HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Merhaba cnm benim de aynı gün aynı değer çıkmıştı doktorum iyi demişti.Benim kanamam olduğu için baktırmak istemiştik düştü mü değer diye yoksa kese takibi yapılıyo bhcg den ziyade.Bhcg de haftaya göre normalmiş.Yolc sac gözüküyodu az az galiba.Keseyi ölçmüştü 9 mm demişti.Kanama vs yoksa merak etme.

Canim sen nasilsin? Kanama ne durumda?

D drunkenduck huuuu hatunnnn nerelerdesin? Hamis olup kactin piyasadan keseleri gördünnmüüüüüüüüüü ...
Banka bende hiç hal bırakmıyor yazdıklarınızı okuyorum ama keseler değil de kese oldu benimki kuzum 1 tane olsun hayırlı sağlıklı olsun da önemli olan o. Kalp atışlarına da17 temmuz haftasında çağırdı ama ben Çarşamba gidicem sen ne zaman gidiceksin

izmirie canim keseyi gördünüz mü?
Evet canım dün gördük.5+3 günlükken.bir sürü kan testide istemişlerdi içinde hcg de vardı sekreter kodlamayı unutunca bakılmamış bende bugün baktırdım.değerim 4087 çıkmış merkezim normal olduğunu 17 temmuzda kalp atışına gelmemi söyledi.ama değerim bana az geldi.kendimi helak ettim.

Kanamam yok ama değer çok az geldi bana.ağlamaktan helak oldum.17 de kalp atışına çağırdılar.seni ne zamana çağırdılar.bidaha kan tahlili vermeyi düşünüyormusun

Kanamam yok ama değer çok az geldi bana.ağlamaktan helak oldum.17 de kalp atışına çağırdılar.seni ne zamana çağırdılar.bidaha kan tahlili vermeyi düşünüyormusun

Cnm boşuna üzülüyosun ya.B hcg arttıkça katlanma süresi uzuyomuş bir de çok değişkenlik gösteren bi test bhcg.Kese gözüktükten 10 gün sonraya kalp atışları için çağırdı haftaya çarşamba filan.Senin kese karından gözüktü mü?

Benim bugün kanamam azaldı biraz boşuna hastanelerde dolaşıp arttırmak istemedim cumartesi proluton tekrar yapılacak onun için gidebilirim belki o gün baktırabilirim keseye veya bhcg ye emin değilim.

Karından hiç bakayım bile demedi.direk vajinal muayneye alayım sizi dedi.benide 10 gün sonraya çağırdı cumaya geldi doktorun hasta almadığı günmüş öyle olınca sekreteri pazartesiye randevu verdi oda 12. Gün yapıyor.ama şimdidem umudumu yitirdim.herkezin değerleri çok yüksek.

Canim benim yumurta oluyordu heray bende cunku adet oluyordum hissediyordum yani

Yok canim uzun protokol olmadi ama havuz yaptik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…