom??? Kiminin embriosu o güne gitmiyor bile.. demek donabilcek kalitedi.. ayrica 1. / 2. kaliteye niye takiliyorsun? Allah o dediktne sonra ne önemi var. Bunun? O ol demezse 1. kalitede olsa bile embrion tutmaz.... OL DERSE en kötü kalitedeki 2. gün embriosu bile tutar.. bence sükür namazi kilmalisin.. 5. güne giden 6 embrion var.. herkese nasip olmaz...

Tabiiki ayni düsünüyorum 1 olsun bizimle olsun.. ama seninki belki süpriz yapabilir 2. kese haftaya görülebilir... bilmem icimden öyle bisey gectide.. Allah bilir hayirlisi...

PembeHelvam esomesom kizlar napiyosunuz neler yaptiniz ses yok hamile kalanlar kacip gitti buradan esopare naptin ikici opu ne zaman senin?birde doktorunmu dedi iki kere opu yapalim diye

Aman adanalımmm canım adanalımmm :)
Ben adet olunca gidicem kuzum,daha olmadım,o zaman başlıcaz inşallah. Evet doktorum kendisi aradı ve böyle böyle embriyolar var,benim fikrim havuz,artık vücudunu tanıyorum iğnelere tedaviye ne cevap vereceğini biliyorum, elimizde seçebileceğimiz çok daha fazla ve kaliteli embriyolar yapabiliriz dedi. Ben de samimiyetine inandığım için kabul ettim biliyosunuz işte.

bence çok iyi durum canım, 5. güne gitmesi bence harika bir şey
hiç moralini bozma, 4 tane iyi kalite demiş bak, maşallah
bundan sonra moralini yüksek tut, bebişler seni bekleyecek, darısı başıma

eylül de mi olacak senin de transfer

Maşallah masallah

Moral oluyorsun bana hep Allah razı olsun senden. Senin bilgine de güveniyorum. Rabbim seni de arkadaşları da evlatlarına bağışlasın.

amin canım evet vajinal ultrasonla baktı.. transferim 20 haziranda olmuştu, bugün 17.günümdü yani.. pazartesi git güzelce gör keseni inşallah :) :)
[/QUOTE]
Jeliboni hayırlı olsun allah kucagınıza almayı nasip etsin inşallah, aynı gün transferlerimiz olmuş ben henüz doktora gitmedim, size doktor kaç haftalık oldugunuzu soyledi acaba

Çok sağol canım inşallah gönlümüzce olur, desteğin için sağol Canım adete bağlı. Ya ağustos sonu ya eylül sonu. Transfer bayrama denk gelecek olursa eylül dedi doktor.opudan sonra adet erken gelir dedi doktor. Dondurma yapan için geçerli tabi bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…