HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Masallah bende gitsemmi doktora kese gormeye bana 12 sine randevu verdiler baska yere gitsemde gorsem mi ayni zamanda transfer olduk. Biz simdi kac hafta sayiliyoruz cnm
Cnm bahceciye mi aldin randevuyu eger oyleyse onlar hep oyle dio. Ben 12 sinde kalp atisini duymaya gidicem insallah duyarim. Yarin aricm estrofemi keseyim mi diye kese gorununce kesicez demislerdi daha fazla icmek istemiyorum lanet ilaci :KK43:

Ben yarin gider minesu gorduyse bende gideyim. Allah korusun zaten 2 dis gebelik olmustu. Bari keseyi goreyim. Sende iki embirio mu transfer olmustu masallah. Allah a emanet olsunlar.
Kahve renginden korkma dedi doktorum.. onlar rahimde kalintilar demisti.. hamilelik olusunca rahim temizlermis kendini.. bebisleri iyi beslemek icin.. onyüzden bir an önce git bencede
Sen

Evet cnm bahceciye aldim gec vermesinin sebebi kalp atışınıda duyabilmek. Kalp atışında sonra estorofem i kesicez dedi. 9 haftaya kadarda progestan ampul. Ama su carospin olunceye kadar dedi guldu.
Cnm bahceciye mi aldin randevuyu eger oyleyse onlar hep oyle dio. Ben 12 sinde kalp atisini duymaya gidicem insallah duyarim. Yarin aricm estrofemi keseyim mi diye kese gorununce kesicez demislerdi daha fazla icmek istemiyorum lanet ilaci :KK43:

Canim ben havuz sistemiyle embiryo sayimi arttirdim opu oluyor tekrar regl oluyorsun ve birdaha tedaviye basliyorsun tekrar toplama oluyor amac kaliteli embiryo sayisini arttirmak ben 1. Opuda 1 2. Opuda 5 embiryom olmustu bana iyi geldi yani

Vallahi biraz kafam karıştı ama sanırım kabul edicem,bende şuan 2gün dondurulmuş 2 tane var,ama bellki riske girmek istemedi doktorum,yoksa para için beni sürüklemez eminim. Sende bahçecidesin demi?

Vallahi biraz kafam karıştı ama sanırım kabul edicem,bende şuan 2gün dondurulmuş 2 tane var,ama bellki riske girmek istemedi doktorum,yoksa para için beni sürüklemez eminim. Sende bahçecidesin demi?
Canım benimde iki tane ikinci gün embriyom transfer edildi.sonuç pozitif.acaba embriyolarının kalitesinemi güvenemedi de yeniden opu yapmak istiyor.hiç sordun mu kaçıncı kalitedelermiş.

Evet cnm bahceciye aldim gec vermesinin sebebi kalp atışınıda duyabilmek. Kalp atışında sonra estorofem i kesicez dedi. 9 haftaya kadarda progestan ampul. Ama su carospin olunceye kadar dedi guldu.
ya cnm aslinda kese varmi yokmu once ona bakilmali cok gec kaliniyor Allah korusun dis gebelik olsa erken teshiside geciyor. Kese gorup rahatlanmali. Benim minnak ta yukardan tutunmus firlatip attiklari yere kenetlenmis Allahtan daha yukarlara gitmemis yeri cok.iyiymis sukur. Yarin guzel hberlerini bekliyorum

Canım benimde iki tane ikinci gün embriyom transfer edildi.sonuç pozitif.acaba embriyolarının kalitesinemi güvenemedi de yeniden opu yapmak istiyor.hiç sordun mu kaçıncı kalitedelermiş.

Sadece biri 4 biri 3 hücreleri dedi,bunların daha kalitelilerini bulmak mümkün dedi

Amin canım bak ne güzel senin dondurulmuşun varmış kuzum benim 10larca yumurta toplandığında bile dondurulacak kalitede embriyolarım olmadı hepsini imha ettiler.. inşallah buzluktaki yavrun evlat hasretini dindirir :))

Hayırlı olsun canım hadi darısı kalp atımına inşallah :))
Amin kuzum inş hayırlısyla nasip edr allahım onu

X