HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canım benimde iki tane ikinci gün embriyom transfer edildi.sonuç pozitif.acaba embriyolarının kalitesinemi güvenemedi de yeniden opu yapmak istiyor.hiç sordun mu kaçıncı kalitedelermiş.
Embriyoların düzenli bölünmüş olması önemli birşey arkadaşınki sanırım düzenli bölünmemiş biri 3 hücreli biri 4hücreli diye hatırlıyorum

Embriyoların düzenli bölünmüş olması önemli birşey arkadaşınki sanırım düzenli bölünmemiş biri 3 hücreli biri 4hücreli diye hatırlıyorum

Evet doğru hatırlıyosun,nasıl bölünmeliydi ki bunlar yaa,ben bişey anlamadım bu işten arkadaş.2 tane var diye seviniyodum,bide bölünmesi çıktı başıma

Ama ikinci gün dört hücreli düzenli bölünmüş bir embriyo.sanırım 1. Kalite değiller.o yüzden doktoru havuz yapmak istiyor.

Evet doğru hatırlıyosun,nasıl bölünmeliydi ki bunlar yaa,ben bişey anlamadım bu işten arkadaş.2 tane var diye seviniyodum,bide bölünmesi çıktı başıma
Bildiğim kadarıyla en iyisi 1.gün 2ye, 2.gün 4e, 3.gün 8e diye bölünmesi kalitesini oluşturuyor.. yani senin 2. 4e bölünen kaliteli

Vallahi biraz kafam karıştı ama sanırım kabul edicem,bende şuan 2gün dondurulmuş 2 tane var,ama bellki riske girmek istemedi doktorum,yoksa para için beni sürüklemez eminim. Sende bahçecidesin demi?
Evet canim erbildeydim mustafa hocaya gectim mecbur be iyiki dedim niye seninki 2. Gun dondurulduki benim 1 tane bile 3. Gun donduruldu

Bildiğim kadarıyla en iyisi 1.gün 2ye, 2.gün 4e, 3.gün 8e diye bölünmesi kalitesini oluşturuyor.. yani senin 2. 4e bölünen kaliteli
Bisi sorucam benim 2 tanesi 3. Gun donduruldu ama conpact dediler 10 hicrenin uzerindeymis bu kalitesizmi oluyor

Bisi sorucam benim 2 tanesi 3. Gun donduruldu ama conpact dediler 10 hicrenin uzerindeymis bu kalitesizmi oluyor
Evet canım kalitesiz oluyor çok bölünmesi değil düzenli bölünmesi önemli olan. Benimde vardı 3.gün 10hücreli ama onu değilde 8hücreli olanı transfer etti doktorum 10hücreli ve 7 hücreli olanı 5. Güne götürelim varırsa dondururuz dedi ama ulaşamadı 5. Güne 7hücreli olan ulaştı ama oda 2.kalite olduğu için dondurmak istemedik

Yarın kontrolüm var yumurtalar ne alemde merak ediyorum

Bana hatta dedikleri compact olanlar cok iyi umut vadediyor dedi yalan soylemezler heralde

Ayy simdi ben kotu oldum bana hepsi 1. Kalite denildi yalanmi soyluyorlar yani

Ayy simdi ben kotu oldum bana hepsi 1. Kalite denildi yalanmi soyluyorlar yani
Hayır canım olurmu hiç yalan değil tabiki de merkezin en doğrusunu bilir ben sadece araştırmalarım ve dr umun anlattığından anladığım kadarıyla bilgi vermek istedim ama tabiki merkezin ve dr un en iyisini bilir sakın panik olma

Valla kotu oldum simdi bana da 6 tane 1. Kalite embiryo var dediker

Bana hatta dedikleri compact olanlar cok iyi umut vadediyor dedi yalan soylemezler heralde
Ya tabiki öncelikle dr umuza güvenicez diyorum ya ben bildiğim kadarıyla anlatıyorum ama senin tam olarak anlayamadığın yada dr un söylemediği birsürü detay vardır ve bence bu havuz işi çok iyi birşey mantıklı geliyor yani bana düşünsene kaç ay topluyorlar ve içlerinde en kaliteli olanlar seçiliyor

Sonuc negatif malesef martta 1. Negatif bugunde 2. Negatif malesef arkadaslar..hazmetmeye calisiyorum..
Size bol sanslar bir sure araya ihtiyacim var allah yardimcimiz olsun
Zamanı değilmiş demekki canım üzülmemek elde değil ama kendini ve evliliğini yıpratma lütfen.. bu kadar cefa çekiyoruz sefa çekeceğimiz günler yakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…