HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Slm kizlar ben bugun doktora gittim bi yandan sevindim bi yandan uzuldum gittim ultrasonda 5 yumurta goruldu ve bende rahim disinda miyom vardi onda buyume olmus o canimi sıktı doktorum onumuzde uzun bir yol var dedi rezerve az olunca havuz yapacagiz once dogum kontrol hapiyla basladik 20 nde tekrar gidecem lucrin igne uracaklar ve o gun ignelere baslayip yumurtalar toplanacak iki kere opu olacak embriyolar dondurulacak ve ben ameliyat olacam 3 ay bekleyip o sekilde transfer olacam hakkimda hayirlisi bu sekilde olacagi hic aklima gelmemisti ben yine topigi takip etmeye devam edecem hamile haberlerinizi duydukca mutlu olacam
cnm hayirlisi olsun insaallah yaaa b3nim rezervimde dusuk acaba banadami oyle yapicak yaaa ama bana oyle birsey demedi hatta kadin hesaplama yaparken doktor havuz yontemi dedimi diye sordu bende hayir dedim ona gore hesapladi

cnm hayirlisi olsun insaallah yaaa b3nim rezervimde dusuk acaba banadami oyle yapicak yaaa ama bana oyle birsey demedi hatta kadin hesaplama yaparken doktor havuz yontemi dedimi diye sordu bende hayir dedim ona gore hesapladi
Amin canim amh kac senin ve ultrasonda kactane gordu folikul ben subatta gitmistim bana vitamin ve ilac tedavisi verdi 3 ay kullanmami soylemisti

Amin canim amh kac senin ve ultrasonda kactane gordu folikul ben subatta gitmistim bana vitamin ve ilac tedavisi verdi 3 ay kullanmami soylemisti
cnm ben daha 11 indr adet olucam 12 sinde gidicem amh 0.34 benim 6 7 8 degisiyor her ay folikul sayim ama sanirim 5 yumurtaylada yapiyorlar diye dusunuyorum ama miuom oldugu icin havuz yapalim demistir givime geldi

cnm ben daha 11 indr adet olucam 12 sinde gidicem amh 0.34 benim 6 7 8 degisiyor her ay folikul sayim ama sanirim 5 yumurtaylada yapiyorlar diye dusunuyorum ama miuom oldugu icin havuz yapalim demistir givime geldi
Yok canim miyomla ilgisi yok en kaliteli embriyoyu bulacagiz iki sefer toplayip Isimizi garantiye alalim dedi bendede 5 tane saydi sana tazemi transfer yapacak ?dondurulmusmu? bu arada adetin ne zaman canim?

Canim zaten o igneyi kast etmedim.. gonalf menapur orgalutran.. hepsi hormon.. bunlarin etkisi maalesef opudan sonra vücuttan tamamen gitmiyo.. bi kac ay vücud etkisinde kaliyo..
Hmm anladım umarım biran önce iner dünyanın suyunu içiyorum wc de yaşıyorum resmen :KK70: hiç bir pantolonum olmuyor o şişlik yüzünden :KK43:

X