HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

5. Gün blast cnm opudan sonra ohss geçirdiğim icin donduruldu blastlarim 2 adet dönemi geçmesini bekledim 29 haziranda transfer yapıldı.

Benim 6 yumurtam vardi basta, sonra cok sukur 3 kaliteli elde ettik. Ben de cok endiselenmistim. Dokyorum hic endiselenme az ve kaliteli olmasi daha iyi dedi.

E2 nin yuksek olmasi iyidir canim. Degerin gayet iyi, gittikce de yukselecek zaten.

Canim, 2. gun transferimin 12. gunu. 5. gun transferlerine gore 9.gune denk geliyor. Asil kan testim 2 gun sonra. Evdeki testler 4 gundur positif cikinca dayanamadim erken yaptirdim testi
tşkler cnm hakkımızda hayırlısı olsun inş

Mrb kızlar bende 29 Haziran'da transfer yaptırdım dondurulmuş 3 tane blastokist transferim oldu 6.günüm bugün mrkimdan dayanamayıp kan testi yaptırdım 45.6 çıktı degerim

3 tane 5. gün transfer yapmışlar iyi benim ikinci denemem olduğu için yine tek embriyo transfer edecekler senin kaçıncı denemendi canım nerede yaptırdın

gunes0101 gunes0101 hayırlısı olsun canım, demek böylesi hayırlıymış ve de böylesi daha sağlam olacakmış
3 ay hemencecik geçer zaten, her şey güzel olacak Allahın izniyle
Tesekkur ederim canim 3 ameliat sonrasi bekleyecem daha bu ay sonu yumurtalar toplanmaya baslayacak ve 2 kere olacak hayirlisi buymus dedigin gibi

3 tane 5. gün transfer yapmışlar iyi benim ikinci denemem olduğu için yine tek embriyo transfer edecekler senin kaçıncı denemendi canım nerede yaptırdın
İlk denememdi ben kendim istedim doktorum 2 tane transfer edicekti ben 3 istiyorum dedim riskli falan dedi ama kirmadi beni 3 blast transfer etti hakan coksüer doktorum cnm ben batmandayim en yakın bana Diyarbakır vardı oraya gittim

Canim doktoruna soyle baskent 2 tane yapiyor sen israr et istiyorsan ben tlfnda sordum tapiyoruz dediler domtorla konusursaniz demisti bana

Dayanamadım merkezi aradım :KK45: işlemdelermiş o yüzden arayamamışlar. Kaliteli mi dedim?Günüyle uyumlu gidiyor, ama 5g. Güne kadar hepsi gitmez dedi. Yani ne demek oluyor bu?
Bolunmelerine gore demislerdir canim olsun 2 tane olsun bizim olsun ya hic biri 5.gune gitmez deselerdi o zaman canimiz sıkilirdi dua edelim onlarda super olsunlar sana ikiz versinler:KK66:

Bolunmelerine gore demislerdir canim olsun 2 tane olsun bizim olsun ya hic biri 5.gune gitmez deselerdi o zaman canimiz sıkilirdi dua edelim onlarda super olsunlar sana ikiz versinler:KK66:
5?tane dondurmamız yeter dedi canım. İkizi eşim hiç istemiyor. Nasıl büyütürüz diyor. Ben çalışıyorum. Ailelerden de uzağız. Korkuyor. Ben de tırsmıyor değilim. Hatta doktora 1 tane koyun dedi. Ben de doktorun yanında 2 koyun eşime bakmayın dedim. Doktor 2 mantıklı olan dedi.

5?tane dondurmamız yeter dedi canım. İkizi eşim hiç istemiyor. Nasıl büyütürüz diyor. Ben çalışıyorum. Ailelerden de uzağız. Korkuyor. Ben de tırsmıyor değilim. Hatta doktora 1 tane koyun dedi. Ben de doktorun yanında 2 koyun eşime bakmayın dedim. Doktor 2 mantıklı olan dedi.
Genelde 2 koyuyor canim doktorlar sen koydur bebisler gelsin kolay olur bisey olmaz rabbim kolayligini verir sen dusunme o zaman bazilarini 3.gun donduracaklar canim olsun kaliteli olmalari onemli

X