HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Karından hiç bakayım bile demedi.direk vajinal muayneye alayım sizi dedi.benide 10 gün sonraya çağırdı cumaya geldi doktorun hasta almadığı günmüş öyle olınca sekreteri pazartesiye randevu verdi oda 12. Gün yapıyor.ama şimdidem umudumu yitirdim.herkezin değerleri çok yüksek.

cnm benim kanamam azaldı diye biraz umutlanmıştım bhcg düşük müymüş ki?diğer insanların kaç ki?Daha bi şey yokken üzmeyelim kendimizi ya.İyi olur inşallah :dua:

cnm benim kanamam azaldı diye biraz umutlanmıştım bhcg düşük müymüş ki?diğer insanların kaç ki?Daha bi şey yokken üzmeyelim kendimizi ya.İyi olur inşallah :dua:
İyi olur inşallah canım.forumda bakıyorum da 10 binler 20 binler var.onları görünce göçtüm resmen

İyi olur inşallah canım.forumda bakıyorum da 10 binler 20 binler var.onları görünce göçtüm resmen
Ben en son cumartesi ölçtürdüm cumartesi de transferin 17.günüydü 2200 çıktı ve 4 gün önce 700dü katlamamış yani hem buradaki doktor hemde tüp bebek merkezindeki hemşire kese göründükten sonra gelişim kese ile değerlendiriliyor B hcg ile değil dediler sonucun Normal bir sıkıntı yok dediler bence senin de öyle canım içini ferah tut bebişi de strese sokma annesi :KK39:

Ben en son cumartesi ölçtürdüm cumartesi de transferin 17.günüydü 2200 çıktı ve 4 gün önce 700dü katlamamış yani hem buradaki doktor hemde tüp bebek merkezindeki hemşire kese göründükten sonra gelişim kese ile değerlendiriliyor B hcg ile değil dediler sonucun Normal bir sıkıntı yok dediler bence senin de öyle canım içini ferah tut bebişi de strese sokma annesi :KK39:
Keseyi gördün mü canım sen.

Evet canım gördük keseyi ama yolk sac olayını bilmiyordum onu sormadım doktor da söylemedi sen gördünmü
Kesede yolk saç ta görünüyor dedi dr.peki senin embriyon kaçıncı gün embriyosuydu.benim ikinci gün iki embriyo transfer edilmişti biri 2 diğeri 4 hücreli.belkide o yüzden değerim düşüktür diyorum ama bilemedim.

Kesede yolk saç ta görünüyor dedi dr.peki senin embriyon kaçıncı gün embriyosuydu.benim ikinci gün iki embriyo transfer edilmişti biri 2 diğeri 4 hücreli.belkide o yüzden değerim düşüktür diyorum ama bilemedim.
Benim 5.gün embriyosuydu bu durumda benim senden çok panik yapmam lazım ama her iki doktor da herşey yolunda hiç sıkıntı yok dedi bından sonra önemli olan kese sonrada embriyo büyüklüğü ağırlığı olacak B hcg herkeste farklı çıkıyor benimle aynı gün transfer yaptıran arkadaşın 9.gün 104 çıktı benim 207 ama onun ikiz oldu benim tek hiç belli olmuyor yani

Preseed diye bi jel duyan. Kullanan. Faydalı olduğunu düşünen var mı kızlar. Gebe kalmaya yardimci vajinal jelmış? Yoksa fasa fiso bi jel mi?

X