HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

HAvuz sistemi hakkınızda bilgi var mı kızlar?
Canim sende durumlar nasil? Aradilari mi bidaha? Adet olmayi beklicen dimi..

Bugün doktorum aradı,embriyolarını biri 4 biri 3 hücreli,2inci gün embriyosu. Şansımızı arttırmak adına havuz yöntemi yapalım adet olduğunda dedi. Onu düşünüyorum ben de. Yani istersen bunlarıda transfer edebilirim ama benim fikrim havuz dedi. Kafam karıştı.

Hic bilmiyorum canim..
neymis havuz sistemi? Bide neden onu uygun görüyo söyledimi?

Mrb kizlar .. benim ilk denemem .. 8 yumurtadan 6si dollendi ama biri embriyo olarak 6. Gun embriyosu olarak donduruldu .. adetimin ikinci gune gidecegim 18. Gun transfer olcak ama cok korkuyorm tek embriyom var ve ilk denemem ama madden coktuk dolayisiyla birdaha deneyemem ins olumlu sonuc alirim ama transfer sonrasi yapilmasi gerekenleri deneyimleyenlerle konusmak istedim .. transfer olupda bebegi tutunan veya tutunamayanlar neden olur hata nerede ne yapmamiz gerekir konusalm mi ?

Canım az embriyosu olanlarda kaliteli embriyoyu bulmak için uygulanan bir yöntem.bir kaç ay daha yumurta toplanıp embriyolar oluşturulup donduruluyor.onların içinden en kalitelisi seçilip transfer yapılıyor.genelde yumurta rezervi az olanlara uygulanıyor.hatta ilaçsız opu yapılıyor ya da klomenle yapan doktorlarda var.

Canim diger embriolar ilerlemedimi? Onu anlayamadim.. ne güzel 6 tanesi döllenmis..
sana sayfa 302 deki mesajimi okumani tavsiye ederim ..
Rahat kafa cok önemli transferden sonra..
ilk üc gün cok iyi kolla kendini.. sonra rutin hayata devam.. agir kaldirma cok agirda ev isi yapma.. saglikli beslen ve booool su

Hahah kizz nasilda anladin ne kastettigimi bugun gordum cnm kesesini ve yolk u falan. 10 gun sonra kalp atisina cagirdi insallah. Yavrularimizi sag salim alalim kucagimiza kanamasiz

freyja1979 canim ciktin mi kontrolden? Haberlerini bekliyorummmm....
Evet canım sagolasin 11mm lik minnoş bir kesemiz var hamdolsun kalp atışları için açe et.e dedi haftaya yine çağırdı ama yine de duyamayabiliriz en geç öbur hafta dedi çok şükür darısı kalp atışlarına insallah
Sen ne yaptın

İyi geçiyo iğneler, bugün daha kolay vurdum
Dün sanırım panik yapmıştım kanamış ve iz kalmıştı, bugün bişi olmadı çok şükür canım
Sadece çok başım ağrıyo dünden beri

Amin canım bak ne güzel senin dondurulmuşun varmış kuzum benim 10larca yumurta toplandığında bile dondurulacak kalitede embriyolarım olmadı hepsini imha ettiler.. inşallah buzluktaki yavrun evlat hasretini dindirir :))

Hayırlı olsun canım hadi darısı kalp atımına inşallah :))

Uzulme diyemem canim Rabbi. Yardimcimiz olsun insallah kendiliginden gelir

Canim ben havuz sistemiyle embiryo sayimi arttirdim opu oluyor tekrar regl oluyorsun ve birdaha tedaviye basliyorsun tekrar toplama oluyor amac kaliteli embiryo sayisini arttirmak ben 1. Opuda 1 2. Opuda 5 embiryom olmustu bana iyi geldi yani

Çok teşekkürler verdiğin bilgiler için, tel de Kemal beyin izinde olduğunu söylediler o yüzden ancak bu Cuma'ya randevu verebildiler, cuma gidip görüşücem ben de Kemal beyin yapmasını istiyorum ama yoğunluluğundan diğer dr larda kontrol opu gibi işlemleri yapabiliyormuş, bakalım hayırlısı merkezle ilgili güzel şeyler duydum inşallah bu kez mutlu sona ulaşabilirim. Sana da bol şans diliyorum.

Cok sevindim canimmmm.. insallah pitpitlarida duyariz.. ben bugün dinlenme
Modundayim.. esim sagolsun destek oluyo..

Hahah kizz nasilda anladin ne kastettigimi bugun gordum cnm kesesini ve yolk u falan. 10 gun sonra kalp atisina cagirdi insallah. Yavrularimizi sag salim alalim kucagimiza kanamasiz
Masallah bende gitsemmi doktora kese gormeye bana 12 sine randevu verdiler baska yere gitsemde gorsem mi ayni zamanda transfer olduk. Biz simdi kac hafta sayiliyoruz cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…