HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ya tabiki öncelikle dr umuza güvenicez diyorum ya ben bildiğim kadarıyla anlatıyorum ama senin tam olarak anlayamadığın yada dr un söylemediği birsürü detay vardır ve bence bu havuz işi çok iyi birşey mantıklı geliyor yani bana düşünsene kaç ay topluyorlar ve içlerinde en kaliteli olanlar seçiliyor

Evet oyle tabiki arka arkaya da cok yoruyor mesela ben bu yuzden 8 kilo aldim napsam veremiyorum isimde masabasi aksam 6 da cikiyorum anca yemek yetisiyor bogazdan kistim 1 aydir gram oynamadu :KK43:

Evet doğru hatırlıyosun,nasıl bölünmeliydi ki bunlar yaa,ben bişey anlamadım bu işten arkadaş.2 tane var diye seviniyodum,bide bölünmesi çıktı başıma
Kiz delimin sen iki tane var diya garanti mi sandi :KK70: dollencekler boluncekler 4 e 8 e 16 ya sonra bolunenleer sayilamick kadar cok olck bunlar 5. Gunde oluyor cok hucreli. Olcakta falan da filan da hic bitmez dertleri :KK70:

Merhaba arkadaşlar. Kan sonucu almadan yazmak istemedim. Size. Başkent de kan vermedim @jeliboni ... evime en yakın özel hastane de verdim.
Sonuç 0.56. Negatif
Son 4 gündür falan olumsuz olacağını hissediyordum ... olmadı. Gebe değilim. Çok Üzgünüm. Allah sabır versin bana ne diyim. Yıkım oluyo. O kadar para. Eziyet. İş yerindekilere ağız egmek. Çevremde bilenlerin beklentileri vs. Eşim bilmiyor daha. Uyuyo. Uyandurmadim. Yapmak istediğim tek şey kimsenin olmadığı bi yerde bağıra bağıra ağlamak. Sizler ile paylaşım yapmak çok güzeldi Allah sağlıkla kuçaGinza almayi nasip etsin. Hepinizi sevdim. Güzel şeyler paylaştık kısa sürede . Sizi size emanet ediyorum kızlar
Bunda da bir hayir vardir diye dusun canim. Yilmamak lazim. Kendinizi toparlayip bir daha deneyin. KAcinci denemenizdi?

Kiz delimin sen iki tane var diya garanti mi sandi :KK70: dollencekler boluncekler 4 e 8 e 16 ya sonra bolunenleer sayilamick kadar cok olck bunlar 5. Gunde oluyor cok hucreli. Olcakta falan da filan da hic bitmez dertleri :KK70:

BİRİNizde elinden tutun şu fukaranında anlatıverinnnn olanıı biteni aaaaa

Aynen hic bitmez dertleri. Transfer olsa tuttu mu acaba? Tutsa idrar testinde gorsek, acaba kanda da cikacak mi? Kanda ciksa 2 gun sonra deger katlanacak mi? Degerler katlansa, 6. hafta ultrasonda kalp atislari duyulacak mi?Yok dusecek mi yok saglikli mi, yok erken dogacak mi, yok dogum kolay gececek mi... Dogsa bile bitmiyor dertleri, emecek mi gazi cikacak mi :KK70:

Aynen hic bitmez dertleri. Transfer olsa tuttu mu acaba? Tutsa idrar testinde gorsek, acaba kanda da cikacak mi? Kanda ciksa 2 gun sonra deger katlanacak mi? Degerler katlansa, 6. hafta ultrasonda kalp atislari duyulacak mi?Yok dusecek mi yok saglikli mi, yok erken dogacak mi, yok dogum kolay gececek mi... Dogsa bile bitmiyor dertleri, emecek mi gazi cikacak mi :KK70:
Aynen artik hayat bitti onlar icin yasama vakti insallah uykucu olur benim gibi yoksa cok sinirlenirim:sinirli:

Kizlar, bu arada benim galiba tuttu. Cumartesi gunu idrar testi negatifti, pazar gunu cok ama cok silikti. Bu sabahki testte de cizgi net belli. Kan testime daha cok var. Cuma gunu...
Sevineyim mi bekleyeyim mi bilemedim. Hic hayal edildigi gibi olmuyormus. Saniyordumki ikinci cizgiyi gorunce havalara falan ucucam sevincten. Ikilemdeyim su an, sevinemedim bile.

Kizlar, bu arada benim galiba tuttu. Cumartesi gunu idrar testi negatifti, pazar gunu cok ama cok silikti. Bu sabahki testte de cizgi net belli. Kan testime daha cok var. Cuma gunu...
Sevineyim mi bekleyeyim mi bilemedim. Hic hayal edildigi gibi olmuyormus. Saniyordumki ikinci cizgiyi gorunce havalara falan ucucam sevincten. Ikilemdeyim su an, sevinemedim bile.
Ay hadi inşallah ben 9. Gün silik ikinci çizgiyi görmüştüm bence sende yarın kan ver burda 6. Kan vermeye başlayanlar var :KK70:

Ay hadi inşallah ben 9. Gün silik ikinci çizgiyi görmüştüm bence sende yarın kan ver burda 6. Kan vermeye başlayanlar var :KK70:
Benim 2. gun transferim oldu. Transferden sonra 9. gunde silik cizgi gorundu. Bugunku cok daha belirgindi. Bugunkunun fotograflari altta.
19679143_10155493861998147_6049617209248009245_o (1).jpg 19601373_10155493942203147_622647566075556388_n (1).jpg

Aldigin ilaclardan dolayi da pozitif cikabilir dedi bir arkadas, hevesim kacti. Carsamba gunu kan testine gidicem, yarin gidemem.

X