HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

cnm ımsı yöntemı uygulanacak onun dışında sanırım başka bir yöntem uygulanmıyacak cuma günü doktora gidecegım tekrar sorarım dediğin gibi önemlı olan sayısı değil kalitelı olması ve tutunması... ben sadece metofolin, folidance ve d vitamını kullanıyorum o kadar :) bu rarada tedavı sandığım kadar zor değilmiş başladığın zaman gerisi gelıyor boşu boşuna stres yapmışımm
zor olan transferden sonra test gününe kadar beklemek :KK17:

Slm kizlar ben bugun doktora gittim bi yandan sevindim bi yandan uzuldum gittim ultrasonda 5 yumurta goruldu ve bende rahim disinda miyom vardi onda buyume olmus o canimi sıktı doktorum onumuzde uzun bir yol var dedi rezerve az olunca havuz yapacagiz once dogum kontrol hapiyla basladik 20 nde tekrar gidecem lucrin igne uracaklar ve o gun ignelere baslayip yumurtalar toplanacak iki kere opu olacak embriyolar dondurulacak ve ben ameliyat olacam 3 ay bekleyip o sekilde transfer olacam hakkimda hayirlisi bu sekilde olacagi hic aklima gelmemisti ben yine topigi takip etmeye devam edecem hamile haberlerinizi duydukca mutlu olacam

O bebisler insallah cift cift gelicek buraya...

Dikkat et cnm ikiz zormus benimde lekelenme seklinde kahverengi kanamam var ama elden ne gelir ama 6 haftalarda olmasi normalmis rahimde yer yapiyormus kendine dun doktorum soyledi.

Seninde gözün aydin canim..
evet zormus diyolar ama bence her hamilelik zor ve riskli olabilir..
Basta cok korktum ama...
Eger mevlam biseyi nasipte görüyorsa elbet kolayliginida verir.. ve mutlaka bir zorlukla yaninda bi kolaylik yaratir,. Tedbiri elimden geldigince alicam.. takdir Allahin..
birazda insan icini ferah tutup cok stres yapmamali kendine..

Mrb kızlar bende 29 Haziran'da transfer yaptırdım dondurulmuş 3 tane blastokist transferim oldu 6.günüm bugün mrkimdan dayanamayıp kan testi yaptırdım 45.6 çıktı degerim
Wuuuuuwwww tebrikler canim... 3 tane blast he? :KK57: Cok cesaretlisin :KK57: ücüz olabilme
Ihtimalini yani göze aldin... :KK57: Allah yardimcin olsun :-) hayirli olsun canim...:KK19:

5?tane dondurmamız yeter dedi canım. İkizi eşim hiç istemiyor. Nasıl büyütürüz diyor. Ben çalışıyorum. Ailelerden de uzağız. Korkuyor. Ben de tırsmıyor değilim. Hatta doktora 1 tane koyun dedi. Ben de doktorun yanında 2 koyun eşime bakmayın dedim. Doktor 2 mantıklı olan dedi.

Nasipte varsa canim.. kolayligida illaki vardir.. :-)

Harikaaaaa tebrikler canim.. bu kadar üzüldük üstelik.. Allah ne güzel müjdelendirdi seni..tedaviyi iptal etme ucundayken simdi hamilesin masallah :-)
Evet canim aynen. Basima gelmeyen kalmadi ustelik. Evde de yangin cikti. Mutfak ve salon komple yandi. Ben korkudan deli gibi kapilara koselere carparak kactim. Kesin gitmistir bak tutmus :) Bir de ilac dozlarini karistirmisim, yanlis doz kullanmisim. 6. gun farkettim. Yine de tutmus. Tutacaksa her halukarda tutuyormus. Insallah degerim katlanir. Sen nasil oldun canim? Birkac gundur yoktun.

Wuuuuuwwww tebrikler canim... 3 tane blast he? :KK57: Cok cesaretlisin :KK57: ücüz olabilme
Ihtimalini yani göze aldin... :KK57: Allah yardimcin olsun :-) hayirli olsun canim...:KK19:
2 senedir ugrasiyoruz eşimle :) her ay hüsrana uğramaktan bikmistik madem yaptiriyoz dedik temiz iş olsun :)) doktorla eşim pek yandasim değildi bu konuda 2 diye direttiler ama sıkıntısını çekecek olan benim tasiycak olan benim bakicak olan benim 3 transfer istiyorum diyince ikiside bişey diyemedi :))) onca acıya sıkıntıya daha fazla git git gel yapmak istemedigimden iğne ve ilaçlardan yildigimdan göze aldım valla

Slm kizlar ben bugun doktora gittim bi yandan sevindim bi yandan uzuldum gittim ultrasonda 5 yumurta goruldu ve bende rahim disinda miyom vardi onda buyume olmus o canimi sıktı doktorum onumuzde uzun bir yol var dedi rezerve az olunca havuz yapacagiz once dogum kontrol hapiyla basladik 20 nde tekrar gidecem lucrin igne uracaklar ve o gun ignelere baslayip yumurtalar toplanacak iki kere opu olacak embriyolar dondurulacak ve ben ameliyat olacam 3 ay bekleyip o sekilde transfer olacam hakkimda hayirlisi bu sekilde olacagi hic aklima gelmemisti ben yine topigi takip etmeye devam edecem hamile haberlerinizi duydukca mutlu olacam
Canım benim de miyom var 4 cm rahmin dışına doğru eylül de tüp bebrk tedavisine başlayacağım kısmetse .Miyom ameliyatı olmadan yapılmıyor mu tüp bebek :KK43:

Dikkat et cnm ikiz zormus benimde lekelenme seklinde kahverengi kanamam var ama elden ne gelir ama 6 haftalarda olmasi normalmis rahimde yer yapiyormus kendine dun doktorum soyledi.
Cnm senin demi kahve lekelenmen var benim de dun birazda geldi. Bugunde biraz daha gelmis fazla normaldir umarim :KK43:

Azar azar kanamam var.. ama bunada
Sükür.. maalesef öyle paso yatamiyorum.. biliyprsunuz kizim var.. ben rabbime sigindim.. kizimin yüzü suyu hürmetine yardimcim olsun rabbim.. doktorum istirhat dedi ama ne mümkün.. :KK57: olsun bunada sükür..

SIZLER NASILSINIZZZ?
@Hope01 Dmrz Dmrz freyja1979 freyja1979 @Adige_ @jeliboni @guneskaya0101 @sinkar @yagmurcuk80 Yelne Yelne ve diger fistiklarrrrr...

Tatlım geçmiş olsun Allah'ın izniyle geçecek bebişlerini kucağına alacaksın inşallah... Ben ıyim çok uykum oluyor ve halsizlik bir de bel agrisi var. Onun dışında bir an önce kalp atışları aşamasına geçme arzusu var. Umut var bolca :) ve hepimiz için dualar var dilimde taaa içimden gelen tüm samimiyetimle...

Evet canim aynen. Basima gelmeyen kalmadi ustelik. Evde de yangin cikti. Mutfak ve salon komple yandi. Ben korkudan deli gibi kapilara koselere carparak kactim. Kesin gitmistir bak tutmus :) Bir de ilac dozlarini karistirmisim, yanlis doz kullanmisim. 6. gun farkettim. Yine de tutmus. Tutacaksa her halukarda tutuyormus. Insallah degerim katlanir. Sen nasil oldun canim? Birkac gundur yoktun.
Gözün aydın canım çok sevindim Rabbim tamamına erdirsin insallah

X