HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Evet oyle tabiki arka arkaya da cok yoruyor mesela ben bu yuzden 8 kilo aldim napsam veremiyorum isimde masabasi aksam 6 da cikiyorum anca yemek yetisiyor bogazdan kistim 1 aydir gram oynamadu

Evet doğru hatırlıyosun,nasıl bölünmeliydi ki bunlar yaa,ben bişey anlamadım bu işten arkadaş.2 tane var diye seviniyodum,bide bölünmesi çıktı başıma
Kiz delimin sen iki tane var diya garanti mi sandi dollencekler boluncekler 4 e 8 e 16 ya sonra bolunenleer sayilamick kadar cok olck bunlar 5. Gunde oluyor cok hucreli. Olcakta falan da filan da hic bitmez dertleri

Bunda da bir hayir vardir diye dusun canim. Yilmamak lazim. Kendinizi toparlayip bir daha deneyin. KAcinci denemenizdi?

Kiz delimin sen iki tane var diya garanti mi sandi dollencekler boluncekler 4 e 8 e 16 ya sonra bolunenleer sayilamick kadar cok olck bunlar 5. Gunde oluyor cok hucreli. Olcakta falan da filan da hic bitmez dertleri

BİRİNizde elinden tutun şu fukaranında anlatıverinnnn olanıı biteni aaaaa

Aynen hic bitmez dertleri. Transfer olsa tuttu mu acaba? Tutsa idrar testinde gorsek, acaba kanda da cikacak mi? Kanda ciksa 2 gun sonra deger katlanacak mi? Degerler katlansa, 6. hafta ultrasonda kalp atislari duyulacak mi?Yok dusecek mi yok saglikli mi, yok erken dogacak mi, yok dogum kolay gececek mi... Dogsa bile bitmiyor dertleri, emecek mi gazi cikacak mi

Evet oyle tabiki arka arkaya da cok yoruyor mesela ben bu yuzden 8 kilo aldim napsam veremiyorum isimde masabasi aksam 6 da cikiyorum anca yemek yetisiyor bogazdan kistim 1 aydir gram oynamadu
Spor ve yeşil çayla daha önceki tedavimde aldığım 10kg yu anca vermiştim mübarek sporsuz gitmiyor nedense

Aynen artik hayat bitti onlar icin yasama vakti insallah uykucu olur benim gibi yoksa cok sinirlenirim

Kizlar, bu arada benim galiba tuttu. Cumartesi gunu idrar testi negatifti, pazar gunu cok ama cok silikti. Bu sabahki testte de cizgi net belli. Kan testime daha cok var. Cuma gunu...
Sevineyim mi bekleyeyim mi bilemedim. Hic hayal edildigi gibi olmuyormus. Saniyordumki ikinci cizgiyi gorunce havalara falan ucucam sevincten. Ikilemdeyim su an, sevinemedim bile.

Ay hadi inşallah ben 9. Gün silik ikinci çizgiyi görmüştüm bence sende yarın kan ver burda 6. Kan vermeye başlayanlar var

Ay hadi inşallah ben 9. Gün silik ikinci çizgiyi görmüştüm bence sende yarın kan ver burda 6. Kan vermeye başlayanlar var
Aldigin ilaclardan dolayi da pozitif cikabilir dedi bir arkadas, hevesim kacti. Carsamba gunu kan testine gidicem, yarin gidemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…